توضیح داد که جوخه انتحار به پایان می رسد

2021-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

وقتی گرد و غبار در انتهای گروه خودکشی نشست ، چه کسی ایستاده است؟


برادران وارنر.

گروه خودکشی یک ماجراجویی پرحاشیه است که پر از عمل صالح ، غرور باشکوه و حس شوخ طبعی بیمار است. شما نمی خواهید جدیدترین فیلم کمیک دی سی به پایان برسد ، اما اگر این تلنگر چیزی را ثابت کند ، این است که همه چیز تمام می شود و همه می میرند. و با توجه به این نکته شاد ، در آن پایان چه می گذرد؟

در حال حاضر در سینماها و در HBO Max ، دنباله/راه اندازی مجدد جوخه خودکشی ۲۰۲۱ یک تپش فوق العاده ، جانبی و شگفت انگیز فوق العاده است ، همانطور که در بررسی CNET می گویم. این فیلم به یک نقطه اوج خشونت آمیز (و بعد از اعتبار راه اندازی یک مجموعه تلویزیونی جدید صلح ساز ) می انجامد. در اینجا همه چیزهایی که باید درباره نحوه اوج گیری جوخه انتحاری ۲۰۲۱ بدانید آورده گردیده است.

 spoilers-dceu

echinoderm بین ابعادی استارو فاتح توسط فضانوردان آمریکایی در فضا شناور می شود ، و وقتی دولت آمریکا می خواهد این موجود را مطالعه کند ، آن را در جزیره دوستانه آمریکای جنوبی کورتو مالت پنهان می کنند. استارو در یوتونهایم ، پناهگاهی برای نازی های فراری پس از جنگ جهانی دوم ، زندانی می شود که به یک سایت سیاه خارج از کتاب تبدیل می شود. در یک توافق برد-برد ، دولت مالت مخالفان ، روزنامه نگاران و رقبای سیاسی را در یوتونهایم ناپدید می کند. و هنگامی که آنها جذب ارتش زامبی استارو می شوند ، متفکر به طرز وحشتناکی روی آنها آزمایش می کند.

پس از چندین دهه زندانی بودن ، جای تعجب نیست که استارو اندام متفکر را از اندام جدا کرده و در پایان فیلم بغض کند. ژنرال سوارز ، دیکتاتور کورتو مالتسی ، زمان دارد تا ارتش خود را در حال نابود گردیدن ببیند ، قبل از این که او نیز توسط یک ستاره دریایی بیگانه به صورتش زده شود و تبدیل به یک زامبی دیگر شود. در بازگشت به قصر ، ژنرال های همکارش حدود سه ثانیه از عهده گرفتن مسئولیت لذت می برند قبل از آنکه توسط مقاومت کشته شوند. در نهایت سوارز تنها خط دیالوگ استارو در فیلم را در مورد خوشحال بودن شناور در فضا صدا می دهد.

استارو در اصل توسط گاردنر فاکس و مایک سکوفسکی خلق گردید و اولین بار در کمیک Brave and the Bold در DC در سال ۱۹۶۰ ظاهر گردید. کمیک سن همچنین اولین حضور فوق العاده تیم لیگ عدالت آمریکا را رقم زد.

هجوم استارو توسط هارلی کوئین به پایان می رسد ، که وعده کلمات در حال مرگ ژاولین را در سکانس ابتدایی اجرا می کند. او با استفاده از نیزه خود چشم استارو را سوراخ می کند و به Ratcatcher II اجازه می دهد موش های شهر را به مغز استارو هدایت کند. هارلی در احشای بدن شناور است و از زیبایی مغز غول پیکر که توسط گروهی از موش ها تکه تکه می شود لذت می برد.

اگر این داستان اخلاقی دارد ، این است. ما قبلاً دیدیم که پدر Ratcatcher ، یک معتاد به مواد مخدر ، به شیوه ای بی معنی و بیهوده جان داده است. اما در اوج فیلم ، یک فلاش بک می بیند که او به آرامی به دختر جوان خود توضیح می دهد که موش ها به طور جهانی مورد تحقیر قرار می گیرند ، اما اگر چنین موجودات پست و مقصودی هدف دارند ، پس ما هم باید چنین کاری را انجام دهیم. گروه خودکشی گروه بزرگی هستند که توسط جامعه مورد اهانت قرار می گیرند ، اما آنها عشق و ارتباط را پیدا می کنند و در نهایت جهان را نجات می دهند.

فیلم با یک شوخی به پایان می رسد: اولین عضو تیم جوانی که مرد ، ویزل ، در واقع زنده می ماند. او که قبل از کشتار ساحلی غرق گردیده بود ، از خواب بیدار می شود و به جنگل می رود.

اما او تنها بازمانده غافلگیر کننده نیست: صلح ساز نیز موفق می شود ، و با توجه به بعد از اعتبار صحنه او همچنین قصد دارد جهان را نجات دهد این داستان در یک مجموعه تلویزیونی HBO Max نوشته Gunn و بازی سینا ، در اوایل سال ۲۰۲۱ روایت می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت