با Z Fold 3 ، Z Flip 3 ، سامسونگ همه کارها را به درستی انجام می دهد. اما ممکن است هنوز مشکل داشته باشد

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 p1016327

Z Fold 3 و Z Flip 3 سامسونگ در ۲۷ آگوست وارد فروشگاه می شوند.


پاتریک هلند/CNET

این داستان بخشی از Samsung Event است ، پوشش کامل ما از Samsung Unpacked.

سامسونگ جدیدترین تاشوهای خود را برای خریداران آماده کرده است. حال ، باید دید آیا خریداران واقعاً برای آنها آماده هستند یا خیر.

این شرکت کره جنوبی از ۱۰۰۰ دلار Galaxy Z Flip 3 و ۱۸۰۰ دلار از Galaxy Z Fold 3 خود در روز چهارشنبه طی یک رویداد مجازی Unpacked رونمایی کرد. هر دو دارای تغییراتی در مواد و طراحی هستند که آنها را قوی تر از مدل های قبلی خود می کند. قیمت هر دو نیز کمتر از تاشوهای قبلی سامسونگ است.

با شروع مجموعه تاشوهای خود از ۱۰۰۰ دلار – تقریبا ۴۰۰ دلار کمتر از Z Flip اصلی سال گذشته و قیمت مشابه آیفون ۱۲ پرو اپل هدف سامسونگ از تاشوهای خود را در جریان اصلی قرار دهید . این امر به ویژه در مورد Z Flip 3 صادق است ، که پاتریک هلند از CNET آن را “صحنه دزد” نامید و گفت: “شاید این اولین تلفن تاشو برای مخاطبان عادی باگردید که شانس برآوردن چنین تبلیغاتی را دارند.” اما ممکن است برای جذب مشتری بیش از قیمت های پایین تر و مواد محکم تری نیاز باگردید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Galaxy Z Flip 3: کوچکترین گوشی تاشو سامسونگ اکنون…۶:۱۴

سال گذشته برای بازار تلفن سخت بود. هنگامی که شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان گسترش یافت ، مصرف کنندگان خرید گوشی های هوشمند را متوقف کردند و در عوض پول خود را صرف لپ تاپ ، وب کم و سایر تجهیزات کار در خانه کردند. در حال حاضر فروش تلفن ها رو به بهبود است – تا حدودی به لطف تلفن های جدید و ارزان ۵G – اما مصرف کنندگان ممکن است دریابند که هنوز مایل به ریسک در مورد دسته جدیدی از دستگاه ها نیستند ، به ویژه هنگامی که آنها این کار را نکنند.

این وضعیت بدون برد بر معضلی کلیدی برای شرکت هایی که به دنبال ایجاد دسته بندی دستگاه های جدید هستند ، تاکید می کند. سامسونگ محصولات خود را پالایش کرده و تاشوها را در دسترس تر می کند ، اما برخی دیگر (بخوانید: اپل) ممکن است هنگامی که مصرف کنندگان بالاخره به خرید یک محصول رضایت می دهند ، سریعاً وارد عمل شوند. اما اگر شرکت هایی مانند سامسونگ قمار اولیه را انجام ندهند ، بازار در وهله اول هرگز توسعه نمی یابد.

“باب اودونل” تحلیلگر تحقیقات تکنالیز می گوید: “بسیاری از محصولات بزرگ واقعاً چندین بار طول می کشند تا درست شوند.” وی گفت Z جدید Flip 3 “نقطه قیمتی مناسب برای جلب توجه مردم و احتمالاً تأثیرگذاری است.” اودانل افزود ، اما با وجود پیشرفت ها ، هنوز روزهای اولیه برای تا گردیدن است.

سه سال قفل

Z Flip 3 “هنوز بسیار محصول ممتاز است” ، همانطور که Z Fold 3 است ، درو بلکارد ، نایب رئیس مدیریت محصولات تلفن همراه Samsung Electronics America ، در یک مورد گفت: مصاحبه قبل از Unpacked. او گفت: “سامسونگ ، در سطح بازار ، [$۱,۰۰۰ is] یک نقطه قیمتی با حجم بالا است که ما واقعاً مشتاق هستیم فناوری تاشو را به آن بیاوریم.” مشتریان برای ثبت نام برنامه های اقساطی با شرکت های مخابراتی که ۳۶ ماه طول می کگردید ، که بیشتر از برنامه های پرداخت قبلی تلفن است. بلکارد گفت ، اعتقاد بر این است که برنامه های پرداخت گسترده-و ارزش تجاری بیشتر برای تلفن های قدیمی -این دستگاه ها را برای مشتریان “بسیار در دسترس تر” می کند.

در نهایت ، برنامه های طولانی تر به این معنی است که هر پرداخت ماهانه برای هر دو Flip و Fold کمتر است. بلکارد گفت: “در بسیاری از موارد ، [consumers are] قادر خواهند بود این موارد را با قیمت ماهانه مشابهی که سال گذشته در Note 20 در سال گذشته مشاهده می کردند ، مشاهده کنند.” قیمت این دستگاه از ۱۰۰۰ دلار شروع گردید.

برنامه های پرداخت طولانی تر دستگاه به طور کامل از هیچ کجا نیست. به طور متوسط ​​، کاربران ایالات متحده اکنون تلفن های هوشمند خود را به مدت سه سال نگه می دارند.

اما هیچ یک از تاشوهای سامسونگ – حتی اولین گلکسی فولد مشکل دار ، که در اواخر سال ۲۰۲۰ وارد بازار گردید – در واقع سه سال است که به فروش نرسیده است ، بنابراین نمی توان فهمید که این دستگاه ها تا چه زمانی دوام خواهند آورد. دوره زمانی طولانی آیا تا آن زمان باتری ها هنوز کار می کنند؟ در غیر این صورت ، جایگزینی آنها چقدر سخت و گران خواهد بود؟ آیا چین و چروک صفحه نمایش آنقدر قابل توجه می شود که تا گردیدن آن برای استفاده درد آور می شود؟ چه مشکلات دیگری می تواند تا آن زمان ظاهر شود؟ این پاسخها هنوز واضح نیستند و همه آنها توسط طرح گارانتی Samsung Care Plus ارائه نگردیده اند.

با این حال ، بازبینان و تحلیلگران تا حد زیادی از تجدید نظرهای سامسونگ در دستگاه های جدید خود ، به ویژه افزودن مقاومت در برابر آب و Z Flip ، استقبال کردند. ۳ کاهش قیمت

کارولینا میلانسی ، تحلیلگر Creative Strategies گفت: “Flip فروش بسیار ساده تری دارد.” او گفت که قیمت ورودی نزدیک به سری Galaxy S21 می تواند برای مصرف کنندگان که “می خواهند متفاوت باشند” جذاب باگردید.

کاهش قیمت گل سرسبد

برچسب قیمت ۱۰۰۰ دلاری Z Flip 3 را در راستای گوشی های شاخص قرار می دهد ، اگرچه قیمت دستگاه های درجه یک کاهش یافته است. قیمت پایه گوشی گلکسی S21 سامسونگ از ۸۰۰ دلار شروع می شود که ۲۰۰ دلار نسبت به سری S20 سال گذشته کاهش یافته است. و آیفون ۱۲ اپل از یک سال پیش با دو مدل ارزان تر عرضه گردید ، آیفون ۱۲ مینی ۷۰۰ دلاری و آیفون ۱۲ دلار ۸۲۹ دلاری. هلند CNET گفت که آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو گران قیمت ۱۰۰۰ دلاری “در اصل همان گوشی هستند” ، “و برای بسیاری از مصرف کنندگان ، دستگاه با قیمت پایین راه خوبی است.

با این حال ، تحلیلگران انتظار رگردید در دسته تاشو جدید را دارند. فروش تاشو ۲۰۲۱ سامسونگ بیش از دو برابر آمار سال گذشته است. بر اساس گزارش Strategy Analytics ، در سال ۲۰۲۰ ، اولین سالی که Fold و Flip در ترکیب خود قرار داشت ، حدود ۲ میلیون تاشو در سراسر جهان فروخته گردید. این شرکت تحقیقاتی گفت ، امسال سامسونگ باید حدود ۵٫۲ میلیون تاشو بفروگردید. اگرچه فروش باید جهش بزرگی را تجربه کند ، بازشوها هنوز بخش کوچکی از بازار کلی گوشی های هوشمند خواهند بود. استراتژی آنالیتیکس می گوید ، در سطح جهانی ، فروشندگان باید امسال ۱٫۳۵ میلیارد تلفن هوشمند بفروشند. Ken Hyers ، تحلیلگر Strategy Analytics گفت ، [تازمانیکهاپلاولینتاگردیدنیهایخودرامعرفینکند،احتمالاًدرنیمهدومسال۲۰۲۳،فروگردیدستگاههادرتعدادبیشتریشروعمیشودتقریباًبلافاصله،علیرغمشروعسامسونگ،اپلبخشبزرگیازبازاررادراختیارخواهدداشتشرکتاوانتظارداردحدود۱۵میلیونتاشودرسراسرجهاندرسال۲۰۲۳بهفروشبرسدودرسالبعدبیشازدوبرابراینمقداربهگفتهStrategyAnalytics،درسال۲۰۲۶،تعدادتاشوهایفروختهگردیدهدرسراسرجهانبایدبه۱۷۰میلیونبرسد

هایرز گفت: “این قدرت اپل است.” این “می تواند بلافاصله ، با یک فناوری جدید ، یک دستگاه جدید ، بازار را به طرز چشمگیری کنترل کند.”

در حال حاضر ، سامسونگ امیدوار است که پیشرفت های Z Fold 3 و Z Flip 3 برای شروع این جریان اصلی کافی باگردید – و بتواند در بازار اصلی که ایجاد کرده است پیشتازی کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت