TikTok ویژگی های ایمنی بیشتری را برای نوجوانان اضافه می کند

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 003-tiktok-app-logo-on-phone-2021

TikTok یک برنامه ویدیویی کوتاه شکل است که در بین نوجوانان محبوب است.


سارا تیو/CNET

TikTok در میان نگرانی های فزاینده در مورد تأثیر فناوری بر جوانان ، ویژگی های بیشتری را با هدف حفظ حریم خصوصی و ایمنی نوجوانانی که از برنامه ویدیویی کوتاه استفاده می کنند ، اضافه می کند.

همانطور که نوجوانان زمان بیشتری را صرف برنامه های رسانه های اجتماعی می کنند ، والدین ، ​​ قانونگذاران و گروه های حمایتی از شرکت های فناوری خواسته اند تا تمرکز بیشتری بر موضوعاتی مانند آزار سایبری ، سوء استفاده از کودکان و سلامت روانی داشته باشند. TikTok همچنین در ماه آوریل به دلیل ادعاهای جمع آوری و استفاده غیرقانونی برنامه های ویدئویی از داده های کودکان مورد شکایت قرار گرفت ، ادعا می شود که شرکت گفت “فاقد شایستگی است.”

TikTok گفت که کاربرانی که ۱۶ یا ۱۷ ساله هستند هنگام اولین پیوستن به TikTok پیام های مستقیم آنها به طور پیش فرض روی “هیچکس” تنظیم می شود. در حال حاضر ، تنظیمات پیام رسانی مستقیم TikTok به طور پیش فرض روی “Friends” تنظیم گردیده است ، به این معنی که کاربران می توانند پیامهایی را از دنبال کننده هایی که دنبال می کنند دریافت کنند. نوجوانانی که هرگز از پیام های مستقیم استفاده نکرده اند ، از آنها خواسته می شود تا تنظیمات حریم خصوصی خود را مرور کنند. TikTok در حال حاضر پیام رسانی برای کاربران زیر ۱۶ سال را غیرفعال می کند.

این شرکت همچنین محدودیت هایی را در هنگام دریافت نوتیفیکیشن های نوجوانان ایجاد می کند که می تواند آنها را ترغیب به صرف زمان بیشتر در TikTok کند. کاربران بین سنین ۱۳ تا ۱۵ سال پس از ساعت ۹ شب نوتیفیکیشن دریافت نمی کنند. نوجوانان ۱۶ یا ۱۷ ساله در ساعت ۱۰ شب اعلان های فشار را غیرفعال می کنند

TikTok همچنین پنجره های بازشو جدیدی را معرفی می کند که به منظور آگاهی بیشتر نوجوانان از تنظیمات حریم خصوصی برنامه است. هنگامی که نوجوانان زیر ۱۶ سال قصد دارند اولین ویدئوی خود را منتشر کنند ، همچنین یک پنجره بازشو مشاهده می کنند که از آنها می پرسد می خواهند به چه کسی اجازه دهند ویدئو را تماشا کند.

نوجوانان ۱۶ تا ۱۷ ساله نیز اگر بارگیری ویدیو را روشن کنند ، یک پنجره بازشو مشاهده می کنند. اعلان به کاربران اعلام می کند که فعال کردن این گزینه به این معنی است که افراد دیگر می توانند فیلم های خود را بارگیری کرده و در سایر سیستم عامل ها به اشتراک بگذارند. بارگیری ویدئو برای دارندگان حسابهای زیر ۱۶ سال غیرفعال است.

کنترل های جدید TikTok اعلام گردید پس از اینکه شرکت در ماه ژانویه حساب افراد زیر ۱۶ سال را به صورت پیش فرض خصوصی کرد.

“اولویت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که نوجوانان در TikTok از تجربه ای ایمن و متناسب با سن خود برخوردارند و در پلت فرم ما به اشتراک می گذارند.”

سایر شرکت های رسانه های اجتماعی ، از جمله اینستاگرام ، همچنین ویژگی های ایمنی بیشتری با هدف محافظت از نوجوانان ارائه گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت