Polestar 2 در سال ۲۰۲۲ با هزینه کمتر محدوده بیشتری دریافت می کند

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 504456-20210413-polestar-2-b011

Polestar 2 در حال حاضر علاوه بر ظاهر خوب ، قیمت کمتر و محدوده طولانی تری را بسته بندی می کند.


Polestar

وقتی صحبت از مدل دوم Polestar می شود – که به طور مناسب Polestar 2 نامیده می شود – در حال حاضر چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد . این خودرو خوش تیپ ، با قیمت مناسب و در سبک اتومبیل سوئدی واقعی کمی متفاوت است با هر خودروی EV دیگر در جاده. این نمی تواند مانع پیشرفت بهتر Polestar در سال ۲۰۲۲ شود و طبق اعلامیه ای که روز پنجشنبه از سوی این شرکت انجام گردید ، دقیقاً همین کار انجام گردیده است.

برای شروع ، Polestar 2 برای اولین بار ارائه می شود. زمان با پیشرانه تک موتوره این امر می تواند کارهای زیادی را برای خریداران احتمالی انجام دهد. ابتدا ، برد Polestar را افزایش می دهد. در مرحله دوم ، و شاید مهمتر از همه ، این هزینه خودرو را کاهش می دهد. هنگامی که با یک پمپ حرارتی جدید و اختیاری همراه می شوید ، برد افزایش یافته حدود ۲۶۵ مایل است. مطمئناً این منطقه کاملاً مربوط به مدل S نیست ، اما بد نیست. تحویل سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

Polestar در مورد قدرت خروجی خودروهای تک موتوره چیزی نمی گوید ، اما نسخه دو موتوره هنوز ۴۰۸ اسب بخار بسیار سالم تولید می کند و ۱۶ مایل فاصله در مقایسه با مدل ۲۰۲۱ دارد. به با توجه به اینکه رانندگی با موتور دو موتوره ۲۰۲۱ چقدر خوب است ، ما انتظار داریم که حتی نسخه تک موتوره با قدرت کمتر نیز همچنان شیرین باگردید.

قیمت نسخه تک موتوره از ۴۷،۲۰۰ دلار شروع می شود ، اما ، مانند بسیاری دیگر سایر خودروهای برقی ، مشمول مجموعه ای از اعتبارات و مشوق های مالیاتی فدرال ، ایالتی و محلی است ، بنابراین بسیاری از خریداران احتمالاً هزینه کمتری پرداخت می کنند. نسخه دو موتوره از ۵۱،۲۰۰ دلار شروع می شود و هر دو عدد شامل هزینه مقصد ۱۳۰۰ دلار پولستار است. خریداران هنوز می توانند از بسته های گزینه Pilot (3200 دلار) و Plus (4000 دلار) انتخاب کنند ، اما خریداران تک موتوره نمی توانند بسته عملکرد (۵۰۰۰ دلار) را دریافت کنند. چرم Nappa همچنان با ۴۰۰۰ دلار و چرخ های بزرگتر و رنگ فلزی عرضه می شود.

خریداران احتمالی می توانند Polestar 2 2022 خود را هم اکنون در وب سایت Polestar پیکربندی کنند و انتظار می رود اولین تحویل مدل ۲۰۲۲ توسط مشتریان در پایان سال ۲۰۲۱٫

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

هدف Polestar این است که تا سال ۲۰۳۰ از نظر آب و هوا بی طرف باگردید۱:۴۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت