نرخ بازپرداخت مجدد در ۱۲ آگوست ۲۰۲۱: نرخ ها بالاتر می روند

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-cnet-finance-mortgage-home-interior-features-[

Bruce Bisping/Getty

تعدادی از نرخ های مهم بازپرداخت وام مسکن امروز افزایش یافت. بازپرداخت های ثابت ۱۵ ساله و بازپرداخت های ثابت ۳۰ ساله نرخ متوسط ​​خود را افزایش دادند. علاوه بر این ، نرخ متوسط ​​بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز افزایش یافته است. نرخ های بهره بازپرداخت هرگز سنگ نمی شوند – اما نرخ ها از نظر تاریخی پایین بوده است. به همین دلیل ، در حال حاضر زمان مناسبی است تا صاحبان خانه نرخ بازپرداخت خوب را محدود کنند. قبل از تأمین مالی مجدد ، به یاد داشته باشید که نیازهای شخصی و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید و برای یافتن وام مناسب برای شما ، از وام دهندگان مختلف خرید کنید.

نرخهای بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت در حال حاضر ۳٫۰۴٪ است که نسبت به یک هفته قبل ۱۰ واحد افزایش را نشان می دهد. (امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) یکی از دلایل تأمین مجدد وام ثابت ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام این است که پرداخت ماهانه خود را کاهش دهید. این امر تأمین مالی ۳۰ ساله را برای افرادی که در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستند یا به سادگی فضای بیشتری برای تنفس دارند ، مفید می سازد. با این حال ، نرخ بهره برای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخ های بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین پرداخت وام شما به زمان بیشتری نیاز دارد.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ وام ۱۵ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۳۳ است که نسبت به هفته گذشته ۸ واحد افزایش داشته است. با تأمین مالی مجدد ۱۵ ساله ، مبلغ ماهیانه بیشتری نسبت به وام ۳۰ ساله خواهید داشت. از طرف دیگر ، در بهره خود صرفه جویی می کنید ، زیرا وام را زودتر پرداخت می کنید. همچنین به طور معمول نرخ بهره پایین تری نسبت به وام ۳۰ ساله دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما در پس انداز بیشتر کمک کند.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ وام ۱۰ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۳۱، است که نسبت به یک هفته قبل ۳ واحد افزایش داشته است. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله و ۱۵ ساله ، بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله معمولاً دارای نرخ بهره کمتر اما پرداخت ماهانه بیشتر است. یک تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند یک معامله خوب باگردید ، زیرا پرداخت زودتر خانه شما به شما کمک می کند تا در دراز مدت در سود خود صرفه جویی کنید. با این حال ، شما باید بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید که قادر به پرداخت هزینه ماهانه بیشتر هستید.

جایی که نرخ ها تعیین می شود

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با متوسط ​​نرخ های بازپرداخت مجدد ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آورده گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ یک هفته پیش تغییر
بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت ۳٫۰۴ [ ۲٫۹۴ [ +۰٫۱۰
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۳ [ ۲٫۲۵ [ +۰٫۰۸
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۱ [ ۲٫۲۸ [ +۰٫۰۳

نرخ ها تا ۱۲ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازآفرینی

هنگام جستجوی نرخ های بازپرداخت ، بدانید که نرخ خاص شما ممکن است با نرخ های آگهی متفاوت باگردید برخط. اگرچه شرایط فعلی بازار یک عامل خواهد بود ، اما نرخ بهره خاص شما تا حد زیادی به درخواست و سابقه اعتباری شما بستگی دارد.

برای به دست آوردن بهترین نرخ بهره ، شما معمولاً به نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع نیاز دارید. شما به طور کلی می توانید نسبت به نرخ های متوسط ​​بهره به صورت آنلاین احساس خوبی داشته باشید ، اما حتماً با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید تا نرخ های خاصی را که واجد شرایط آن هستید ببینید. همچنین باید هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است پس انداز احتمالی تأمین مالی مجدد را جبران کند ، در نظر بگیرید.

همچنین باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام در چند ماه گذشته شرایط سخت تری داشته اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

یکی از راه های بدست آوردن بهترین نرخ بازپرداخت ، تقویت درخواست وام گیرنده است. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، سعی کنید اعتبار خود را با نظارت بر گزارش های اعتباری خود ، با استفاده از اعتبار مسئولانه و مدیریت دقیق امور مالی خود بهبود بخشید. فراموش نکنید که با وام دهندگان متعدد صحبت کنید و برای یافتن بهترین نرخ خرید کنید.

چه زمانی باید مجدداً سرمایه گذاری مجدد کنم؟

بیشتر مردم به دلیل نرخ سود بازار پایین تر از نرخ های فعلی یا به دلیل تغییر مدت وام خود ، اقدام به تأمین مجدد مالی می کنند. این درست است که در سال گذشته ، نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی بوده است. اما هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مالی مجدد ، عوامل دیگری را علاوه بر نرخ سود بازار در نظر بگیرید.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تامین مالی مجدد برای شما مناسب است ، همه عوامل از جمله مدت اقامت در خانه فعلی خود ، مدت مدت وام و میزان پرداخت ماهانه خود را در نظر بگیرید. همچنین به خاطر داشته باشید که هزینه های بسته گردیدن و سایر هزینه ها ممکن است مستلزم سرمایه گذاری اولیه باگردید.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای همه گیری شرایط خود را محدود کرده اند. اگر نمره اعتباری محکمی ندارید ، ممکن است واجد شرایط بهترین نرخ نباشید. اگر بتوانید نرخ بهره کمتری دریافت کنید یا وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تامین مالی مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید. اما ابتدا جوانب مثبت و منفی را با دقت بسنجید تا مطمئن شوید که مناسب موقعیت شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت