Google Fi یکی از جالب ترین معاملات پیش خرید سامسونگ Galaxy Flip 3 را امروز دارد

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 samsung-z-flip-3-unpacked-aug-2021-cnet-027.png

Samsung Z Flip 3

هیچ راهی برای پیش خرید Samsung Galaxy Flip 3 امروز وجود ندارد. چالش واقعی انتخاب یکی از بهترین مجموعه های افزودنی مفید ، تخفیف ها و ارزش مبادله برای تلفن فعلی شما است. در حالی که اکثر خرده فروشان معاملاتی تقریباً مشابه وب سایت خود سامسونگ ارائه می دهند ، Google Fi تلاش متفاوتی را انجام می دهد. اگر تازه وارد Fi هستید ، می توانید ۴۰۰ دلار تخفیف علاوه بر ۱۵۰ دلار تخفیف لوازم جانبی از سامسونگ کاملاً جدا از تخفیفی که در تجارت تلفن دریافت می کنید ، دریافت کنید. این مبلغ با پیش خرید ۱۰۰۰ دلار حداکثر ۱۱۵۰ دلار است. تلفن.

برخی از هگردیدارهای مهم در ترکیب این پیشنهادات وجود دارد. برای شروع ، ۴۰۰ دلار تخفیف در Flip 3 نیست ، بلکه در خود سرویس Fi است. هیچ شرایطی وجود ندارد که شما را مجبور به استفاده از Fi برای مدت زمان معینی کند ، اما اعتبار قابل انتقال نیست ، بنابراین شما می خواهید حداقل تا زمانی که اعتبار به طور متوسط ​​شش ماه به طول می انجامد ، در ارتباط باشید. تا زمانی که مشترک جدید Fi هستید یا مشترک فعلی با خدمات فعال در ۱۸۰ روز گذشته هستید ، بلافاصله پس از پیش خرید تلفن ، اعتبار مربوط به حساب Fi خود را دریافت خواهید کرد. تخفیف ۱۵۰ دلاری لوازم جانبی سامسونگ متعاقباً اعمال می شود ، اما به جای خرید لوازم جانبی از Fi ، آنها را مستقیماً از سامسونگ خریداری می کنید.

سرانجام ، سیستم تجارت. ارزشی که هنگام خرید از طریق Google Fi در تلفن ها دریافت می کنید ، به همان اندازه ای که مستقیماً در سامسونگ پیدا می کنید ، خوب نیست و تعداد زیادی تلفن نیز پذیرفته نمی شوند ، بنابراین باید تأیید کنید که آیا واقعاً می توانید تلفن خود را معامله کنید و آن قبل از اینکه این کار را انجام دهید از ارزش آن راضی هستید. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، متوجه خواهید گردید که این تخفیف ترکیبی راهی فوق العاده برای صرفه جویی در هزینه یک تلفن جدید وحشی است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت