یارانه ها و تخفیف های EV یک روز دیگر در چارچوب بودجه ۳٫۵ هزار دلاری زندگی می کنند

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

امکان تخفیف مستقیم مصرف کننده هنوز زنده است.


تسلا

لایحه زیرساختی که قرار است در هفته های آینده روی میز رئیس جمهور جو بایدن فرود بیاید ، به ویژه شامل یارانه و تخفیف مستقیم خودروهای برقی او نمی شود. با این حال ، آنها ممکن است در چارچوب بودجه ۳٫۵ تریلیون دلاری دموکرات های کنگره ، که این هفته در مجلس سنای آمریکا تصویب گردید ، ادامه دهند. بودجه نهایی ، که در نهایت بدون حمایت جمهوری خواهان با روند آشتی روبرو خواهد گردید. نمایندگان دوریس ماتسویی ، گری کانولی ، نانت دیاز باراگان و ایوت کلارک با ارسال نامه ای به دنبال سرمایه گذاری های کلان بودند و خاطرنشان کردند که لایحه دو حزبی تنها تا ۱۳ میلیارد دلار برای زیرساخت های برق و تصویب شامل می شود. پیشنهاد اصلی بایدن برای زیرساخت ها ۱۰۰ میلیارد دلار برای تأمین تخفیف مستقیم برای خودروهای برقی بود. به عبارت دیگر ، هنگامی که خریدار اوراق را امضا می کند ، بدون نیاز به انتظار برای اعتبار احتمالی مالیات فدرال ، می خواهد قیمت EV را کاهش دهد.

در نامه آمده است که این ۱۶۰ میلیارد دلار “مشوق های سبک مصرف کننده ، هزینه تأسیسات زیرساختی EV ، مشوق های تولید EV ، الزامات خرید فدرال EV و مشوق های برق رسانی ناوگان های تجاری سنگین. ”

امروزه هیچ تخفیف مستقیمی برای خودروهای برقی در سطح فدرال وجود ندارد و پیشنهاد اولیه بایدن برای قرار دادن پول نقد در جیب خریداران خودرو هنگام خرید یک EV ، یک تغییر بزرگ خواهد بود. دولت هرگز رقم نهایی دلار را درمورد میزان خریداران EV در صورت استفاده از ماشین الکتریکی جدید اعلام نکرد ، اما با بودجه بالقوه میلیاردها دلار ، می تواند مبلغ قابل توجهی باگردید. هدف نهایی این سیاست این است که به خودروهای برقی کمک کند تا با خودروهای بنزینی سنتی به برابری برسند-خودروهای برقی برای مصرف کننده معمولی بسیار گران قیمت هستند.

علاوه بر پیشنهاد بودجه ، نمایندگان اعلام کردند که هدف آنها اطمینان حاصل می شود که کمتر از ۴۰ درصد از مشوق ها به “جوامع محروم” برسد. انتقال در حین ایجاد مشاغل جدید ، مبارزه با آلودگی حمل و نقل و ساختن آینده ای عادلانه و عادلانه که ریشه در اقتصاد پاک و نوآورانه دارد. ” دوبار در هفته به صندوق ورودی شما.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت