قیمت یک ماهی تابه Breville کاملا پوشیده تا ۷۵ دلار ، قیمت پایین ترین قیمت

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 breville.png

برویل

هر سرآشپز به یک ماهیتابه کامل پوشیده احتیاج دارد و سوتین سرپوش دار برویل با ۳٫۵ لیتر در حال حاضر در ووت تنها به ۷۵ دلار کاهش می یابد. این ۵۰ دلار ارزان تر از چیزی است که ما آن را در هر نقطه دیگری پیدا کردیم ، از جمله آمازون که در آن قبلاً از ۲۰۰ دلار اما به ۱۲۶ دلار کاهش یافته است.

بزرگترین مزیت این تابه این است که به طور کامل از فولاد ضد زنگ برای استحکام و حتی توزیع حرارت و یک هسته آلومینیومی که حرارت را به گردیدت هدایت می کند و به شما کمک می کند داغ را به سرعت گرم و سریع گرم کنید ، پوشانده گردیده است. این “کاملاً” پوشیده گردیده است به این معنی که هر سه لایه (دو فولاد و یک آلومینیوم) از کف ظرف به طور کامل تا بالا برای تداوم کامل می رسند. این طرز تهیه تمام بهترین ظروف استیل ضد زنگ-شامل تمام روکش ها-است اما شما به طور کلی حداقل دو برابر برای یک تابه کاملاً روکش مانند این می پردازید. (پیش بروید و گشت بزنید ، به احتمال زیاد معامله بهتری از برندهای گران قیمت مانند برویل پیدا نخواهید کرد.)

این یکی از ماهیتابه هایی است که می توانید مدام از آن برای خورشت ها ، سس ها استفاده کنید. ، سس ، سرخ کردن ، سرخ کردن بسیار بیشتر. اگر کمی مراقبت کنید ، سالها برای شما دوام می آورد و یک سرقت کامل (یا فولاد ] با ۷۵ دلار است. ووت همچنین دارای یک قابلمه کاملا پوشیده برویل با تخفیف ۶۰ دلار است ، اما من شخصاً فکر می کنم با ماهی تابه بهترین هزینه را خواهید داشت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت