خبر : احتمالاً شیائومی می میکس ۵ را با فناوری شارژ ۲۰۰ وات عرضه می کند

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا احتمالاً شیائومی می میکس ۵ را با فناوری شارژ ۲۰۰ وات عرضه می کند شیائومی قصد دارد فناوری شارژ ۲۰۰ وات خود را در گوشی می میکس ۵ استفاده کند. این فناوری که در خرداد ماه امسال توسط ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

شیائومی قصد دارد فناوری شارژ ۲۰۰ وات خود را در گوشی می میکس ۵ استفاده کند. این فناوری که در خرداد ماه امسال توسط این شرکت رونمایی شده بود احتمالاً همراه با می میکس ۵ به تولید انبوه خواهد رسید.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی می میکس ۵ شیائومی از فناوری شارژ سریع ۲۰۰ واتی این شرکت استفاده خواهد کرد. زمان دقیق عرضه این گوشی مشخص نیست اما احتمالا شیائومی آن را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند. در منابع دیگری نیز آمده است که شیائومی گوشی بعدی خود را با فناوری شارژ بی‌سیم ۵۰ وات عرضه خواهد کرد و از شارژ سریع بی‌سیم ۱۲۰ وات نیز خبری نخواهد بود.

فناوری شارژ ۲۰۰ واتی شیائومی قادر است تنها در مدت ۳ دقیقه یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را تا ۵۰ درصد شارژ کند و شارژ کامل آن نیز تنها ۸ دقیقه زمان خواهد برد. شارژ بی سیم ۱۲۰ وات این شرکت نیز در زمان ۱۵ دقیقه این باتری را به طور کامل شارژ می‌کند.

 طی گزارش‌های اخیر، این شرکت در حال حاضر روی دو گوشی پرچمدار جدید کار می کند که مشخصات فنی و دوربین آن نسبت به مدل های قبلی بهبود یافته است. گوشی می میکس ۴ شیائومی نیز که به تازگی عرضه شده از شارژ سریع سیمی ۱۲۷ واتی و همچنین شارژ وایرلس ۵۰ واتی بهره مند است. اما پرچمدار اصلی این شرکت می ۱۱ اولترا به فناوری شارژ سریع ۶۷ واتی مجهز بود.

دیدگاه کاربر


منبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت