فورد می گوید جایگزین هارد تاپ برنکو با رنگ قالب بندی شده می شود

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هگردیدار بزرگ زمان.


فورد

روز خاصی برای صاحبان ۲۰۲۱ فورد برانکو و کسانی که تحویل معلق دارند ، روز خوبی نیست. روز پنجشنبه ، این خودروساز اعلام کرد که کمپین جایگزینی هر نوع سخت افزاری رنگی ساخته گردیده برای Broncos را با گزینه جایگزین می کند. خواه صاحبان خودرو SUV خود را تحویل بگیرند ، منتظر بررسی کیفیت هستند یا تولید خود را آغاز نکرده اند ، هر یک از آنها یک میز سخت MIC جدید دریافت خواهند کرد. مسائل فقط زیبایی هستند مشکلات بر ایمنی یا عملکرد آنها تأثیر نمی گذارد. همه Broncos با سقف های نرم بخشی از کمپین جایگزینی نیستند.

برای هرکسی که قبلاً دست برنکو مورد انتظار را گرفته است ، هیچ اقدامی لازم نیست. فورد طی هفته های آینده نامه ای به این مالکان ارسال می کند و دستورالعمل هایی در مورد چگونگی نصب سخت افزار جدید MIC توسط خودروساز را ارسال می کند. برای کسانی که منتظر SUV خود در حین حمل و نقل هستند یا اگر آماده تحویل در نمایندگی است ، مشتریان همچنان می توانند تحویل بگیرند و سپس در آینده نزدیک همان نامه را دریافت کنند. با این حال ، بلو بیضی در نظر دارد که قدیمی ترین SUV ها را در اولویت قرار دهد و اولین واحدهای جایگزین تا اکتبر آماده نمی شوند.

در حال حاضر ، خبر بدتر. برای کسانی که متوجه تاریخ ساخت برونکو خود گردیده اند و رفته اند ، این بدان معناست که SUV در بلاتکلیفی تولید گیر کرده است. فورد گفت SUV های این گروه منتظر جایگزینی سقف های سخت MIC هستند ، اما هنوز زمان به روزرسانی نگردیده است. کسانی که منتظر تاریخ ساخت جدید هستند ، اطلاعات بیشتری را در ماه سپتامبر دریافت خواهند کرد. برای مشتریانی که SUV آنها برای تولید برنامه ریزی گردیده است ، انتظار تأخیر نیز داشته باشید. این شرکت گفت که این مشتریان زمان بندی به روز گردیده را در ماه اکتبر دریافت خواهند کرد.

قسمت بدتری نیز وجود دارد. هر کسی که برونکو خود را می بیند هنوز برای تولید برنامه ریزی نگردیده است ، ممکن است در انتظار طولانی باگردید. این خودروساز گفت اگر سفارش برای مدل ۲۰۲۱ برای نسخه اولین نسخه نباگردید ، به سال مدل ۲۰۲۲ نزدیک می شود. فورد قصد دارد تولید برونکو ۲۰۲۲ را در اواخر دسامبر آغاز کند.

این شرکت گفت اشتیاق و تقاضا فراتر از آن چیزی است که خودروساز برای برانکو انتظار داشت ، و “از ناراحتی ناامید گردیده است.” به همین منظور ، شرکت به خاطر صبر و شکیبایی مستمر به مشتریان پاداش می دهد. برای کسانی که به مدل ۲۰۲۲ رانده می شوند ، انتظار می رود گزینه ها و رنگ های جدید کاهش یابد. علاوه بر این ، فورد قصد دارد کالاها و پیشنهادات منحصر به فرد برونکو را در حین حفاظت از قیمت ارسال کند. تا زمانی که مشتریان یک برانکو گران تر ۲۰۲۲ را پیکربندی نکنند ، حتی اگر فورد قیمت SUV را در سال آینده افزایش دهد ، یک پنی بیشتر از مدل ۲۰۲۱ آنها هزینه نخواهد داشت.

نمایندگی های فورد در مورد این تغییرات امروز ارتباط اولیه را دریافت خواهند کرد. ، و مشتریان برونکو از فردا از SUV خود خبر فورد را دریافت خواهند کرد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ اولین رانندگی فورد برانکو: هیاهو را باور کنید۱۲:۱۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت