این هدفون های Soundpeats با مارک زیر را فقط با ۷٫۸۰ دلار خریداری کنید

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 soundpara-nano.png

جوانه های SoundPARA نانو.


آمازون

Soundpeats یک مارک بسیار محبوب است هنگامی که صحبت از هدفون ارزان قیمت بی سیم واقعی در آمازون می شود. اما Soundpeats Audio دارای یک مارک فرعی به نام SoundPARA است که ظاهراً هیچ کس از جمله من نمی داند و مورد توجه چندانی قرار نمی گیرد. بنابراین این معامله از راه می رسد: ۱۸٫۱۹ دلار با ۲۵٫۹۹ دلار SoundPARA Nano True Wireless Earbuds هنگامی که کد را در هنگام پرداخت (۱۹۴۵۹۰۱۵] D2JF6HUB اعمال می کنید (قیمت سبد خرید شما باید ۷٫۸۰ دلار قبل از مالیات و حمل و نقل برای اعضای Prime رایگان است.

این ۷۰٪ تخفیف است! این معامله در ۳۱ اوت یا تا پایان عرضه به پایان می رسد.

مسلماً من در این معامله کور می شوم زیرا جوانه ها را امتحان نکرده ام و در صفحه محصولات آمازون آنها هیچ نقدی وجود ندارد. اما اگر می خواهید بروشری از آنها تهیه کنید ، یافتن جوانه های بی سیم واقعی با قیمت کمتر از ۱۰ دلار بسیار دشوار است.

بیشتر بخوانید : بهترین گوشواره های بی سیم واقعی ارزان قیمت زیر ۱۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱

جوانه ها سبک هستند ، وزن آنها ۳٫۷ گرم است ، دارای کنترل های لمسی هستند و IPX5 splash هستند -مقاوم طول عمر باتری تنها ۳٫۵ ساعت با یک بار شارژ در سطوح متوسط ​​حجم است ، در حالی که قاب شارژ به شما ۳ بار شارژ اضافی می دهد. مجهز به بلوتوث ۵٫۰ هستند. و می توانید از گوش گوش راست به عنوان یک جوانه استفاده کنید. مشخص نیست که این مورد از طریق میکرو USB یا USB-C شارژ می شود.

برای روشن گردیدن ، این جوانه های اصلی هستند ، اما فقط ۷٫۸۰ دلار هستند ، و اگر آنها را قطع نکنند ، همیشه می توانید آنها را برگردانید. اگر شما یک جفت بر می دارید ، نظر خود را به من اطلاع دهید. فقط اطمینان حاصل کنید که برای تسویه حساب ، کد D2JF6HUB را در هنگام تسویه حساب اعمال کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت