چه می شود اگر…؟ قهرمان ، کاپیتان کارتر ، کلید اصلی مارول نمایش است

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 کاپیتان کارتر در Marvel's What If ...

Kaking off Marvel's What If …؟ با کاپیتان کارتر در توسعه نمایش بسیار مهم بود.


استودیو مارول

جهان سینمایی مارول برای اولین بار چهارشنبه را وارد انیمیشن کرد با اگر …؟ سری دیزنی پلاس بر اساس یک مجموعه کمیک دوست داشتنی است که در دهه ۷۰ شروع گردید و زمان بندی های متفاوتی را بررسی می کند که در آن وقایع نمادین متفاوت ظاهر می شوند ، در یک جهان چندگانه که پس از حوادث مهیج فصل ۱ پایانی لوکی اصلاح گردید.

این نمایش گلچین توسط AC Bradley ایجاد گردیده و نوشته گردیده است ، کارهای قبلی او شامل Trollhunters Guillermo del Toro: Tales of Arcadia برای Netflix و کارگردانی برایان اندروز است ، که به عنوان هنرمند استوری بورد در Samurai Jack Genndy Tartakovsky و Star Wars: Clone کار می کرد. وارز ، همراه با تعدادی فیلم MCU از جمله انتقام جویان: پایان بازی .

اگر…؟ ممکن است در دسته ای از جهان های مختلف غوطه ور شود ، اما یک موجود مراقب رویدادهای سراسر جهان است و روایتی همه جانبه ارائه می دهد-ناظر اخروی. بازیگر جفری رایت که می توانید او را از وست ورلد و دانیل کریگ جیمز باند بشناسید.

تماشای Watcher و اطمینان از اینکه همه جنون های چند وجهی در کانون منطبق است ، تهیه کننده اجرایی ، Brad Winderbaum ، مدیر تولید و توسعه در Marvel است. استودیوها.

در مجموعه ای از مصاحبه های فوق سریع Zoom قبل از اولین نمایش دیزنی پلاس ، من با اندروز ، بردلی ، رایت و ویندرباوم در مورد تعیین نقطه شروع مناسب و غواصی در Watcher صحبت کردم. تاریخچه کتاب کمیک طولانی و توصیه هایی برای کلاسیک What If…؟ کمیک ها برای خواندن

در اینجا رونوشتی از مکالمات ماست ، که برای وضوح کمی ویرایش گردیده است.

 T'Challa در Marvel's What If ...؟

T'Challa درگیر نبردهای شیک در نمایش می شود.


Marvel Studios

نویسنده اصلی AC بردلی و کارگردان برایان اندروز

اگر…؟ دامنه عظیمی دارد اندروز: همه چیز در اتاق نویسندگان شروع گردید ، با AC و براد کار کردیم و فقط سعی کردیم آنچه را که می خواهیم ببینیم ، درک کنیم.
ما کارهایی را که فکر می کردیم به جای تعقیب مخاطب انجام می دهیم ، شروع کردیم. ما مجبور بودیم از خودمان شروع کنیم زیرا خود ما طرفدار هستیم. و سپس همه چیز به تازگی آشکار گردید و زندگی خود را به خود گرفت. ما می گوییم ، “اوه ، بله ، ما باید این کار را انجام دهیم.” چند ایده واقعا عالی به تازگی به وجود آمد ، عالی بود. بسیار سرگرم کننده بود.

بردلی: دلیل جذب من به این پروژه این بود که فقط نوشتن یک قهرمان نبود ، نوشتن همه آنها بود. یافتن شخصیتی در پشت شبح های معروف ، و جستجوی قهرمان و قلب کجاست ، آنها کجا ملاقات می کنند؟ بنابراین با شخصیتی مانند کاپیتان کارتر – با پگی – صحبت می گردید که او در دهه ۱۹۴۰ به عنوان یک زن کیست و چگونه آن زمان و امروز طنین انداز خواهد گردید.

 جین فاستر ثور چه می شود اگر

جین فاستر در نقش ثور برای میزبانی What if … کنار میز بود؟


Marvel Comics

چگونه تصمیم گرفتید برای اولین قسمت با کاپیتان کارتر بروید؟ آن قسمت چیز خاصی است ، و من حدس می زنم شما می توانید بگویید؟
اندروز: AC در همه این موارد و به ویژه آن یکی کار شگفت انگیزی انجام داد. احساس کردیم می خواهیم با یک کار یکپارچهسازی با سیستمعامل شروع کنیم زیرا من عاشق دوره زمانی هستم ، من عاشق ژانر آن هستم. اما ما لزوما فقط نمی خواستیم کاری با Cap انجام دهیم. اما آن زمان AC شبیه این بود که “پگی کارتر سرم سرباز فوق العاده را دریافت می کند.” همه چیز شروع به جمع گردیدن کرد ، به محض اینکه آن یک چیز باز گردید.

بردلی: وقتی من را برای مسابقه به میدان آوردند ، از من خواسته گردید که خلبان دیگری را راهنمایی کنم – “اگر استیو از قطار بیفتد و باکی نباگردید؟” بنابراین من با این خلبان کامل گوشتخوار وارد گردیدم ، آن را به کوین معرفی کردم ، او گفت: “من دوست دارم ، عالی است.” به اتاق نویسندگان می رویم. “نه شما این کار را نمی کنید زیرا – ما فقط سعی می کنیم آن را مخفی نگه داریم – ما در واقع می خواهیم قسمت اول را روی پگی متمرکز کنیم ، از اینجا به کجا می رویم؟”

و قسمت دیگر آن ، اولین روز من در محل کار ، این بود که من آمدم ، آماده رفتن به تشک ها برای انجام لیدی جین ثور. و براد وینترباتوم ، تهیه کننده شگفت انگیز ما بارها به من گفت که چنین اتفاقی نمی افتد. و سپس من را کنار کشید و گفت “تایکا وایتیتی می خواهد این کار را انجام دهد.”

تا زمانی که این اتفاق در جایی رخ می داد ، شما خوشحال بودید؟ تنها چیزی بود که به آن اهمیت می دادم چیزی که من را شگفت زده کرد این بود که به من اجازه داده گردید بلافاصله با یک زن قوی بازی کنم. اغلب ، به عنوان یک نویسنده زن ، شما در حال ضربه زدن به خانه هستید و در تلاش هستید تا افراد رنگین پوست ، زنان ، جنسیت های مختلف ، هویت های جنسی ، را در فیلمنامه ها به دست آورید. و من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم که مارول برای اکتشاف باز است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

موارد جدید برای پخش در آگوست ۲۰۲۱۴:۰۷

جفری رایت ، صدای دیده بان

آیا کمیک های مارول را در حال بزرگ خوانی خواندید؟
رایت: کمی. من آنقدرها اهل کمیک نبودم ، اما همیشه برای شخصیت های مارول جذاب بودم. چیزهای جالب دیگری در مورد Marvel وجود داشت.

من از طریق پسرم خیلی بیشتر به مارول پی بردم. من او را به اولین فیلم مارول خود بردم ، مانند ۱۰ سال پیش ، ۱۹ ساله. او درست در نقطه شیرین MCU متولد گردید و به نوعی با آنها بزرگ گردیده است. از جهاتی ، من از دیدگاه او به این شخصیت ها نگاه می کنم و شاید حتی این نقش را ایفا کنم. او پرشورترین طرفدار مارول است که می شناسم – اشتیاق Watcher کمی از اشتیاق پسرم گرفته گردیده است.

 The Watcher in Marvel's What If

The Watcher راهنمای شما در جهان است از چی اگه …؟


استودیو مارول

آیا اولین باری را که دیده بان را دیدید به خاطر می آورید ، زیرا او شخصیتی غیر معمول دارد؟
بله ، او چنین است. وقتی از من خواستند بازی Watcher را انجام دهم ، به کمیک Fantastic Four 1963 بازگشتم ، جایی که او برای اولین بار در ماه ظاهر گردید ، در میان این نبرد بین شرق و غرب سیاسی – این اولین ظاهر واقعاً جذاب است. او به عنوان دراماتیک ترین موجود در جهان شناخته گردیده توصیف گردیده است ، یا چیزی در این زمینه ، و من مقیاس قدرت او را مجذوب خود کردم.

اگر قرار است وارد MCU شوید ، او یک نقطه ورود بسیار جالب برای یک بازیگر به این فضا است که قبلاً به خوبی طراحی گردیده و طراحی گردیده است. این شخصیت های جذاب زیادی دارد و او با نیروی متفاوتی وارد می شود. بنابراین بله ، اولین معرفی واقعی من در مورد اینکه چه کسی و چه چیزی را در ابتدا برمی گرداند ، و سپس به نوعی او را ردیابی کرد.
Winderbaum: او شخصیت فوق العاده مهمی در What If… است؟ وقتی داشتیم با AC و برایان ملاقات می کردیم و می فهمیدیم که این شخصیت ها چه کسانی هستند و چه نقش هایی در داستان ایفا خواهند کرد ، پگی به عنوان یک بازیگر فوق العاده مهم در روایت کلی نمایش ظاهر گردید.

آیا درباره Watcher بیشتر می آموزیم؟ مانند ، جایی که او قبل از ایجاد مجدد چندجهانی بود؟
در مورد Watcher بیشتر خواهید آموخت. او یک شخصیت فوق العاده قدرتمند در MCU و کمیک ها است. ما گفتگوهای زیادی در مورد آنچه ناظر است ، نه فقط او ، بلکه از نظر متافیزیکی ، انجام دادیم. و ما او را مانند موجودی پنج بعدی می پنداریم که در خارج از زمان و واقعیت به گونه ای ایستاده است که به سختی می توانیم درک کنیم.

 اگر مرد عنکبوتی جلد گوئن استیسی را نجات دهد

The If If …؟ کمیک ها نتیجه متفاوتی را برای یکی از تاریک ترین ساعت های مرد عنکبوتی کشف کردند.


کمیک های مارول

آیا او قوی ترین موجودی است که ما تا کنون در MCU دیده ایم؟
من فکر می کنم که او قابل بحث است ، بله ، او چنین است.

او قول می دهد دخالت نمی کند. اما در کمیک ها ، او گاهی اوقات این کار را می کند. آیا می توانیم آن را اینجا ببینیم؟
وقتی توسعه برنامه را شروع کردیم ، متوجه گردیدیم که برای Watcher ضروری است که او می گوید دخالت نمی کند. وقتی همه چیز در داستان به طرز وحشتناکی خراب می شود ، ظاهر می شود و در پس زمینه می ایستد. و او اغلب به سایر شخصیت ها نشان می دهد که اوضاع خیلی بد پیش رفته است – یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد Watcher در کمیک ها این است که وقتی او ظاهر می شود ، متوجه می شوید “خدای من ، ما الان وسط یک رویداد واقعی مارول که در واقع مهم است. ” .

بنابراین آیا مورد خاصی دارید اگر…؟ داستانهای کمیک؟ من عاشق اگر گوئن استیسی زندگی می کرد چه می کردم؟ من فکر می کنم این یک مفهوم شگفت انگیز برای کشف بود.
اگر گوئن استیسی زندگی می کرد چه؟ قطعاً برجسته است اولین اگر…؟ کمیکی که من برداشتم این بود که اگر خواهر دنی کچ تبدیل به گوست رایدر شود چه؟ به جای او ، و این دروازه من برای ورود به کمیک های Ghost Rider بود

و اولین بار که جین فاستر از Mjolnir استفاده کرد و تبدیل به Thor Mighty گردید در یک What If…؟ کمیک ، که سپس بخشی از تداوم اصلی در اجرای فوق العاده جیسون آرون گردید. از آن کمیک ها الهام زیادی می توان گرفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت