به گفته مقامات بهداشتی ، هزاران نفر در آلمان واکسن جعلی کووید دریافت کرده اند

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 img-covid-واکسیناسیون-واکسن-austin-cota-7

آندریاس رنتز/گتی ایماژ
برای به روزترین اخبار و اطلاعات درباره همه گیری ویروس کرونا ، از وب سایت های WHO و CDC دیدن کنید.

مقامات بهداشتی در ایالت نیدرزاکسن آلمان گزارش می دهند که یک پرستار ممکن است بیش از ۸۵۰۰ دوز واکسن COVID-19 را با محلول نمک بی ضرر و بی فایده جایگزین کرده باگردید. اکنون این مقامات از هرکسی که بین ۵ مارس تا ۲۰ آوریل در مرکز واکسیناسیون روفهاوزن واکسینه گردیده است می خواهند که مجدداً برای واکسیناسیون بازگردد. دکتر ماتیاس پولز ، رئیس دفتر بهداشت ایالت نیدرزاکسون گفت: ” “حتی اگر افراد قبلاً دوبار به درستی واکسینه گردیده اند ، واکسیناسیون مناسب برای سلامتی بی ضرر است و باید حتماً مورد استفاده قرار گیرد.” یک زندگی شاد و متعادل تحویل پنجشنبه ها.

پرستار مورد نظر توسط یکی دیگر از کارکنان مرکز پس از تجویز شش مورد از دوزهای جعلی واکسن در ۲۱ آوریل ، بر اساس انتشار ، گزارش گردید. پرستار به طور خلاصه اخراج گردید و پلیس محلی تحقیقات را آغاز کرد و متوجه گردید که ۸۵۵۷ دوز واکسن تزریق گردیده در هفته های قبل نیز به خطر افتاده است.

تحقیقات هنوز در حال انجام است ، اما CNN چهارشنبه گزارش داد که مقامات گفتند پلیس دریافت که پرستار “انگیزه مخالفت با واکسیناسیون” را دارد. مقامات بهداشتی تأکید می کنند که محلول آب نمک مضر نیست ، اما آنها از هرکسی که در بهار امسال واکسینه گردیده است می خواهند تا به اصل برگردد. Sven Ambrosy ، مدیر بخش ، گفت که شهروندان ما ممکن است از واکسیناسیون مورد نظر خود برخوردار نباشند. “به همین دلیل مهمترین چیز برای ما در حال حاضر اطلاع رسانی به این افراد ، پاسخ به سالات آنها و ارائه واکسیناسیون بیشتر به آنها است. بنابراین من از همه شهروندان می خواهم که در صورت دریافت واکسیناسیون در دوره ذکر گردیده با ما تماس بگیرند.”

هرکسی که در بهار امسال در مرکز واکسیناسیون روفهاوزن واکسینه شود می تواند برای تعیین وقت قبلی با شماره ۰۸۰۰/۰۰۰ ۵۱۶ ۰ به صورت رایگان تماس بگیرد. همیشه در مورد هرگونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت