اپل پشتیبانی کیف پول دانشجویی Wallet را به موقع برای فصل بازگشت به مدرسه گسترش می دهد

2021-08-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 اسکن هویت اپل و ذخیره گردیده در کیف پول iPhone

Apple Wallet پشتیبانی کارت دانشجویی خود را برای مدارس بیشتری باز می کند.


اپل

دوباره آن زمان سال است! وقت آن است که دانش آموزان آماده شوند تا به مدرسه بازگردند . برخی از کودکان ممکن است در مقطع ابتدایی یا راهنمایی به مقطع بعدی ادامه دهند ، اما برخی دیگر ممکن است دبیرستان را تمام کرده و به دانشگاه بروند. به لطف اپل ، برخی از دانشجویان دانشگاه در ایالات متحده و کانادا ممکن است بتوانند کارت شناسایی پلاستیکی خود را رها کرده و در عوض آیفون خود را به کلاس برسانند. در ایالات متحده و در حال راه اندازی پشتیبانی در کانادا است. این مدارس شامل دانشگاه نیوبرانزویک ، کالج شریدان ، دانشگاه اوبرن ، دانشگاه آریزونا شمالی ، دانشگاه مین و دانشگاه ایالتی نیومکزیکو است. همچنین می توانید از Apple Watch کارت های شناسایی دانشجویی تلفن همراه اپل استفاده کنید.

اپل در حال کار بر روی راه های امن برای حذف کیف پول فیزیکی شما است. این غول فناوری در WWDC در ماه ژوئن گفت که سیستم عامل جدید آن ، iOS 15 ، به شما امکان می دهد نسخه های دیجیتالی کارت های شناسایی دولتی ، مانند گواهینامه رانندگی خود را حمل کنید ، بر روی iPhone شما. با این حال ، ویژگی برنامه Wallet فقط در ایالت های شرکت کننده ایالات متحده کار می کند.

برای دانش آموزانی که آماده بازگشت به مدرسه هستند ، می توانید لیست CNET از معاملات Chromebook برای دانش آموزان و بهترین کارت های اعتباری دانشجویی را که می توانید در این ماه امتحان کنید ، ببینید. دانش آموزانی که به آموزش حضوری برمی گردند همچنین باید نگاهی به ۵ لوازم ایمنی COVID-19 که باید به لیست خریدهای مدرسه خود اضافه کنید ، بیندازند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت