آیا اپل در واقع آیفون ۱۳ را عرضه خواهد کرد؟ شایعات به بله اشاره می کند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-12-pro-max-hoyle-product-hero

شایعات حاکی از آن است که آیفون جدید اپل آیفون ۱۳ نامیده می شود ، اگرچه دیگران پیش از این تصور می کردند که می تواند آیفون ۱۲S نامیده شود.


اندرو هویل/CNET

نام آیفون بعدی اپل همچنان مخفی خواهد ماند تا اینکه شایعه غول فناوری در ماه سپتامبر شایعه گردید. آیا نام آن iPhone 12S خواهد بود؟ آیفون ۱۳ ؟ تا زمانی که اپل از تلفن هوشمند خود در پاییز رونمایی نمی کند ، هیچ کس مطمئن نیست. اما ، شایعه شامل برخی گمانه زنی ها در مورد نام آیفون جدید است.

به نظر می رسد گزارشی که در اوایل سال جاری منتشر گردید ، این ایده را تأیید می کند که اپل به رغم شایعات دیگر مبنی بر اینکه ممکن است از شماره ۱۳ به طور کامل بگذرد یا تا سال آینده منتظر بماند ، به یک کنوانسیون نامگذاری متوالی ادامه می دهد. به گفته نشریه تایوانی Economic Daily News که به منابع زنجیره تامین اشاره می کند ، این غول فناوری همچنان از آیفون ۱۳ برای ترکیب ۲۰۲۱ خود استفاده خواهد کرد. ظاهراً اپل نسخه های Mini ، Pro و Pro Max آیفون ۱۳ را ارائه می دهد ، شبیه به آیفون ۱۲ (در اینجا مشخصات آیفون ۱۳ شایعه با آیفون ۱۲ چگونه مقایسه می شود.)

 015-iphone- شارژر 12-magsafe

پاتریک هلند/CNET

شایعات قبلی نشان می داد که آیفون ۱۳ ممکن است نام انتخابی اپل نباگردید و آیفون ۱۲ اس انتظار می رود که نامزد اصلی سری امسال باگردید. مقاله ای در ژانویه بلومبرگ با استناد به مهندسان اپل می گوید که فقط ارتقاء جزئی برای خط تولید آینده برنامه ریزی گردیده است ، که احتمالاً نسخه “S” iPhone 12 خواهد بود. ما قبلاً دیده بودیم که اپل از این طرح نامگذاری با آیفون ۶ اس ۲۰۱۵ استفاده کرد ، که آیفون ۶ ۲۰۱۴ را جایگزین کرد ، و دوباره با آیفون XS 2018 ، که پیگیری آیفون X 2017 است. ۱۴ در ۲۰۲۲ ، بدون حذف “iPhone 13” از نامگذاری آن به طور کلی.

با این حال ، تا رویداد اصلی اپل در پاییز ، به طور قطعی نمی توان از چه نامی استفاده کرد و آخرین شایعات لزوما وضوح بیشتری را ارائه نمی دهند. در اینجا برخی از دلایلی که ممکن است به قراردادهای نامگذاری سنتی پایبند نباگردید ، آمده است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

رویداد آیفون ۲۰۲۱ اپل می تواند تاریخ داشته باگردید۴:۱۳

نام آیفون ۱۳ می تواند برای اپتیک مضر باگردید

بر هیچ کس پوشیده نیست که ارتباط عدد ۱۳ با بدشانسی دارای پاسخ هایی در دنیای واقعی است. فقط از توسعه دهندگان ملک که طبقه سیزدهم را از ساختمانهای بلند خود حذف می کنند بپرسید ، گروهی از زوج هایی که از ازدواج در سده ۱۳ جلوگیری می کنند یا از روانشناسانی که بیماران را به دلیل تریسکایدکافوبیا درمان می کنند ، ترس از شماره ۱۳٫

اپل این را می داند تصور کمتر از مطلوب می تواند مشتریان را از خرید آیفون ۱۳ بترساند. یک نظرسنجی آنلاین از ۳۰۰۰ کاربر اپل که توسط سایت تجاری SellCell در ماه ژوئن انجام گردید ، نشان داد که تقریبا سه چهارم پاسخ دهندگان ترجیح می دهند اپل نام نسل بعدی آیفون خود را بنویسد. اما آیفون ۱۳٫ آیفون ۲۰۲۱ با ۳۸ درصد آرا ، مناسب ترین نام انتخاب گردید.

در گذشته ، اپل از مارک محصولات خود با شماره ۱۳ دریغ نکرده بود ، به عنوان مثال چیپست A13 Bionic و به روز رسانی نرم افزار iOS 13 را عرضه کرد. با این حال ، این یک مارک تجاری با ریسک بالا است ، زیرا ما در مورد iPhone ، یکی از محبوب ترین محصولات مصرف کننده تا به حال صحبت می کنیم. محصولی که تقریباً ۵۰ درصد از میلیاردها دلار درآمد اپل را ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید : آیفون ۱۲ اپل منجر به بزرگترین درآمد و سود در تاریخ شرکت آن گردید

 iphone x iphone 8 8 plus

iPhone X (وسط) ، در سال ۲۰۱۷ در کنار iPhone 8 (چپ) و iPhone 8 Plus (راست) عرضه گردید.


سارا تیو/CNET

آیفون ۱۲ اس راه را برای ارتقاء بزرگ هموار می کند

با انتخاب نام iPhone 12S و کنار گذاشتن آیفون ۱۳ ، اپل همچنین می تواند زمینه را برای بازنگری گسترده در طراحی آیفون ۱۴ یا ۱۵ آماده کند ، درست مانند این کار با iPhone X انجام گردید. شاید به خاطر داشته باشید که اپل در سال ۲۰۱۷ نام آیفون ۹ را کنار گذاشت و در عوض آیفون ۷ ۲۰۱۶ را با iPhone 8 ، ۸ Plus و iPhone X پیگیری کرد. و فراموش نکنید که آیفون X استانداردی بود که استانداردهای طراحی را دوباره تعریف کرد و راه را برای آیفون امروزی هموار کرد.

بر اساس برخی حساب ها ، آیفون ۱۴ یا ۱۵ (یا هر چیزی که اپل تصمیم می گیرد آن را صدا کند) می تواند مورد انتظار این شرکت برای ورود به دنیای تلفن های هوشمند تاشو باگردید. برای روشن تر ، ما نمی توانیم به طور قطعی بگوییم که آیا یک آیفون تاشو هرگز روز را مشاهده خواهد کرد ، اما ما امیدواریم که این اتفاق در سال آینده رخ دهد. گزارش بلومبرگ که در ماه ژانویه منتشر گردید ، می گوید که اپل در حال حاضر یک نمونه اولیه از صفحه نمایش آیفون تاشو دارد ، اما عرضه آن را تأیید نکرده است. سایر رسانه ها ، مانند تایوان اکونومی دیلی ، سال ۲۰۲۲ را به عنوان سالی که آی فون تاشو به ثمر می رسد ، متوقف کردند. مینگ چی کو ، تحلیلگر مشهور اپل ، به سال ۲۰۲۳ اشاره کرد.

تا زمان سقوط اپل ، هیچ تضمینی در مورد نامی که بر روی آیفون امسال قرار می گیرد وجود ندارد. اما اگر علاقمند هستید در مورد آنچه از تلفن ۱۳ انتظار داریم ، یا ahem ، خانواده iPhone 12S ، اطلاعات مفصل ما را از شادترین شایعات آیفون بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت