ماییم بیالیک مجری جدید جیوپاردی عاشق لوار برتون است ، اگر دوستش ندارید می گوید “ببخشید”

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 alextrebeck

میزبان خطر الکس تربک واقعاً نمی تواند در قلب طرفداران فداکارش جایگزین شود ، اما نمایش او باید ادامه یابد.


خطر/توییتر

ماییم بیالیک با طرفداران جیوپاردی که ناامید گردیده اند همدردی می کند ، لوار برتون موفق به دریافت میزبانی نگردید. بیالیک ، که روز چهارشنبه به عنوان یکی از دو مجری جدید برنامه بازی معرفی گردید ، ویدئویی در اینستاگرام منتشر کرد و گفت او نیز از طرفداران برتون است.

“اگر شما من را به عنوان مجری جدید Jeopardy دوست ندارید ، متأسفم ،” بیالیک گفت. “من عاشق لوور برتون هستم.” برتون و بیالیک در تئوری بیگ بنگ با هم همکاری کردند و برتون در میان میزبانانی مهمان بود که در سال ۲۰۲۱ به نوبت در رأس خطر قرار گرفتند ، زیرا این برنامه در پی مرگ الکس تربک ، مدعیان مختلفی را برای میزبانی مجری امتحان کرد. نامزدها از کن جنینگز قهرمان سابق گرفته تا آرون راجرز مدافع گرین بی پاکرز.

تهیه کننده اجرایی Jeopardy ، مایک ریچاردز ، مجری ثابت برنامه بازی نامیده می شود و بیالیک میزبان قسمت های ویژه خواهد بود. در ویدئوی اینستاگرامش ، او نشان داد که چگونه پسرش متوجه افرادی در رسانه های اجتماعی می شود که می گویند او باید مجری برنامه باگردید ، و او با مامور خود تماس گرفت و همه چیز از آنجا پیش رفت.

ریچاردز نیز در اینستاگرام پست کرد و گفت: t درباره میزبان ، اما رقابت.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

ماییم بیالیک از شما به عنوان “خرابی” سلامت روانی استقبال می کند۲۳:۵۲

او نوشت: “من عاشق این نمایش و همه چیزهایی هستم که نشان دهنده آن است.” “من بسیار خوش شانس بودم که یک صندلی ردیف اول برای تماشای الکس داشتم که برای همیشه بهترین خواهد بود. من در همه جا به طرفداران Jeopardy متعهد می شوم که برای ایجاد بهترین نمایش ممکن برای درخشش شرکت کنندگان ما تلاش خواهم کرد. این نمایش و برای همیشه در مورد شرکت کنندگان در مسابقه و سرنخ های شگفت انگیز خواهد بود.

ریچاردز یکی از گزینه های بحث برانگیز بوده است – ورایتی در اوایل ماه اوت گزارش داد که او مورد علاقه برنامه است ، هرچند گفته می شود نامزدهای دیگر هنوز در ترکیب بودند. ریچاردز علاوه بر سابقه تولید جیوپاردی ، میزبان نمایش های واقعی و نمایش های بازی نیز بوده است ، هرچند هیچ کدام به اندازه جیوپاردی از اهمیت بالایی برخوردار نبوده اند.

هنگامی که داستان Variety شکست ، گزارشات مربوط به زمان کار ریچاردز در The Price Is Right دوباره ظاهر گردید. در مدتی که او در آنجا کار می کرد ، برخی از مدل هایی که برای نمایش کار می کردند ، تهیه کنندگان را متهم به تبعیض و آزار و اذیت کردند. روزنامه دیلی بیست یادداشتی را که ریچاردز برای کارکنان جیوپاردی ارسال کرده به دست آورده است که در بخشی از آن آمده است: “اینها ادعاهایی بود که در اختلافات شغلی علیه نمایش مطرح گردیده بود. من می خواهم همه شما بدانید که نحوه بیان نظرات و اقدامات من در این موارد شکایات منعکس کننده واقعیت این نیست که من کی هستم یا چگونه با هم در The Price Is Right همکاری می کنیم. ” این واقعیت که خود ریچاردز قبلاً روی Jeopardy کار کرده بود ، برخی از طرفداران را درگیر این سوال کرد که چرا به ماه ها طول می کگردید تا به مجری مشهور مجری شکار برود. و برخی برای میزبانان دیگر صحبت کردند ، با بازی برتون بازیگر Star Trek که از طرفداران ناامید نام های متعددی می گیرد.

“بعد از همه اینها ….. تهیه کننده مجری Jeopardy فقط …….. خودش را انتخاب کرد lmaoooo ، “یکی از کاربران توییتر گفت.

دیگری گفت:” آنها همه میزبانان مهمان را گذراندند تا بتوانند یک تهیه کننده پسر خوب را از درون استخدام کنند … معمولی. “

Jeopardy سابقه طولانی دارد. Merv Griffin ، مجری برنامه گفتگوی مشهور ، بازی را در سال ۱۹۶۴ ایجاد کرد و از دیگر برنامه های مسابقه متمایز است زیرا به شرکت کنندگان پاسخ داده می شود و باید در قالب یک سوال پاسخ دهند. نوامبر ۲۰۲۰ در سن ۸۰ سالگی به دلیل سرطان لوزالمعده. تربک اولین میزبان جیپاردی نبود ، اما او در سال ۱۹۸۴ مسئولیت را بر عهده گرفت و تنها میزبانی است که چندین نسل به خاطر دارند. آخرین قسمت او در ۸ ژانویه ۲۰۲۱ ، دو ماه پس از مرگش ، و فقط چند روز قبل از شروع قسمت های مهمان-میزبان جنینز پخش گردید.

این نمایش قدرتمندی در بین برنامه های بازی است. Jeopardy برنده ۳۹ جایزه Emmy Daytime و یک جایزه Peabody گردیده است و بسیاری از کشورها نسخه های منطقه ای این نمایش را ایجاد کرده اند. بیش از ۸۰۰۰ قسمت پخش گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت