ایالات متحده اطلاعات سرشماری سال ۲۰۲۰ را منتشر می کند و افزایش تنوع را نشان می دهد

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1213593964

تصویر تصویر توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ

دفتر سرشماری ایالات متحده نتایج سرشماری سال ۲۰۲۰ را در روز پنجشنبه منتشر کرد و نگاهی به روز در مورد تغییر جمعیت در کل جمعیت ارائه کرد.

هر ۱۰ سال منتشر می شود و براساس ماده ۱ ، بخش ۲ قانون اساسی ، آمریکا داده های سرشماری نقش تعیین کننده ای در تعیین مواردی مانند بودجه فدرال ، مناطق کنگره ، نقشه های خدمات پهن باند و موارد دیگر دارد. همچنین نگاهی به روز به ترکیب نژادی و قومی آمریکا دارد.

یافته های کلیدی شامل جهش چشمگیر تعداد پاسخ دهندگانی است که چند نژادی شناخته گردیده اند ، که از ۹ میلیون نفر در سال ۲۰۱۰ به ۳۳٫۸ میلیون نفر در سال ۲۰۲۰ رسید ، که ۲۷۶ درصد افزایش داشته است. تعداد پاسخ دهندگانی که فقط سفیدپوست هستند در همان بازه زمانی ۸/۸ درصد کاهش یافته است ، اما این همچنان اکثریت آمریکایی ها را نشان می دهد ، ۲۰۴٫۳ میلیون نفر ، یا ۲۳۵٫۴ میلیون نفر وقتی که پاسخ دهندگانی را که علاوه بر نژاد یا نژاد دیگری سفیدپوست هستند ، اضافه کنید. به با توجه به ساعت جمعیت اداره سرشماری ، کل جمعیت ایالات متحده در حال حاضر حدود ۳۳۲٫۶ میلیون نفر است.

آمریکایی هایی که به عنوان “نژاد دیگری” به تنهایی یا در ترکیب با سایر انتخاب ها دومین گروه بزرگ را تشکیل می دهند ، در مجموع ۴۹٫۹ میلیون. این میزان نسبت به سال ۲۰۱۰ ۱۲۹ درصد افزایش یافته است و به اندازه ای است که از پاسخگویان سیاهپوست یا آمریکایی های آفریقایی تبار (۴۶٫۹ میلیون) به عنوان دومین جمعیت جمعیتی نژادی پیشی بگیرد. در سال ۲۰۱۰ ، هنگامی که دفتر تعدادی از متدولوژی خود را برای پرسیدن پاسخ دهندگان در مورد نژاد به روز کرد.

“پیشرفت هایی که در سرشماری سال ۲۰۲۰ انجام دادیم ، تصویر دقیق تری از نحوه خود تشخیص افراد در پاسخ به دو س separateال جداگانه ارائه می دهد. نیکلاس جونز ، مدیر و مشاور ارگردید تحقیقات نژادی و قومیتی در دفتر سرشماری ، توضیح داد که منشاء و نژاد اسپانیایی ها نشان می دهد که جمعیت ایالات متحده بسیار نژادی تر و متنوع تر از آن چیزی است که ما در گذشته اندازه گیری می کردیم.

از نظر جغرافیایی ، شهرستان لس آنجلس پرجمعیت ترین شهرستان آمریکا با بیش از ۱۰ میلیون نفر ساکن بود ، در حالی که شهر نیویورک با ۸ شهر ، پرجمعیت ترین شهر آمریکا است. ۸ میلیون نفر اکثر مناطق مترو آمریکا ، ۳۱۲ از ۳۸۴ ، شاهد افزایش جمعیت بین ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ بوده اند ، که بیشترین رگردید را از دهکده های فلوریدا دریافت کرده است ، جایی که جمعیت طی ۱۰ سال گذشته حدود ۳۹ درصد افزایش یافته است. بیشترین کاهش از سوی Pine Bluff ، Arizona و Danville ، Illinois رخ داده است که ۱۰ سال کاهش جمعیت به ترتیب ۱۲٫۵ and و ۹ saw را تجربه کرده اند.

گزارش کامل و سایر یافته های کلیدی آن را می توانید در وب سایت اداره سرشماری بیابید. ، همراه با یک ابزار تجسم تعاملی که به شما کمک می کند همه این موارد را بررسی کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت