با عرض پوزش ، گای رایگان وقتی روی پرده سینماها می رود در HBO Max پخش نمی شود

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hbo-max-logo-phone-2791

HBO Max فیلم های جدیدی را از کمپانی برادران وارنر پخش می کند همان روزی که در سینماها اکران می شوند.


آنجلا لنگ/CNET

HBO Max با ایده پخش فیلم های جدید هنگام اکران در سینماها پیوند خورده است ، به دلیل تعداد بی سابقه فیلم های جدید ، که به صورت تئاتر منتشر گردیده است بدون پرداخت هزینه اضافی در همان روز هر فیلم به ایالات متحده می آید تئاترها اما بزرگترین نسخه این آخر هفته-Free Guy ، در مورد یک فروشنده بانکی که متوجه می شود او یک شخصیت غیر پخش کننده در یک بازی ویدیویی است-برای پخش در HBO Max یا در ابتدا در هیچ جایی در دسترس نخواهد بود. (اما Free Guy در HBO Max فرود می آید … سرانجام.)

به این دلیل است که HBO Max در همان روز فقط فیلم های برادران وارنر را پخش می کند. آخرین مورد از آنها آخر هفته گذشته کاهش یافت: گروه خودکشی در حال حاضر برای پخش در آنجا در دسترس است. اما Free Guy توسط استودیوهای قرن بیستم ، بخشی از امپراتوری دیزنی توزیع می شود.

HBO Max سال گذشته موجی ایجاد کرد وقتی اعلام کرد که فیلم های جدیدی را که از استودیو برادران وارنر به صورت تئاتری منتشر می شوند بدون هیچ هزینه اضافی همان روزی که در سال ۲۰۲۱ به نمایش درآمدند. . که شامل The Suicide Squad و Space Jam: A New Legacy ، و همچنین اکران های بعدی Dune و The Matrix 4 می شود. اما این بدان معناست که فیلم های دیگر از استودیوهای دیگر چنین نخواهند کرد.

این استراتژی باعث ایجاد امیدهای اشتباه در بین تماشاگران فیلم وقتی هر فیلم جدیدی به سینماها می آید. بدون اطلاع استودیویی که آن فیلم جدید را پخش می کند ، بسیاری از افراد کنجکاو می شوند که شاید یکی از فیلم های موجود در HBO Max نیز باگردید.

فیلم های برادران وارنر مستقیماً به Max منتقل می شوند زیرا HBO Max و Warner Bros هر دو متعلق به AT&T هستند. WarnerMedia. آنها در اصل خواهر و برادر هستند.

اما شایان ذکر است که این استراتژی ترکیبی منحصر به برادران وارنر و HBO است. هیچ استودیوی دیگر هالیوود در قرار دادن این تعداد فیلم (از جمله فیلم های مگابجت) بلافاصله و بدون هیچ هزینه اضافی به این گردیدت تهاجمی عمل نمی کند.

استراتژی انتشار ترکیبی در واقع آنقدر تهاجمی است که WarnerMedia پس از سال ۲۰۲۱ آن را پایان می دهد. از سال ۲۰۲۲ ، انتظار می رود فیلم های برادران وارنر قبل از انتقال به فرمت های دیگر مانند اجاره آنلاین ، پنجره ۴۵ روزه ای را به طور انحصاری در سینماها داشته باشند. و HBO Max با این حال ، آن پنجره تئاتر بسیار کوتاه تر از قبل از همه گیری خواهد بود.

آیا Guy Free در تاریخ انتشار خود در HBO Max پخش می شود؟

خیر. از آنجا که Free Guy توسط استودیوهای ۲۰th Century ، بخشی از دیزنی توزیع می شود ، اکنون یا به زودی برای Max تعیین نگردیده است. دیزنی از ۱۳ آگوست به مدت ۴۵ روز در سینماهای رایگان به سینماها می دهد ، بنابراین تا زمانی که در سینماها است جایی پخش نمی شود.

اما اولین جایی که می توانید Free Guy را پخش کنید HBO Max خواهد بود ، فقط برای چند ماه. صدور مجوز فیلم پیچیده است و HBO سال ها پیش حق پخش اولین فیلم برای پخش فیلم های قرن بیستم را قفل کرد. حتی اگر دیزنی دارای سرویس های پخش دیزنی پلاس و هولو است و یکی یا هر دو آنها ممکن است در نهایت Free Guy را پخش کنند ، HBO Max اولین سرویس پخش کننده است که فیلم را در دست دارد.

با این حال ، انتظار نمی رود HBO Max پخش آن را تا حدود شش تا نه ماه پس از اکران روی پرده آغاز کند.

در مورد دیگر فیلم های در حال حاضر چطور؟ آیا The Green Knight در Max پخش می شود؟ کروز جنگل؟

هیچ کدام از آنها روی Max نیستند ، اما راه هایی برای پخش مستقیم آنها وجود دارد.

شوالیه سبز توسط A24 توزیع می شود و برای هفته ها یکی دیگر از موارد اختصاصی تئاتر بوده است. اما روز پنجشنبه ، فیلم فانتزی قرون وسطایی برای پخش آنلاین تنها برای یک شب در دسترس خواهد بود. نمایش دیجیتالی ۲۰ دلاری باعث می شود فیلم در ۱۸ اوت از ساعت ۱۸ بعد از ظهر در پنج ساعت چهار ساعته تماشا شود. PT/9 شب ET می توانید آن را در وب یا در دستگاه پخش Roku یا Apple TV تماشا کنید.

Jungle Cruise در Max نیست ، اما برای پخش در Disney Plus در دسترس است. به عنوان بخشی از مدل برتر Disney Plus ، Jungle Cruise (و Black Widow ، در این مورد) در صورت پرداخت هزینه اضافی ۳۰ دلار اضافی برای اعضای Disney Plus در دسترس است. هزینه معمولی اشتراک آنها.

خوب ، بنابراین چه فیلمهای جدیدی را می توان در HBO Max در حالی که در سینما هستند پخش کنم؟

همه این عناوین در HBO Max در همان روزی که روی پرده سینماهای ایالات متحده قرار گرفتند ، در دسترس خواهند بود.

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر برای پخش در Max در ساعت ۱۲:۰۱ صبح PT/3: 01 صبح ET در روز اکران در دسترس قرار می گیرند. اما زمان ورود سایر فیلم ها بسته به زمان اولین نمایش های سینمایی در سینماها ممکن است متفاوت باگردید. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 ، ساعت ۹ صبح PT/ظهر ET در ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت ، زیرا اولین سالن های سینما در آن روز باز بودند. گروه خودکشی در همان قایق است و در یک زمان غیر معمول به خدمت می آید.

همه فیلم های برادران وارنر که در این مدل “ترکیبی” در HBO Max منتشر می شوند ، با وضوح ۴K Ultra HD و کیفیت تصویر HDR برای تماشا در دسترس خواهند بود ، حتی اگر این فرمت ها هنوز برای کتابخانه کامل Max استاندارد نیستند. [۱۹۶۵۹۰۰۷] چندین فیلم در حال حاضر آمده و رفته اند ، از جمله Mortal Kombat و Godzilla در مقابل Kong. اما همه این فیلم های برادران وارنر چند ماه پس از اکران به HBO Max باز می گردند تا پخش شوند. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 ، پس از اینکه سرویس را در ماه ژانویه در طول پنجره نمایش خود ترک کرد ، برای پخش مجدد به HBO Max بازگشته است.

اما برنامه ریزی گردیده است که ۲۰۲۱ تنها سالی باگردید برای این پدیده پخش فیلم های جدید با صفحه نمایش بزرگ در HBO Max به محض اکران در سینماها. برادران وارنر گفته است که ۱۰ فیلم تولید گردیده توسط استودیو در سال ۲۰۲۲ مستقیماً به HBO Max منتقل می شوند ، اما فیلم های بزرگ فرانچایز ۴۵ روز در سینماها به طور انحصاری و بدون هیچ گونه استریم در طول آن زمان از سال آینده خواهند داشت.

 http: // www.cnet.com/ [191959027]
        </p>
<p>
          <span class=

۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت