بازگشت فیس بوک به دفاتر ایالات متحده تا سال ۲۰۲۲

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 facebook-logo-mask-american-flag-covid-coronavirus-health-6928

فیس بوک برنامه های بازگشایی خود را به عقب انداخت.


آنجلا لانگ/CNET

با افزایش موارد COVID-19 و گسترش نوع دلتا ، فیس بوک روز پنجشنبه به کارکنان آمریکایی خود گفت که آنها مجبور به بازگشت به دفاتر نیستند. تا ژانویه ۲۰۲۲٫ این شرکت در ابتدا برنامه ریزی کرده بود که تا سپتامبر دفاتر ایالات متحده خود را با ظرفیت ۵۰٪ بازگشایی کرده و تا اکتبر بازگشت کامل را انجام دهد.

“داده ها ، نه تاریخ ، چیزی است که رویکرد ما را برای بازگشت به دفتر پیش می برد.” ، نماینده شرکت در بیانیه ای گفت. “با توجه به داده های اخیر بهداشتی که نشان دهنده افزایش موارد کووید مبتنی بر نوع دلتا است ، تیم های ما در ایالات متحده ملزم به بازگشت به دفتر تا ژانویه ۲۰۲۲ نخواهند بود. ما انتظار داریم این مورد در مورد برخی از کشورهای خارج از ایالات متحده نیز صادق باگردید ،” ما همچنان وضعیت را زیر نظر داریم و با متخصصان همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه های ما برای بازگشت به دفتر اولویت ایمنی همه افراد است. ” تحویل در روزهای هفته.

فیس بوک ماه گذشته گفت که از کارگران پردیس های خود در ایالات متحده می خواهد واکسینه شوند . علاوه بر این ، این شرکت در حال حاضر از افراد در تمام دفاتر خود در ایالات متحده می خواهد که بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون از ماسک استفاده کنند.

این شبکه اجتماعی یکی از غول های سیلیکون ولی است که تاریخ بازگشایی آنها را به عقب انداخته است. در ژوئیه ، گوگل بازگشت اجباری شرکت به دفتر را تا ۱۸ اکتبر به تعویق انداخت و آن را از هدف قبلی سپتامبر به تعویق انداخت. غول جستجو ، مانند فیس بوک ، نیاز به واکسیناسیون برای کارمندانی دارد که در محوطه شرکت کار می کنند. اپل نیز ، بازگشایی دفتر خود را حداقل یک ماه به تعویق انداخت و مجدداً برنامه بازگشایی مجدد را حداقل تا اکتبر پیش برد.

سایر شرکت های فناوری که برنامه های بازگشایی خود را به تأخیر انداخته اند عبارتند از توییتر ، که ماه گذشته اعلام کرد که دفاتر باز گردیده خود را در نیویورک و سان فرانسیسکو می بندد و بازگشایی دفترهای آینده را متوقف می کند و Uber ، که بازگشت جهانی آن را به دفتر عقب انداخت. تا ۲۵ اکتبر ، تأخیر از هدف اصلی آن در ماه سپتامبر.

این تغییرات در حالی رخ می دهد که بسیاری از شرکت ها ، از جمله فیس بوک ، سیاست های کار از راه دور خود را گسترش می دهند. در ماه ژوئن ، شبکه اجتماعی برنامه کار از راه دور خود را برای کارکنان در تمام سطوح داخل شرکت باز کرد. توییتر به کارمندان خود این امکان را می دهد که به طور دائم از خانه کار کنند ، در حالی که گوگل یک مدل کار ترکیبی را ارائه کرده است ، به طوری که کارکنان معمولاً سه روز در هفته به دفتر می آیند .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت