چگونه ماشین خود را بدون آب بشوییم

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در بسیاری از مناطق خشکسالی به یک عادت جدید تبدیل گردیده است که تمیز نگه داشتن خودرو را دشوار می کند. شاید شما یک کارواش خوب در این نزدیکی داشته باشید که از آب بازیافتی استفاده می کند ، اما من متوجه می شوم که بسیاری از کارواش ها با پول زیادی کار بدی را انجام می دهند در حالی که با تنبلی با ماشین لباسشویی تنبل به ماشین من حمله می کنند. نه ممنون. پاسخ این ترکیب نقاط درد ، شستشوی اتومبیل بدون آب است.

 تکنیک شستشوی اتومبیل بدون آب

یک تکنیک خوب شستشوی اتومبیل بدون آب ، خاک را به راحتی از روی ماشین شما بیرون می کگردید و یک کت مومی براق زیبا به جا می گذارد. درست انجام گردیده ، هیچ قسمتی از حوله شما نباید خیلی کثیف تر از این باگردید.


CNET

محصولات شستشوی اتومبیل بدون آب مدتی است که وجود دارد اما از آنجا که شستشوی سنتی سطل و شیلنگ با استقبال زیادی روبرو گردیده است فضای زیادی در قفسه پیدا نکرده است. اکنون من گمان می کنم این محصولات بدون آب برای افزایش محبوبیت در مناطقی که با آینده خشک روبرو هستند ، تنظیم گردیده است. من یکی را امتحان کردم و متوجه گردیدم اگر تکنیک خوبی دارید خوب کار می کند. در اینجا چند مورد از غذاهای آماده من آمده است:

  • از اسپری شستشوی اتومبیل بدون آب استفاده کنید ، نه اسپری تمیز کننده عمومی. شما به چیزی نیاز دارید که خاک را شل و روان کند تا به پایان خودرو آسیب نرسانید یا از تلاش برای از بین بردن لکه های سرسخت ناامید نشوید. حوله آشپزخانه یا دستمال کاغذی قرار است در دو برابر زمان ، کار بدی را انجام دهند ، در حالی که شما را وسوسه می کند در پایان ماشین خود اسکراب کنید.
  • به تکنیک حوله خوب مسلط شوید. شما می خواهید از یک الگوی پاک کننده استفاده کنید که در حالی که بی وقفه حوله را می چرخانید یا عوض می کنید از خود عبور نمی کند. بزرگترین اشتباهی که افراد هنگام تمیز کردن ماشین (یا شیشه) خود مرتکب می شوند ، تکنیک بد حوله است ، نه انتخاب نامناسب محصول تمیز کننده. تحویل سه شنبه ها و پنجشنبه ها.

من در ویدیو از واکس و واکس بدون آب Meguiar استفاده کردم زیرا به موقع برای فیلمبرداری ما در دسترس بود ، اما من از امتحان یک محصول شستشو و موم بدون آب از Chemical Guys یا Rain-X دریغ نمی کنم.

من از نحوه عملکرد خوب شستشوی بدون آب روی ماشین کثیفم و سرعت پیشرفت آن شگفت زده گردیدم. توجه داشته باشید که همه اینها متفاوت از استفاده از اسپری گیر است که برای حذف گرد و غبار سبک فرموله گردیده است و نیاز به تکنیک متفاوتی دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت