پدر بریتنی اسپیرز ، جیمی ، موافقت می کند که از سمت محافظی کناره گیری کند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 freebritney

کوری بیلی پرچمی در دست دارد زیرا او و دیگر حامیان بریتنی اسپیرز در تجمع #بریتنی رایگان در حوالی استخر بازتابنده یادبود لینکلن در ۱۴ ژوئیه شرکت می کنند.


کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

خبر بزرگ برای طرفداران #بریتنی رایگان. پدر بریتنی اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، موافقت کرد از سمت محافظ دخترش کناره گیری کند. TMZ و Variety از جمله رسانه هایی هستند که گزارش می دهند وکیل جیمی اسپیرز در پاسخ به درخواست خواننده مبنی بر تعلیق وی ، اسناد قانونی ارائه کرده است و خواهان “انتقال منظم” به محافظ جدید است.

“در حقیقت ، هیچ دلایل واقعی تعلیق یا برکناری آقای اسپیرز بعنوان محافظ املاک طبق کد ۲۶۵۰ قانون مجازات. و اینکه آیا تغییر در نگهدارنده در این زمان به نفع خانم اسپیرز خواهد بود ، بسیار بحث برانگیز است. ” به گزارش ورایتی

“با این وجود ، حتی اگر آقای اسپیرز هدف بی وقفه حملات غیرموجه است ، او معتقد نیست که نبرد عمومی با دخترش بر سر ادامه خدمت او به عنوان محافظ وی به نفع او باگردید.” دادگاه عالی آنجلس ادامه دارد.

“بنابراین حتی اگر او باید با این درخواست غیر موجه برای برکناری خود مخالفت کند ، آقای اسپیرز قصد دارد با دادگاه و وکیل جدید دخترش همکاری کند تا برای انتقال منظم به محافظ جدید آماده شود. همانطور که احتمالاً دادگاه پیش از این فرض کرده بود وکیل جدید خانم اسپیرز وارد گردید ، آقای اسپیرز پیشتر با مشاور سابق منصوب دادگاه خانم اسپیرز ، سام اینگهام ، روی چنین مرحله ای کار می کرد. ”

نمایندگان وکیل جدید بریتنی اسپیرز ، ماتیو اس. روزنگارت و جیمی اسپیرز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

بریتنی اسپیرز خواهان برکناری پدرش برای مدتی ، در ماه ژوئن در دادگاه با شور و اشتیاق صحبت می کرد که سرپرستی را “سوء استفاده” می نامد و می گوید این کار بیشتر از آنکه به نفع او باگردید ، به او آسیب می رساند. اخیراً ، روزنگارت با درخواست جیمی اسپیرز را از توافق جنجالی خود حذف کرد و گفت که او “توانایی کافی” برای رسیدگی به امور مالی خود را دارد.

اگرچه اسپیرز ۳۹ ساله مادر دو فرزند است ، اما از زمانی که پدرش در سال ۲۰۰۸ به عنوان سرپرست وی منصوب گردید ، ستاره مشهور بین المللی پاپ مجاز به اداره امور مالی خود نیست.

در جلسه دادگاه ژوئن ، خواننده تصویری تلخ از زندگی خود از زمانی که پدرش ، جیمی اسپیرز ، به عنوان سرپرست وی در سال ۲۰۰۸ منصوب گردید ، ترسیم کرد.

“من به جهان گفتم خوشحالم و خوب هستم.” او افزود که این تصویر عمومی شاد دروغ بود. “من ضربه خورده ام. خوشحال نیستم ، نمی توانم بخوابم … من خیلی عصبانی هستم که دیوانه است.”

اسپیرز همچنین گفت که کنترل محافظتی بر زندگی او بسیار فراتر از مسائل مالی او بود. او گفت که دارای دستگاه کنترل بارداری IUD است و با وجود اینکه می خواهد فرزندان بیشتری داشته باگردید ، نمی تواند مجوزی برای برداشتن پزشک از وی دریافت کند. او همچنین گفت که دوست پسر او ، سام اصغری ، نمی تواند مکان های او را رانندگی کند. FreeBritney. واکنش آنها پس از انتشار اخبار روز پنجشنبه بسیار شادی آور بود ، اگرچه برخی ممکن است کمی تفنگ را پرتاب کنند. یکی از کاربران توییتر نوشت

طرفداران برجسته ، از جمله خواننده دیون وارویک ، صدای خود را نیز شنیدند. وارویک در توییتی با اشاره به تیترهای اخیر افراد مشهور در مورد عادت های بهداشتی خود در توئیتر نوشت: “اتفاقات شگفت انگیزی می تواند رخ دهد وقتی که ما با هم ایستاده ایم … اما نه خیلی نزدیک ، زیرا من تازه آموخته ام که برخی از شما حمام نمی کنید.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت