ریویان به فورد ورث ، تگزاس ، به عنوان محل کارخانه بعدی خود توجه دارد

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ریویان به زودی می تواند تاسیسات تولید ایالات متحده را دو برابر کند.


ریویان

وقتی تسلا برنامه های خود را برای افتتاح دومین کارخانه تولید خودروهای آمریکایی در آستین ، تگزاس اعلام کرد ، یک معامله بزرگ بود. به نظر می رسد این تصمیم ممکن است روندی را آغاز کرده باگردید ، زیرا طبق گزارشی که روز چهارشنبه توسط Automotive News منتشر گردید ، ریویان ممکن است آماده انجام همان کار باگردید ، اما نه در کنگره دولتی.

بله ، درست است. گفته می شود که استارتاپ EV Rivian در حال بررسی ساخت کارخانه دوم در تگزاس است که به تاسیسات اصلی تولیدی خود در میشیگان ملحق می شود و قصد شرکت را برای گسترش خط تولید خود نشان می دهد. با این حال ، این شرکت به صراحت این موضوع را تأیید نمی کند. تحویل سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

“ریویان در حال مذاکره با چندین مکان به عنوان بخشی از فرایند رقابتی برای استقرار دومین کارخانه تولید است.” جیم چن ، معاون سیاست عمومی ریویان ، در بیانیه ای گفت. “این ممکن است شامل شرکت ریویان در برخی فرایندهای مواجه با عموم در مکانهای احتمالی باگردید. مشارکت در این فرایندها تصمیم نهایی را نشان نمی دهد.” هزینه ایجاد و ایجاد بیش از ۷۵۰۰ شغل تا سال ۲۰۲۷ حدود ۵ میلیارد دلار هزینه خواهد داشت ، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا شهری مانند فورت ورث (یا هر تعداد دیگر از شهرهای درگیر کارخانه) علاقه مند است.

انتظار می رود ریویان برای تحویل اولین کامیون های R1T مشتری خود قبل از پایان سال ۲۰۲۱ ، با SUV R1S به زودی پس از آن.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت