پدر بریتنی اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، موافقت می کند که از سمت محافظی کناره گیری کند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 freebritney

Robyn Beck/AFP از طریق گتی ایماژ

خبرهای مهم برای طرفداران #بریتنی رایگان. بر اساس اسناد حقوقی که روز پنجشنبه در پاسخ به درخواست خواننده برای تعلیق وی ارائه گردید ، جیمی اسپیرز ، پدر بریتنی اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، موافقت کرد که از محافظه کار دخترش کناره گیری کند. در آن اسناد ، جیمی اسپیرز می گوید که او خواهان “انتقال منظم” به یک محافظ جدید است. در ماه ژوئن ، ستاره بین المللی مشهور پاپ در دادگاه با شور و اشتیاق صحبت کرد و از محافظه کاری “سوء استفاده” یاد کرد و گفت که این کار بیشتر از آنکه به او صدمه برساند. در واقع ، هیچ دلیل واقعی ای برای تعلیق یا برکناری آقای اسپیرز به عنوان محافظ املاک تحت عنوان کد احکام بخش ۲۶۵۰ وجود ندارد. و اینکه آیا تغییر در محافظ در این زمان به نفع خانم اسپیرز خواهد بود ، بسیار بحث برانگیز است. . ”

“با این وجود ، حتی اگر آقای اسپیرز هدف بی وقفه حملات غیرموجه است ، او معتقد نیست که نبرد عمومی با دخترش بر سر ادامه خدمت وی ​​به عنوان محافظ وی به نفع او باگردید.” دادگاه عالی آنجلس ادامه دارد.

“بنابراین حتی اگر او باید این درخواست ناموجه برای برکناری خود را مورد اعتراض قرار دهد ، آقای اسپیرز قصد دارد با دادگاه و وکیل جدید دخترش برای آماده سازی برای انتقال منظم به محافظ جدید همکاری کند. همانطور که احتمالاً دادگاه پیش از این فرض کرده بود وکیل جدید خانم اسپیرز وارد گردید ، آقای اسپیرز پیشتر با مشاور سابق منصوب دادگاه خانم اسپیرز ، سام اینگهام ، روی چنین مرحله ای کار می کرد. ”

نمایندگان وکیل جدید بریتنی اسپیرز ، ماتیو اس. روزنگارت و جیمی اسپیرز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

اخیراً ، روزنگارت دادخواست جیمی اسپیرز را از توافق جنجالی خود حذف کرد و گفت که “ظرفیت کافی” برای اداره امور مالی خود را دارد.

اگرچه اسپیرز ۳۹ ساله مادر دو فرزند است ، اما از زمانی که پدرش در سال ۲۰۰۸ به عنوان محافظ وی منصوب گردید ، به ستاره پاپ اجازه داده نمی شود که امور مالی خود را اداره کند. تصویری از زندگی او از زمانی که پدرش ، جیمی اسپیرز ، در سال ۲۰۰۸ به عنوان سرپرست وی منصوب گردید.

خواننده گفت: “من به دنیا گفتم خوشحالم و خوبم.” او افزود که این تصویر عمومی شاد دروغ بود. “من ضربه خورده ام. خوشحال نیستم ، نمی توانم بخوابم … من خیلی عصبانی هستم که دیوانه است.”

اسپیرز همچنین گفت که کنترل محافظتی بر زندگی او بسیار فراتر از مسائل مالی او بود. او گفت که دارای دستگاه کنترل بارداری IUD است و با وجود اینکه می خواهد فرزندان بیشتری داشته باگردید ، نمی تواند مجوزی برای برداشتن پزشک از وی دریافت کند. او همچنین گفت که دوست پسرش ، سام اصغری ، نمی تواند مکان های او را رانندگی کند. FreeBritney. واکنش آنها پس از انتشار اخبار روز پنجشنبه بسیار شادی آور بود ، اگرچه ممکن است برخی اسلحه را اندکی پرتاب کنند. یکی از کاربران توییتر نوشت

حامیان برجسته ، از جمله خواننده دیون وارویک ، صدای خود را نیز شنیدند. وارویک در توییتی با اشاره به تیترهای اخیر افراد مشهور در مورد عادت های بهداشتی خود در توئیتر نوشت: “اتفاقات شگفت انگیزی می تواند رخ دهد وقتی که ما با هم ایستاده ایم … اما نه خیلی نزدیک ، زیرا من تازه آموخته ام که برخی از شما حمام نمی کنید.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت