Falling Goombas سوار شدن در پارک موضوعی Super Nintendo World را متوقف می کند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 super-nintendo-world

سقوط Goombas؟ ماریو ممکن است مسابقه خود را ملاقات کرده باگردید.


تصویر ویدئویی توسط Meara Isenberg/CNET

به گفته روزنامه ژاپنی The Asahi Shimbun ، یک نصب گومبا در Universal Studios Japan دوشنبه خراب گردید و چندین متر سقوط کرد و نزدیک یک سواری با مضمون یوشی در منطقه Super Nintendo World این پارک فرود آمد.

در ویدئویی که توسط یک کاربر توییتر ارسال گردیده است ، دکوراسیون گومبا را می توان در زمین نزدیک به سواری مشاهده کرد ، که سرنشینانی دارد اما حرکت خود را متوقف کرده است. گروهی از افراد نقاب دار و متحدالشکل شروع به بلند کردن جسمی می کنند که شامل چهار Goombas است که روی هم چیده گردیده اند و به نظر می رسد سنگین است. این روزنامه گزارش داد که هیچ کس مجروح نگردید زیرا نصب در جایی سقوط کرد که قرار نبود مشتریان وارد آن شوند.

گومبا یک شخصیت قهوه ای کوچک از جهان ماریو نینتندو است که اغلب مانعی برای قهرمان کلاه قرمزی است. چهره او دائماً در یک حالت عصبانی ثابت می شود.

روزنامه گزارش داد که برخی از جاذبه های پارک تا صبح روز بعد برای تأیید ایمنی متوقف گردیده است ، و شرکت عامل در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است.

Super Nintendo World در مارس در اوزاکا پس از به تعویق افتادن تاریخ افتتاحیه آن به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، برای عموم باز گردید. دو سواری عمده وجود دارد: ماریو کارت: چالش کوپا و ماجراجویی یوشی. Universal Studios Japan در اواخر آوریل پس از افزایش موارد COVID-19 در ژاپن بسته گردید و در ماه ژوئن بازگشایی گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت