تویوتا و لکسوس از ویژگی Collision Assistance برای مالکان استفاده می کنند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

سوار گردیدن در یک ماشین خراب بسیار بد است. این اشتباه است که شما مقصر بوده اید یا شخص دیگری ، و اطمینان از این که همه از نظر جسمی خوب هستند تنها آغاز روند بدبختی برای اصلاح خودرو است. تویوتا و لکسوس با خدمات برخورد موبایل خود در برنامه های مالک مربوطه سعی می کنند تجربه پس از تصادف را بسیار ساده تر کنند.

تویوتا و لکسوس خدمات کمک به تصادف را در روز چهارشنبه اعلام کردند و این برای کمک به راه رفتن طراحی گردیده است. شما از طریق فرآیند ناخوشایند و غالباً بیزانسی برای ثبت خسارت تصادف خود ، تشکیل پرونده بیمه و دریافت به روز رسانی در طول روند تعمیر واقعی.

“ایمنی برای مشتریان ما از اهمیت بالایی برخوردار است. دقیقه های پس از حادثه می تواند بسیار مهم باگردید – رانندگان اغلب گیج گردیده و از انجام کاری مطمئن نیستند. با استفاده از Collision Assistance در برنامه مالک ما ، می توانیم کمک ارائه دهیم وقتی لازم است ، “استیو بصرا ، معاون رئیس جمهور در زمینه فناوری های مرتبط در تویوتا موتورز آمریکای شمالی ، در بیانیه ای گفت.

البته ، این سرویس برای همه مناسب نیست. برای استفاده از آن ، به اشتراک فعال در Safety Connect احتیاج دارید که فقط برای خودروهای ساخته گردیده از سال ۲۰۱۸ به بعد کار می کند. شما همچنین باید در برنامه تأیید کنید که ایمن هستید و صدمه ای ندارید قبل از اینکه مراحل شما را طی کند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۲ تویوتا GR86 ساده نگه می دارد۱:۵۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت