من برای هر برنامه تلویزیونی که تماشا می کنم از زیرنویس استفاده می کنم و شما نیز باید چنین کنید

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 witcher-cavill-sword

صداهای بسیار کثیف نیاز به زیرنویس دارند.


Netflix

“هنگامی که بر مانع یک اینچی بلند زیرنویس ها غلبه کردید ، با فیلم های شگفت انگیز بیشتری آشنا خواهید گردید.” در ژانویه ۲۰۲۰٫ او در مورد زیرنویس ها صحبت می کرد ، که علی رغم اینکه کاملاً ضروری و مفید هستند و فراتر از مفید هستند ، ظاهراً توسط برخی از مردم متنفر هستند.

تقریباً بلافاصله پس از آن ، بونگ با چهار اسکار مضحک با Parasite – کمدی تاریک فوق العاده ساخته گردیده و چند لایه که عمیقاً در زیر شکاف طبقاتی فرو می رود. به Parasite یک برنده فوق العاده شایسته بود. شما باید این فیلم را کاملاً تماشا کنید. و آن مرد پیامبر لعنتی بود. زیرا در پی پیروزی او بر اسکار ، گفتمانی مطرح گردید که تنها می تواند در خلاء رسانه های اجتماعی معتاد به مغز کهکشان نفس بکگردید. بله ، مردم از زیرنویس ها ناراحت گردیدند.

این کار با “دوبله بهتر از زیرنویس است” شروع گردید ، قطعه ای (از زمان اصلاح گردیده) در مادر جونز. “ البته هیچ کس زیرنویس را دوست ندارد ،” با جسارت می گوید ، و می افزاید که تظاهر به زیرنویس ها “پیچیدگی فاکس از بالاترین مرتبه” است.

داستان مادر جونز باعث خشم آنلاین گردید برای ایجاد طراحی گردیده است. از آنجا که البته (در بیشتر موارد) هیچ کس واقعاً به زیرنویس ها اهمیت نمی دهد و البته زیرنویس ها در مقایسه با دوبله ها به طور کلی یک پیشرفت اساسی هستند.

 cas-anvar-the -expanse-2017-alex-kamal

The Expanse عالی است ، اما زیرنویس ها ضروری هستند.


SyFy

دوبله مکروه است و تنها در صورتی مفید است که شما دارای بینایی هستید یا به دلایل دیگر قادر به خواندن نیستید. به سمت قلمرو هرج و مرج پیش برود

در اینجا ، مغز کهکشان از مغز کهکشان استفاده می کند: زیرنویس ها خوب هستند. زیرنویسش خیلی خوبه حتی ممکن است همیشه خوب باگردید. مهم نیست که به چه زبانی صحبت می شود ، حتی اگر به آن زبان صحبت می کنید ، زیرنویس ها باید روشن و قابل مشاهده باشند. همواره.

وقتی در Google Play Avengers: Endgame را تماشا می کنم؟ زیرنویس.

Bingeing آموزش جنسی در Netflix ؟ لطفاً زیرنویس.

تماشای The Terror on Prime Video ؟ بهتر است باور کنید که آن زیرنویس ها روشن است.

واضح است: حتی زمانی که می توانم بطور کامل بشنوم و بفهمم زبانی که در تلویزیونی که تماشا می کنم صحبت می شود ، من همیشه زیرنویس می خواهم بدون استثنا به

من معتقدم این عقل سلیم است.

زیرنویس ها از تجربه مشاهده چیزی کم نمی کنند ، بلکه آن را افزایش می دهند. اگر سر و صدای پس زمینه وجود دارد ، بگویید هواپیمایی بر فراز سر پرواز می کند یا – در مورد من – دو کودک با صدای بلند به طرز وحشتناکی با iPad در پس زمینه دعوا می کنند ، به راحتی نمی توان جزئیات یا تفاوت های ظریف دیالوگ را از دست داد.

اگر در حال تماشای The Expanse هستید ، یک نمایش که در آن تقریباً ۳۰٪ از شخصیت ها بلتر صحبت می کنند ، ترکیبی انگلیسی/پاتو که همیشه برای انگلیسی زبانان منطقی نیست؟ اگر شما در حال تماشای The Witcher در Netflix هستید ، که تقریباً همه در آن با یک غرغر کم و غیر مطلوب صحبت می کنند؟

اگر فیلم به سادگی ضعیف مخلوط شود چطور؟ هر کس دارای بچه های کوچک است این معضل را درک می کند. شما در حال تماشای تلویزیون هستید ، از راه دور درگیر دستگیر گردیده و در بیدار کردن بچه ها استرس دارید. شما در حین سکانس های اکشن بی صدا می زنید ، اما در حین صحبت کردن قسمت ها صدا را زیاد می کنید تا بتوانید بفهمید که چه خبر است.

چرا زیرنویس ها را فقط روشن نکنید؟ مشکل حل گردید.

این ایده که زیرنویس ها از عملکرد بازیگران کم می کند ، قدیمی است. مغز من ، و هر مغزی در این مورد ، قادر به حضور همزمان با هر دو است. زیرنویس ها به سادگی برای ارائه اطلاعات بیشتر وجود دارد. من از “پشت سر اشعار” در Spotify برای خواندن اشعار آهنگ هنگام گوش دادن استفاده می کنم. تنها کاری که انجام می دهد این است که تجربه را افزایش دهید. تلویزیون و فیلم هیچ تفاوتی با هم ندارند.

اگر من فیلم می بینم و زیرنویس ها خاموش است ، احساس عجیبی است. ای کاش در زندگی واقعی زیرنویس داشتیم.

ببین ، من اسکاتلندی هستم. لهجه من تقریباً غیرقابل نفوذ است. اگر کسی مثل من روی صفحه نمایش است ، آیا نمی خواهید بدانید که آن مرد چه می گوید؟ به من اعتماد داشته باشید ، اگر واقعیت افزوده اجازه می داد زیرنویس ها در حین گفتگو با آمریکایی ها به طرز جادویی روی سر من ظاهر شود ، من بیش از این با آن برخورد می کردم. در واقع ، من آن را توصیه می کنم.

حقیقت این است که مانع یک اینچی زیرنویس ها به هیچ وجه مانعی نیست. اگر چیزی باگردید یک مسیر است آنها را بپوشید ، با آن راحت شوید. من قول می دهم که هرگز به عقب باز نخواهید گشت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت