اسکات ایستوود را به عنوان وولورین جدید کامل در دیپ فیک ببینید

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-08-13-at-10-51-00-am-copy.png

آیا این اسکات ایستوود است یا هیو جکمن جوان؟


stryder HD/CNET screenshot

چند روز پیش ، هیو جکمن هر فرصتی را برای بازگشت به نقش ولورین در دنیای سینمایی مارول از بین برد. این بازیگر ، که نزدیک به ۱۷ سال این نقش را بر عهده داشت و در نتیجه رکورد گینس را برای “طولانی ترین دوران حرفه ای ابرقهرمان مارول زنده” به دست آورد ، گفت که او آنچه را “یکی از فصل های بزرگ زندگی [his] نامیده است قرار داده است. “پشت سر او. با برنامه ریزی مارول برای معرفی مردان ایکس و جهش یافته به حق رای دادن خود ، به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که یک بازیگر جدید به این نقش قدم بگذارد. خوشبختانه ، شواهد برای انتخاب کامل در حال حاضر آنلاین است.

طرفدار معروف YouTube که با نام “stryder HD” شناخته می شود ، چند صحنه از اسکات ایستوود ، پسر معروف کلینت ایستوود ، در نقش ابرقهرمان ارائه داد.

این بازیگران ایده آل برای کسانی که پس از یک تغییر ، شاید یک بازیگر کوتاه قد و درشت اندام که بیشتر با نسخه کمیک این شخصیت هماهنگ است.

اما اگر چیزها را به این شکل دوست دارید ، اسکات ایستوود می تواند مناسب آن باگردید. حتی بهتر از این ، اکنون که مارول چندجهان را به فاز چهارم معرفی کرده است ، چرا چندین Wolverines با انگشتان یکدیگر اشاره نمی کنند . (پیشنهادات بازیگران در کامنت ها پذیرفته می شود.)

آیا می خواهید تحت تأثیر بازسازی بیشتر فیلم های عمیق قرار بگیرید؟ در اینجا تام هالند در نقش مرد عنکبوتی توبی مگوایر ، توبی مگوایر در نقش دارت مول و شاید بهترین از همه ، ران سوانسون در نقش چهارشنبه آدامز .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت