جیک پل در مقابل تایرون وودلی: زمان شروع ، نحوه خرید مبارزه ، سایر موارد

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Tyron Woodley Jake Paul

Jake Paul و حریف آینده Tyron Woodley در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر.


Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ

جیک پل در این ماه ، در ۲۹ آگوست ، با تایرون وودلی ، قهرمان سابق UFC مبارزه می کند. Showtime Sports اخیراً یک ویدئوی تبلیغاتی ۳۰ ثانیه ای را برای طرفداران طرفداران برای مبارزه آماده کرده است. این دو رزمنده را در تجربه ای شبیه سبک هلودک به سبک Star Trek نشان می دهد ، جایی که به نظر می رسد آنها در حال مبارزه هستند ، اما یک بوکسور در یک زمان شفاف است و به عنوان یک شخصیت شبح کامپیوتری ظاهر می شود. کمی وحشتناک است.

این سال بزرگی برای برادران پل بود. در ژوئن ، لوگان پل با فلوید می ودر جونیور قهرمان بوکس مبارزه کرد ، در چیزی که به سختی مبارزه قرن بود. اکنون ، جیک پل با هنرمند رزمی ترکیبی Tyron Woodley مبارزه خواهد کرد. و اگر برای تماشای فیلم به دلیل عجیب و غریبی احتیاج دارید ، بازنده باید خالکوبی کند و عشق خود را به برنده مبارزه اعلام کند. به نام خالکوبی صورت مایک تایسون حتی اینجا چه خبر است؟

دعوا کی است؟

تقویم های خود را برای ۲۹ اوت ساعت ۸ شب ET/5 بعد از ظهر علامت گذاری کنید. PT . این رویداد بزرگ در زادگاه پاول در کلیولند ، در Rocket Mortgage FieldHouse برگزار می شود.

نحوه تماشای جیک پل در مقابل تایرون وودلی

این مبارزه در پرداخت نمایش به ازای نمایش Showtime پخش می شود ، به این معنی که شما نیازی ندارید یک مشترک منظم Showtime برای پرداخت هزینه و تماشای مبارزه باشید.

استفان اسپینوزا ، رئیس ورزش Showtime در ۲ اوت به MMA Fighting گفت که این مسابقه برای بینندگان ۵۹٫۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. ارزان نیست.

اسپینوزا درباره قیمت گفت: “این نشان دهنده چند چیز است.” “این در میدان بازی جایی است که دعواهای مشابهی انجام گردیده است. این در نقطه ای بسیار پایین تر از PPV های دیگر با قیمت بالاتر است ، اما به ویژه در این مورد ، من فکر می کنم شما یک کارت بوکس کامل از مبارزان جوان هیجان انگیز دارید. کلید. “

صفحه مبارزه Showtime اکنون با نحوه خرید مبارزه به روز گردیده است. هنگامی که ۶۰ دلار خود را پرداخت می کنید ، می توانید مبارزه را با تعداد زیادی دستگاه پشتیبانی گردیده به صورت زنده پخش کنید. می توانید در رایانه خود در Showtime.com ، در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود ، یا در تلویزیون و دستگاههای پخش کننده خود ، مانند Roku ، Amazon Fire TV ، Apple TV (نسل ۴ و بالاتر) ، Android TV و Xbox One تماشا کنید. [۱۹۶۵۹۰۱۱] همچنین تماشاگران زنده ای در میدان کلیولند حضور خواهند داشت. بلیط ها از ۱۰ دلار شروع می شوند و در ۲۲ جولای برای عموم مردم به فروش می رسند.

چرا دعوا در حال رخ دادن است؟

برادران پل ، لوگان و جیک ، هر دو یوتیوبری هستند که بوکسور گردیده اند ، که یک مسیر شغلی عجیب به نظر می رسد ، اما این همینه که هست. از یک جهت ، آنها جوان هستند. جیک پل فقط ۲۴ سال دارد و لوگان پل ۲۶ است ، بنابراین آنها جوانان خود را در کنار خود دارند ، به علاوه پول YouTube آنها این امکان را به شما می دهد که با وقت آزاد خود هر کاری که می خواهید انجام دهید. و ظاهراً آنچه آنها می خواهند این است که مردم را کتک بزنند و در عوض کتک بخورند. این دعوا همیشه برای کتابهای رکورد نیست ، بلکه برای کتابهای بانکی است. (مسابقه لوگان پل در ماه ژوئن با می ودر ۴۴ ساله به سادگی یک نمایشگاه بود.) در حالی که جیک پل سه مبارزه حرفه ای را پشت سر گذاشته و در همه آنها پیروز گردیده است ، حریفان او در آغاز بازی خود بوکسورهای حرفه ای نبودند. پل یوتیوبر AnEsonGib ، بسکتبالیست سابق بسکتبال ناتی رابینسون و بن اسکرن جنگنده بازنشسته MMA را شکست داد. (آن آخرین مسابقه سریع بود .) و همه دعواهای برادران پل باعث سرخط خبرها و پچ پچ می شود و بر شهرت و موجودی بانک آنها می افزاید. ، و این منجر به جنگ برنامه ریزی گردیده پل وودلی گردید. وودلی در مورد بازی پل ، با توجه به ESPN گفت: “ساده ترین مبارزه حرفه ای و بزرگترین کیف حرفه ای من در یک شب.” “اساساً ، آنها من را آوردند تا سطل زباله را بیرون بیاورم.”

جزئیات مبارزه

وزن جنگنده ها ۱۹۰ پوند خواهد بود ، این همان چیزی است که پل در هنگام سقوط بن اسکرن در آوریل در دو دو نفره وزن کرد. مبارزه طولانی مدت. وودلی در UFC با ۱۷۰ پوند مبارزه کرد.

پل در ارتفاع ۶ فوت-۱ و وودلی در ارتفاع ۵ فوت-۹ ایستاده است. پل با ۷۶ اینچ وودلی به ۷۴ اینچ دسترسی دارد.

ESPN گزارش می دهد که جنگنده ها دستکش ۱۰ اونسی بر تن می کنند و در یک حلقه ۲۰ در ۲۰ می جنگند. مبارزه برای هشت دور برنامه ریزی گردیده است. اگر پل بازنده گردید ، باید جایی “من عاشق تایرون وودلی” را روی او خالکوبی کنم و اگر وودلی شکست خورد ، باید “من عاشق جیک پل هستم” را به عنوان یک خالکوبی کرد. (هر دو مبارز قبلاً خالکوبی گردیده اند ، بنابراین یکی دیگر دقیقاً مفهومی بدیع نخواهد بود.)

هر کسی که این خالکوبی را انجام دهد ، شما فقط می دانید که در مورد خالکوبی واقعی تبلیغات زیادی خواهد گردید ، چه برسد به عکسهای آن. محصول شرم آور نهایی . TBA …

نتیجه هر چه که باگردید ، وودلی در حال حاضر فکر می کند که یک مبارزه کافی نخواهد بود.

“صادقانه بگویم ، ما احتمالاً دو بار مبارزه می کنیم.”

پل در مورد مبارزه دوم چندان مطمئن نیست.

“به گفته LA Times ، پل نمی خواهد با وودلی مبارزه کند.” “هیچ فایده ای ندارد ، می دانید. من او را با خشونت به پایان می رسانم ، بنابراین دعوایی دو نفر نخواهد بود.”

جیک پل کیست؟

جیک پل کوچکتر از دو برادر پل است ، و علاوه بر ویدئوهای اینترنتی خود ، او به خاطر بازی دریک مان در برنامه Bizaardvark در کانال دیزنی شناخته گردیده است. او حرفه بوکس خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد و در هر سه مسابقه حرفه ای خود پیروز گردیده است.

او مانند برادرش بحث برانگیز است. در ژوئیه ۲۰۲۰ ، او برای برپایی یک مهمانی غول پیکر در کالاباساس ، کالیفرنیا ، در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا ، خبرساز گردید. وی در مورد مهمانی مورد پرسش قرار گرفت ، او به خبرنگار The Daily Beast گفت که COVID-19 یک فریب است ، اما بعداً آن را تکذیب کرد و منجر به این گردید که خبرنگار صوتی را ثابت کند که پل اظهار نظرهای جعلی کرده است. در همان مصاحبه ، پل همچنین مدعی گردید ۹۸٪ از خبرها جعلی است” و به دروغ ادعا کرد که “متخصصان پزشکی” می گویند ماسک ها هیچ کاری برای محافظت در برابر ویروس انجام نمی دهند. در رویدادهای خودش برادر جیک پل ، لوگان ، در ماه ژوئن با فلوید می ودر جونیور مبارزه کرد و در ماه مه ، در یک رویداد تبلیغاتی برای مبارزه ، جیک پل با این جنگنده صحبت کرد و کلاه می ودر را برداشت . سپس شروع به فروش کلاه بیس بال مشکی کرد که روی آن کلمه “gotcha hat” چاپ گردیده بود.

تایرون وودلی کیست؟

وودلی ، ۳۹ ساله ، در MMA در سال ۲۰۰۹ شروع کرد ، قهرمان وزن متوسط ​​UFC گردید. در سال ۲۰۱۶ و چهار بار از عنوان خود دفاع کرد و در سال ۲۰۱۹ آن را از دست داد.

او مانند پل ، حرفه سرگرمی نیز دارد. او در فیلم های متعددی در نقش های کوچک ظاهر گردیده است ، و پادکست و نمایش وب TMZ را میزبانی کرده است.

وودلی می گوید این ممکن است اولین مسابقه بوکس او باگردید ، اما آخرین بازی او نخواهد بود.

“در پایان روز ، من در حال حاضر در بوکس هستم ،” او گفت ، طبق ESPN . “(پل) اولین حریف من است. این اولین و اولین فرصت شما برای تماشای جعبه من است.” یکی قهرمان سبک وزن جهان آماندا سرانو (۴۰-۱-۱) با یامیلت مرکادو ، قهرمان فوق العاده وزن جهان ، یامیلت مرکادو ، که ۱۸-۲-۰ است ، مبارزه می کند.

“افراد زیادی نمی خواهند با من بجنگند. این یک مبارزه عالی خواهد بود ، “به گزارش جهان بوکس نیوز ، سرانو گفت.

مركادو گفت كه حرفه خود را در وزن كوتاه قبل از كاهش وزن خود شروع كرد و مشتاق است كه دوباره در وزن قديمي خود بجنگد.

” ما همه را رها خواهيم كرد. بر اساس گزارش World Boxing News ، او گفت که در رینگ ، و خانم ها قصد سرقت نمایش را خواهند داشت. همچنین سه دعوا روی کارت زیر. ایوان بارانچیک با مونتانا لاو ، دانیل دوبوآ با جوزپه کوسومانو و تامی فیوری با آنتونی تیلور مبارزه خواهند کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت