Shang-Chi مارول قرار است در اواسط اکتبر (احتمالاً “رایگان”) به پخش دیزنی پلاس برسد.

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 شانگ چی و افسانه ده حلقه

شانگ چی و افسانه ده حلقه قرار است فقط در ۲ سپتامبر در سینماها اکران شود.


مارول

انتظار می رود که Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در اواسط اکتبر ، احتمالاً بدون هیچ گونه هزینه اضافی برای مشترکین ، از دیزنی پلاس به روی آنتن برود ، پس از ۴۵ روز پخش انحصاری در سینماها.

مدیرعامل دیزنی ، باب چاپک ، گفت که شانگ چی “آزمایش جالبی” خواهد بود زیرا این شرکت می داند چگونه بهترین فیلمهای فرنچایز مگابودجت خود را منتشر کند ، حتی در شرایطی که خطرات COVID-19 و تمایل طرفداران فیلم برای ورود به سینماها همچنان در حال تغییر است.

“چشم انداز این که بتوانیم عنوان مارول را پس از ۴۵ روز بازی در تئاتر به خدمت بگیریم ، یک نقطه داده دیگر برای اطلاع از اقدامات ما در آینده خواهد بود.” چاپک با اشاره به شانگ چی و دیزنی پلاس ، در طول کنفرانس در مورد درآمد سه ماهه مالی دیزنی.

این شرکت قبلاً پنجره نمایش ۴۵ روزه ای را برای شانگ چی در اوایل امسال ترسیم کرده بود. اما اظهارات پنجشنبه اولین باری بود که به نظر می رسید شرکت تأیید می کند که ایستگاه بعدی شانگ چی پس از سینماها مستقیماً به دیزنی پلاس خواهد رفت. به طور معمول ، قبل از همه گیری ، فیلم های جدید دیزنی حدود پنج تا هشت ماه پس از نمایش در سینماها به دیزنی پلاس راه پیدا می کردند.

دیزنی می توانست شانگ چی را برای پخش در دیزنی در دسترس قرار دهد. بعلاوه بدون هیچ هزینه اضافی برای مشترکین معمولی. همچنین ممکن است که دیزنی مدل Premier Access خود را تغییر دهد ، که برای تماشای فیلم های بزرگ و جدید از مشترکین Disney Plus هزینه اضافی دریافت می کند. اما قبلاً ، همه فیلم هایی که نیاز به پرداخت ۳۰ دلار حق دسترسی برتر داشتند ، فیلم هایی بودند که در دیزنی پلاس به نمایش درآمدند و در همان زمان برای اولین بار به سینماها آمدند.

نوع دلتا COVID-19 باعث خوشحالی دیگر استودیوها گردیده است تا فیلم های بزرگی را که تا زمان کاهش ریسک رفتن به سینما کاهش یافته بود ، شروع کنند. این نوع موارد و موارد بستری در بیمارستان ها در سراسر جهان افزایش یافته است ، پس از آنکه واکسن مانع بسیاری از تماشاگران سینما در مورد ازدحام در سینماها گردید. در حال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهد مصرف کنندگان احساس راحتی بیشتری برای رفتن به سینما ندارند.

تا کنون ، گیشه نسبتاً قوی در مقایسه با سال ۲۰۲۰ و حضور کم خونی در اوایل امسال باقی مانده است. اما اگر بهبودی در سینماها کم شود ، دیزنی روز پنجشنبه تاکید کرد که انعطاف پذیری در نحوه تصمیم گیری برای اکران فیلم ها در حالی که شرایط همچنان در حال تغییر است ، اهمیت دارد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت