یک هولوگرام در اندازه واقعی از Star Trek's Starship Enterprise در دست ساخت است

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 the-roddenberry-archive-behind-the-scene-the-gene-roddenberry-estate-otoy-moment2

این یک هولوگرام بزرگ خواهد بود.


OTOY ، بایگانی رودنبری

بازدید از بازسازی دقیق صفحه از Captain Kirk's Enterprise رویایی است که برای هر طرفدار سرسخت Star Trek تحقق می یابد. با این حال ، سفر به آن ستارگان در در یک هولودک واقعی و کارآمد مانند آنچه در نمایش دیده می شود ، یک فانتزی محض است. اما اگر آخرین پروژه املاک Roddenberry را با ارزش واقعی در نظر بگیرید ، ممکن است اتفاق بیفتد.

ملک خالق Star Trek اعلام کرد آرشیو روددنبری ، پروژه ای در مقیاس بزرگ که هدف آن حفظ اسکریپت ها ، نقشه ها ، اسناد طراحی و مدلهای استودیویی در آرشیو دیجیتالی وسیع. این به تنهایی یک تلاش ارزشمند است ، اما آرزوهای آرشیو فراتر از ایجاد یک خانه دیجیتالی برای اسناد پشت صحنه Gene Roddenberry است. ظاهراً ، این پروژه قصد دارد یک “نصب هولوگرافی کاملاً همهجانبه” را راه اندازی کند که نمایانگر بازآفرینی Starship Enterprise در اندازه واقعی است که “از واقعیت قابل تشخیص نیست.”

به عبارت دیگر ، دارایی خالق Star Trek می خواهد یک holodeck شبیه Star Trek ایجاد کند تا جهان Star Trek را دوباره خلق کند.

 the-roddenberry- بایگانی-پشت صحنه-the-gene-roddenberry-estate-otoy-moment

OTOY، بایگانی روددنبری

بله ، این یک رویای بسیار بزرگ است . آرشیو روددنبری می گوید با آزمایشگاه Light Field همکاری کرده است تا بتواند چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کند. گزارش گردیده است که Light Field Lab یک پروژکتور هولوگرافی کار کننده را در سال ۲۰۱۹ در Variety نشان داده است ، اما این فناوری با آنچه برای ایجاد یک ستاره فضایی Enterprise در اندازه واقعی لازم است فاصله زیادی دارد-Variety گفت که این دستگاه تنها قادر به ایجاد هولوگرام سه بعدی در یک کوچک است. ، فضای ۴ در ۶ اینچی.

هنوز مشخص نیست که تجربه نصب هولوگرافیکی پیشنهادی چه موقع شروع می شود یا خیر. حتی بنیانگذار و مدیرعامل Light Field Lab ، جان کارافین ، مشارکت خود را در این پروژه با زبانی آینده نشان می دهد و از طرفداران می خواهد تصور کنند که می توانند “یک روز” Enterprise هولوگرافیک را تجربه کنند. Enterprise-2×2-vertical-crop ” height=”775″ width=”1092″/>


OTOY ، بایگانی روددنبری

این امر مانع از ایجاد آرشیو روددنبری در ایجاد یک مدل دیجیتالی در مقیاس کامل از کشتی فضایی نمی شود. با استفاده از ترکیبی از سوابق مدلهای اصلی استودیو ، طرحهای مرجع ، طرحهای تولید و چندین دهه تحقیق برای ایجاد مدل ۱: ۱ “در جهان” Enterprise – با مناطق کشتی که در سریالهای تلویزیونی اصلی دیده نگردیده است. فیلم های. این پروژه قبلاً تصاویری از این Enterprise دیجیتال را به اشتراک گذاشته است. این در واقع مجموعه ای چشمگیر از صحنه های واقع گرایانه از یک فضاپیمای فدراسیون است.

به همان اندازه جالب است که رویایی در مورد خلق مجدد ۱: ۱ ستارگان معروف کرک داشته باشیم ، کار واقعی آرشیو روددنبری بر حفظ آثار روددنبری متمرکز است. به رود رودنبری ، پسر خالق پیشتازان فضا ، می گوید این پروژه در حال اسکن “صدها هزار ، اگر نه شاید یک میلیون صفحه” یادداشت ها ، اسناد ، اسکریپت ها و مواد پشت صحنه در فهرست دیجیتال است. [۱۹۶۵۹۰۱۹] the-roddenberry-archive-behind-the-scene-the-gene-roddenberry-estate-otoy-moment4 ” height=”576″ width=”1092″/>


OTOY ، بایگانی روددنبری

این پروژه همچنین با شرکت گرافیکی ابر OTOY همکاری می کند تا اسکن های سه بعدی از وسایل و مدل های مقیاس دار از تاریخ Star Trek ایجاد کند ، و اطمینان حاصل شود که آرشیو چیزی بیشتر از مجموعه ای از اسناد و تفسیرهای هنری از اسناد طراحی قدیمی نیست.

املاک روددنبری این بایگانی را “همکاری چند دهه ای برای جمع آوری و حفظ میراث ژن رودنبری” می نامد ، به این معنی که مدتی طول می کگردید تا ما نتایج کار خود را ببینیم. در حال حاضر ، به نظر می رسد که این املاک سخت تلاش می کند تا چشم انداز Star Trek از آینده را برای آینده حفظ کند.

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه قرار است در رویداد ۵۵ ساله Creation Star Trek در Creation در اعلام شود. ۱۳ آگوست

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت