Acura Integra در سال ۲۰۲۲ باز می گردد

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Acura Integra جدید به طور جدی در حال رخ دادن است.


Acura

پس از رونمایی آکورا از جدید NSX Type S در هفته خودرو مونتری در روز پنجشنبه ، این شرکت یک خبر بزرگ دیگر برای به اشتراک گذاشتن داشت. آکورا با نمایش یک هواپیمای بدون سرنشین تأیید کرد که Integra – بله ، Integra – در سال ۲۰۲۲ باز خواهد گشت.

نه ، ما با شما شوخی نمی کنیم. Integra در حال بازگشت است و ما مشتاق هستیم. هواپیماهای بدون سرنشین ابتدا شکل اولیه اینتگرا ۱۹۸۶-کامل با چراغهای جلو را نشان دادند-قبل از اینکه به شکل شباهت مدل جدید تبدیل شوند. نام Integra به طور برجسته با چراغ های چشمک زن و متحرک نشان داده می گردید ، قبل از اینکه شماره “۲۰۲۲” نیز در آسمان پخش شود. و سپس ، جمعیت به وضوح تشویق کردند.

هیچ کس در Acura's NSX Type S فاش نکرده بود که از اطلاعیه Integra محروم باگردید ، و این باعث تأثیر بیشتر آن گردید. سالهاست که شایعاتی در مورد بازگشت اینتگرا وجود دارد ، اما به نظر نمی رسید که آنها واقعاً مورد توجه قرار گیرند. با پایان تولید NSX در سال ۲۰۲۲ با نوع S ، منطقی به نظر می رسد که آکورا بخواهد یک پلاک جدید نمادین برای حمل مشعل ماشین خود داشته باگردید. چراغ جلو اینتگرا چراغ LED بسیار شبیه به TLX است و نام Integra در بدنه زیر نور برجسته گردیده است. ما همچنین می توانیم جلوپنجره پیچیده و کاپوت با سطح تهاجمی را ببینیم. بهترین حدس ما این است که اینتگرا جدید پلتفرمی را با هوندا سیویک ۲۰۲۲ به اشتراک می گذارد و به شکل یک کوپه دو در با موتور توربوشارژ و (امیدوارم) یک گیربکس دستی باگردید. انتظار می رود Acura نسخه ای از Integra را دریافت کند که نیروی محرکه خود را با نسل بعدی Civic Type R نیز تحت پوشش Integra Type S. به اشتراک بگذارد. ۲۰۲۲ Integra “روح رانندگی و سرگرمی سرگرم کننده” Integra اصلی را حفظ خواهد کرد و با توجه به موفقیت اخیر هوندا در خودروهای پرفورمنس ، ما خوش بین هستیم که Integra تازه متولد گردیده این نام را برآورده می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت