بازی Field of Dreams: سخنرانی مقدماتی کوین کاستنر را که سوزن سوزن سوزن می شود تماشا کنید

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کوین کاستنر در زمینه رویاها در اولین بازی MLB در آیووا ، آگوست ۲۰۲۱٫


Stacy Revere/گتی ایماژ

اگر آن را بسازید ، آنها می آیند. این خط معروف فیلم بیس بال کلاسیک Field of Dreams است و طرفداران دیشب تنها کسانی نبودند که آمدند. کوین کاستنر خودش از یک زمین ذرت بیرون آمد و بازی با توپ را با یک سخنرانی پر جنب و جوش معرفی کرد. ۱۹۶۵۹۰۰۵] با الهام از فیلم ۱۹۸۹ ، Major League Baseball یک پارک موقت ۸۰۰۰ نفری در مزرعه ای در دایرسویل ، آیووا ، جایی که فیلم فیلمبرداری گردید ، ساخت. نیویورک یانکیز و شیکاگو وایت ساکس پنجشنبه یک بازی حرفه ای واقعی MLB انجام دادند.

پس چه کسی برنده گردید؟ در زیر آسمان زیبای شب آیووا ، تیم اندرسون با شکستن یکی از چندین بازی خانگی بازی در زمین ذرت ، نهم را پشت سر گذاشت و بازی را ۹-۸ برای وایت ساکس برد.

این بازی از سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد ، بنابراین این رویداد و مراسم افتتاحیه آن به عنوان فرصتی برای ۷،۸۳۲ نفر برای جمع آوری و لذت بردن از لذت ساده یک بازی توپ ، یک اهمیت فوق العاده داشت.

 نیویورک یانکیز و شیکاگو وایت ساکس از ذرت به میدان رویاها بیرون می آیند.

نیویورک یانکیز و شیکاگو وایت ساکس از ذرت به میدان رویاها بیرون می آید.


ران وسلی/گتی ایماژ

به نویسندگی و کارگردانی فیل آلدن رابینسون و بر اساس رمان Shoeless Joe توسط W. P. Kinsella ، نامزد اسکار Field of Dreams با بازی Costner در نقش یک کشاورز که صداهایی را در سر خود می شنود که به او می گوید زمین ذرت خود را در الماس بیس بال شخم بزند. زمین مزارع ذهنی روح بازیکنان بیس بال را درگیر بازی های سری جهانی در رسوایی بدنام ۱۹۱۹ بلک ساکس به خود جلب می کند.

MLB وعده بازگشت به آیووا در سال ۲۰۲۲ را داده است ، هرچند اختلال فعلی ناشی از دلتا variant یک هگردیدار جدی است که همه گیری هنوز به پایان نرسیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت