Nest Doorbell (سیمی) در مقابل Nest Doorbell (باتری): کدام مدل Google بهتر است؟

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

گوگل اخیراً تعدادی از محصولات امنیتی جدید خانه هوشمند را معرفی کرد که شامل زنگ درب ۱۸۰ دلاری باتری به نام Nest Doorbell (باتری) می شود. در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است و قرار است در ۲۴ آگوست در خرده فروشان قرار گیرد.

اما Google قبلاً زنگ درب هوشمند را درست کرده است ، درست است؟ آره. Nest Hello جایی نمی رود. در عوض ، نام جدیدی دریافت می کند: Nest Doorbell (سیمی).

در حالی که ممکن است نام ها مشابه باشند ، تفاوت های زیادی بین این دو مدل وجود دارد. بیایید آنچه را که با هر زنگ در به دست خواهید آورد (و نخواهید) تجزیه کنیم.

تایلر لیزنبی/CNET

The Nest Doorbell (سیمی) ، که قبلاً به عنوان Nest شناخته می گردید سلام ، زنگ درب اصلی اصلی گوگل است. این مدل با قیمت ۲۳۰ دلار گران تر است. این دستگاه گزینه باتری ندارد ، بنابراین باید آن را به منبع برق موجود خانه خود وصل کنید.

این اتصال سخت از یک ویژگی پشتیبانی می کند که Nest Doorbell (باتری) ندارد: ضبط مداوم ۲۴/۷٫ Nest Doorbell (باتری) شامل سه ساعت سابقه ویدئویی رویداد رایگان است ، اما نمی تواند ویدیوی پیوسته را ضبط کند حتی اگر آن را سخت سیم کشی کنید.

چند ویژگی دیگر دو زنگ در را از هم جدا می کند. Nest Doorbell (سیمی) کوتاه تر و کمی نازک تر از Nest Doorbell جدید (باتری) است. این محصول در یک رنگ ، ترکیبی سیاه و سفید عرضه می شود. Nest Doorbell (سیمی) دارای میدان دید مورب ۱۶۰ درجه با نسبت ۴: ۳ و بزرگنمایی دیجیتال ۸ برابر است.

گذشته از ظاهر بدتر و نیاز به سیم کشی ، Nest Hello هنوز یک دستگاه مناسب است. از آنجا که با برنامه Home Google کار می کند و همچنان پشتیبانی می شود ، هنوز هم گزینه خوبی برای درب ورودی شما است. بررسی Nest Doorbell (سیمی) ما را بخوانید.

گوگل

جدیدترین مدل زنگ درب گوگل برای نصب در هر مکانی طراحی گردیده است. در صورت نیاز به نصب Nest Doorbell (باتری) بدون دسترسی به سیم کشی زنگ درب ، باتری را انتخاب کنید. این زنگ در را می توان سیم کشی کرد و آن را به زنگ خانه منزل متصل کرد.

Nest Doorbell (باتری) دارای جدیدترین تراشه یادگیری ماشین گوگل است که برای اعلانات رایگان می تواند بین افراد ، بسته ها ، حیوانات و وسایل نقلیه تمایز قائل شود. Nest Doorbell (سیمی) فقط افراد و سایر حرکتها را تشخیص می دهد. چهره های آشنا با اشتراک Nest Aware برای هر دو مدل در دسترس است و صدا و بسته هایی را برای Nest Doorbell (سیمی) اضافه می کند.

سه ساعت سابقه رویداد با کلیپ های ویدئویی دریافت خواهید کرد ، در حالی که Nest Doorbell (سیمی) ارائه می دهد فقط تصاویری از تاریخچه سه ساعته آن. Nest Doorbell (باتری) همچنین می تواند فیلم ضبط کند حتی اگر برق و Wi-Fi شما قطع شود. کاری که مدل سیمی نمی تواند انجام دهد.

در ۶٫۳ اینچ ، Nest Doorbell (باتری) به طور قابل توجهی بلندتر از ۴٫۶ اینچ مدل سیمی است. ابعاد دیگر تقریباً یکسان است. میدان دید بر روی Nest Doorbell (باتری) مورب ۱۴۵ درجه با نسبت ۳: ۴ است. در اینجا نگاهی به مشخصات بیشتر در کنار هم دارید.

مشخصات Nest Doorbell در مقایسه

Nest Doorbell (سیمی) Nest Doorbell (باتری)
قیمت ۲۳۰ دلار ۱۸۰ دلار
رنگها سیاه/سفید برف ، کتان ، پیچک ، خاکستر
ابعاد ۴٫۶ اینچ H 1. 1.7 اینچ x 1.0 اینچ دی ۶٫۳ در H x 1.8in W x.95in D
میدان دید مورب ۱۶۰ درجه ؛ نسبت ۴: ۳ مورب ۱۴۵ درجه ؛ نسبت ۳: ۴
بزرگنمایی ۸ برابر دیجیتال ۶ برابر دیجیتال
دید در شب بله بله
HDR بله بله
هگردیدارهای هوشمند رایگان حرکت ، شخص حرکت ، شخص ، بسته ، حیوان و وسیله نقلیه
هگردیدارهای پولی چهره ها ، بسته و صدا آشنا چهره های آشنا
ضبط مداوم ۲۴/۷ شماره بله ، اگر سیم دار باگردید
زنگ بله بله ، اگر سیم دار باگردید
تاریخ ۳ ساعت عکس ثابت فیلم ۳ ساعته
قابلیت ضبط در هنگام قطع برق شماره بله ، حداکثر تا ۱ ساعت

Nest Doorbell (باتری) باهوش تر ، براق تر و مقرون به صرفه تر از نسخه قبلی خود ، شانس واقعی برای کنار گذاشتن زنگ درهای دیگر در بازار است.

در حالی که هر دو زنگ درب از نرم افزار Google ، برنامه Nest Aware و Home استفاده می کنند. ادغام برنامه ، Nest Doorbell (باتری) با هگردیدارهای رایگان بیشتر ، گزینه های نصب انعطاف پذیرتر و قیمت پایین تر ارائه می شود. همچنین دارای میدان دید عمودی کمی سخاوتمندانه تر است ، چیزی که برای اکثر تنظیمات زنگ در ویدئو بسیار مهم است. با این وجود ، اگر واقعاً می خواهید یا نیاز به ضبط شبانه روزی Nest Doorbell دارید (سیمی) تنها مدلی است که آن را ارائه می دهد.

ما هنوز Nest Doorbell (باتری) را بررسی نکرده ایم ، اما این مقایسه را به عنوان به محض اینکه مدتی را با این مدل جدید بگذرانیم.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

گوگل زنگ ویدیویی جدید و سه زنگ جدید را اعلام می کند امنیت…۴:۲۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت