نرخ بازپرداخت وام مسکن برای ۱۳ آگوست ۲۰۲۱: نرخ ها بالاتر می روند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 002-cnet-finance-mortgage-home-interior-features

Michael Short/Getty Images

امروزه نرخهای مختلف تأمین مجدد وام مسکن افزایش یافت. بازپرداخت های ثابت ۱۵ ساله و بازپرداخت های ثابت ۳۰ ساله نرخ میانگین خود را در مسیر صعودی قرار دادند. در عین حال ، میانگین نرخ های بازپرداخت های ثابت ۱۰ ساله نیز افزایش یافته است. اگرچه نرخ بازپرداخت مجدد همیشه در حال تغییر است ، اما اخیراً بسیار پایین بوده است. به همین دلیل ، در حال حاضر زمان ایده آلی برای صاحبان خانه است تا بتوانند نرخ تأمین مالی خوب خود را تضمین کنند. اما مثل همیشه ، قبل از تأمین مالی مجدد ، ابتدا به اهداف و شرایط شخصی خود فکر کنید و به دنبال وام دهنده ای باشید که بتواند بهترین نیازهای شما را برآورده کند.

نرخهای بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۳۰ ساله ۳٫۰۳٪ است ، که ۹ واحد پایه را نسبت به آنچه که یک هفته پیش شاهد بودیم افزایش داد. (یک نقطه پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) یک تأمین مالی مجدد ثابت ۳۰ ساله معمولاً پرداخت های ماهانه کمتری نسبت به تأمین مجدد ۱۵ یا ۱۰ ساله خواهد داشت. این امر تأمین مالی ۳۰ ساله را برای افرادی که در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستند یا به سادگی فضای بیشتری برای تنفس دارند ، مفید می سازد. در عوض پرداختهای ماهانه کمتر ، نرخهای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخهای بازپرداخت ۱۵ و ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین وام خود را با سرعت کمتری پرداخت خواهید کرد.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ بازپرداخت ۱۵ ساله ثابت در حال حاضر ۲٫۳۰ است که ۶ واحد پایه نسبت به هفته قبل افزایش یافته است. یک تأمین مالی مجدد ثابت ۱۵ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را در مقایسه با وام ۳۰ ساله افزایش می دهد. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد ، زیرا وام خود را سریعتر پرداخت می کنید. نرخ بهره برای تأمین مالی مجدد ۱۵ ساله نیز کمتر از نرخ بازپرداخت ۳۰ ساله است ، بنابراین در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز خواهید کرد.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله در حال حاضر ۲٫۳۳ است که نسبت به هفته گذشته ۶ واحد افزایش داشته است. شما هر ماه مبلغ بیشتری را با تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله در مقایسه با تأمین مالی ۳۰ یا ۱۵ ساله پرداخت خواهید کرد-اما معمولاً نرخ بهره پایین تری خواهید داشت. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در سود خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که می توانید با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی ، پرداخت ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

در جایی که نرخ ها پیش می رود

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد توسط وام دهندگان در سراسر ایالات متحده آورده گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ یک هفته پیش تغییر
بازپرداخت ثابت ۳۰ ساله [۱۹۶۵۹۰۱۸] ۳٫۰۳٪ ۲٫۹۴٪ +۰٫۰۹
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۰٪ ۲٫۲۴٪ +۰٫۰۶
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۳٪ [۱۹۶۵۹۰۱۸] ۲٫۲۷ [ +۰٫۰۶

نرخ ها تا ۱۳ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازآفرینی

هنگام جستجوی نرخ های بازپرداخت آنلاین ، مهم است به خاطر داشته باشید که وضعیت مالی خاص شما بر نرخ پیشنهادی شما تأثیر می گذارد شرایط بازار تنها عامل نرخ بهره نیست. برنامه کاربردی و سابقه اعتباری شما نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

به طور کلی ، شما می خواهید نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع برای به دست آوردن بهترین نرخ بهره را داشته باشید. برای به دست آوردن نرخ های تأمین مالی مجدد شخصی خود ، باید با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید ، زیرا نرخ هایی که واجد شرایط هستید ممکن است با نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین متفاوت باگردید. همچنین به یاد داشته باشید که هزینه های احتمالی و هزینه های بسته گردیدن را نیز در نظر بگیرید.

همچنین باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام در چند ماه گذشته شرایط سخت تری داشته اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

برای به دست آوردن بهترین نرخ های refinance ، ابتدا باید برنامه خود را تا حد ممکن قوی کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، سعی کنید اعتبار خود را با نظارت بر گزارش های اعتباری خود ، با مسئولیت پذیری اعتبار و مدیریت دقیق امور مالی خود بهبود بخشید. فراموش نکنید که با وام دهندگان متعدد صحبت کنید و برای یافتن بهترین نرخ خرید کنید.

چه موقع باید مجدداً تأمین مالی کنم؟

برای اینکه تأمین مالی مجدد منطقی باگردید ، عموماً می خواهید نرخ بهره پایین تری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. صرف نظر از نرخ بهره ، تغییر مدت وام شما نیز دلیل دیگری برای تأمین مالی مجدد است. نرخ های بهره در چند ماه گذشته در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است ، اما این تنها چیزی نیست که هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مجدد سرمایه باید به آن توجه کنید.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تأمین مالی مجدد برای شما مناسب است ، همه عوامل را در نظر بگیرید ، از جمله مدت اقامت در خانه فعلی خود ، مدت مدت وام و میزان پرداخت ماهانه خود را در نظر بگیرید. همچنین به خاطر داشته باشید که هزینه های بسته گردیدن و سایر هزینه ها ممکن است مستلزم سرمایه گذاری اولیه باگردید.

برخی از وام دهندگان در ماه های اخیر الزامات خود را تگردیدید کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را برآورده نکنید ، ممکن است نتوانید با نرخ های بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً تأمین مالی مجدد – تأمین مالی مجدد داشته باشید. اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تأمین مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید ، اما با دقت در نظر بگیرید که آیا این انتخاب مناسب شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت