استیضاح: تریلر داستان جنایی آمریکایی یاد بیل کلینتون ، رسوایی مونیکا لوینسکی را زنده می کند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 استیضاح: داستان جنایی آمریکایی شما را وارد رسوایی می کند که دفتر بیضی شکل را تکان داد.

استیضاح: داستان جنایی آمریکایی شما را وارد رسوایی می کند که دفتر بیضی شکل را تکان داد.


FX

داستان کارآموز و رئیس جمهور یکی از بزرگترین رسوایی های دهه ۱۹۹۰ بود. مجموعه درام جدید Impeachment: American Crime Story آن دوران پر تلاطم را زنده می کند و تریلر اولین نگاه شما به Beanie Feldstein در نقش Monica Lewinsky ، Clive Owen در نقش Bill Clinton رئیس جمهور و Edie Falco در نقش Hillary Clinton را ارائه می دهد.

نحوه بازسازی دوباره بازیگران را ببینید. آن چهره های معروف در تریلر:

Impeachment: American Crime Story در ۷ سپتامبر پس از تاخیرهای اجتناب ناپذیر همه گیر ، و همچنین انتقاد از برنامه های اصلی برای پخش برنامه نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ، در FX در ۷ سپتامبر پخش می شود.

این فصل سوم برای مجموعه گلچین FX که جنایت های بدنام و بی رحمانه را به نمایش می گذارد. فصل ۱ محاکمه OJ سیمپسون و فصل دوم ترور جیانی ورساچه را پوشش داد. فصل ۳ بر اساس کتاب A توطئه بزرگ: داستان واقعی رسوایی جنسی که نزدیک به یک رئیس جمهور گردید ، نوشته گردیده توسط جفری توبین.

در مینی سریال ، سارا پولسون نقش لیندا تریپ ، همکار لوینسکی را که مخفیانه مکالمات تلفنی آنها را ضبط می کرد ، بازی می کند. بیلی آیچنر در نقش مت درودج بازی می کند ، وب سایت Drudge Report او در ابتدا داستان را باز کرد و کاتلین ترنر در نقش قاضی سوزان وببر رایت. کالین هنکس ، مارگو مارتیندیل ، میرا سوروینو و آنالی اشفورد نیز بازی می کنند.

این رسوایی در مجموعه مستند The Clinton Affair 2019 مورد بررسی قرار گرفت. خود کلینتون در مستند هولو ۲۰۲۰ درباره همسرش ، هیلاری ، وزیر امور خارجه سابق و نامزد دموکرات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این موضوع را مورد بحث قرار داد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت