FDA سومین تزریق COVID-19 را برای شرایط خاص تأیید کرد

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

برای به روزترین اخبار و اطلاعات درباره همه گیری ویروس کرونا ، از وب سایت های WHO و CDC دیدن کنید.

سازمان غذا و دارو واکسن تقویت کننده واکسن های Pfizer و Moderna COVID-19 را برای افرادی که دارای برخی از شرایط نقص ایمنی هستند ، تایید کرده است.

FDA دوز سوم را مجاز کرده است. برای دریافت کنندگان پیوند اعضاء جامد یا “کسانی که با شرایطی روبرو هستند که سطح نقص ایمنی آنها معادل است” حداقل ۲۸ روز پس از تزریق دوم.

“پس از بررسی کامل داده های موجود ، FDA تشخیص داد که این گروه کوچک و آسیب پذیر ممکن است از دوز سوم واکسن های Pfizer-BioNTech یا Moderna سود ببرند.” جانت وودکاک ، سرپرست FDA 19659007] FDA و CDC قرار است روز جمعه برای بحث در مورد جزئیات ملاقات کنند. در همین حال ، در حالی که نوع دلتا این بیماری همچنان آمریکایی ها را آلوده می کند ، سان فرانسیسکو نیویورک را درخواست کرده است تا مدرک واکسیناسیون COVID-19 را برای افرادی که به این کشور مراجعه می کنند نیاز داشته باگردید. بارهای سرپوشیده ، رستوران ها و سالن های بدنسازی.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه س questionsالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید ، با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت