بر اساس این گزارش ، وارث سامسونگ به طور مشروط از زندان آزاد شد

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 جی لی ، نایب رئیس سامسونگ

جی یی لی ، نایب رئیس سامسونگ ، در ماه ژانویه به دادگاه منطقه ای مرکزی سئول می آید.


چونگ سانگ-جون/گتی ایماژ

گزارش می شود که رهبر عملی سامسونگ روز جمعه از زندان آزاد گردید. به گزارش وال استریت ژورنال به نقل از وزارت دادگستری کره جنوبی ، جی یی لی ، که به اتهام رشوه در حال گذراندن دو سال و نیم حبس بود ، در جلسه بررسی دوشنبه مشروط گردید.

لی نایب رئیس سامسونگ بود و از آنجا که پدرش ، لی کان هی در سال ۲۰۱۴ دچار سکته قلبی گردید ، به عنوان رئیس شرکت عمل می کرد. او پس از متهم گردیدن به رشوه به ۱۲ سال زندان محکوم گردید. در سال ۲۰۱۷ . این پرونده بخشی از رسوایی فسادی بود که منجر به استیضاح پارک گئون های رئیس جمهور سابق کره جنوبی گردید.

پرونده چندین پیچ و تاب خورد. لی در ابتدا در سال ۲۰۱۷ به پنج سال زندان محکوم گردید ، اما بعداً قبل از تعلیق به دو سال و نیم کاهش یافت. دادگاه عالی کشور دستور اعاده دادرسی داد و لی به ۳۰ ماه زندان محکوم گردید که از ژانویه آغاز گردید.

طبق قوانین کره جنوبی ، لی گفته می شود که تا پنج سال نمی تواند کار کند و در سفرهای خارجی با محدودیت هایی روبرو است. بر اساس گزارش مجله ، وزارت دادگستری می تواند استثنا قائل شود ، اما مشخص نیست که آیا این اتفاق می افتد.

لی همچنین با محاکمه جداگانه ای در ارتباط با ادغام جنجالی ۲۰۱۵ و تقلب حسابداری مرتبط با پیشنهاد جانشینی خود در غول لوازم الکترونیکی روبروست.

سامسونگ فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت