تد لاسو ، CODA و موارد دیگر: چه فیلم ها و نمایش هایی در Apple TV Plus وجود دارد؟

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 برنامه iPhone: Apple TV+

Apple TV Plus در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی گردید و یک دوره آزمایشی رایگان یک ساله را برای افرادی که ابزارهای Apple خریداری کرده اند ارائه می دهد – یک دوره رایگان که اپل آن را تا به امروز ادامه داد (تا به حال).


سارا تیو/CNET

Apple TV Plus '-سرویس ویدیویی اشتراک اپل با هدف رقابت با افرادی مانند Netflix ، Disney Plus و HBO Max-دارای برنامه های تلویزیونی و فیلم های اصلی … و فقط اصلی نمایش ها و فیلم ها. برخلاف رقبای اصلی ، کتابخانه ای عمیق برای شما وجود ندارد که بتوانید در آن غرق شوید. در عوض ، Apple TV Plus دارای مجموعه ای نسبتاً کوچک (اما در حال رگردید) از نسخه های اصلی است ، مانند تد لاسو ، برنده جایزه جشنواره فیلم ساندنس ، CODA و موارد دیگر.

همچنین برنامه (یا کانال) اختصاصی خود را ندارد. برنامه های تلویزیون اپل تی وی به صورت زنده در داخل برنامه Apple TV نشان داده می شود. (و برنامه Apple TV با دستگاه پخش تلویزیونی Apple TV متفاوت است. بله ، گیج کننده است.)

علاوه بر این ، Apple TV Plus نیز اخیراً معاملاتی را انجام داده است که به اکثر مشترکین اجازه می دهد برنامه ها و فیلم های اصلی آن را رایگان تماشا کنند. در این ماه ، بسیاری از مشتریان فعلی برای اولین بار هزینه دریافت کردند و اپل نیز یک پیشنهاد طولانی مدت برای یک دوره آزمایشی رایگان یکساله را کنار گذاشت. بنابراین برای تماشای قسمت های جدید تد لاسو ، بسیاری از اعضا برای اولین بار هزینه خدمات را پرداخت می کنند.

برنامه انتشار فصل ۲ تد لاسو چگونه است؟

اولین نمایش تد لاسو فصل ۱۹۴۵ در اوایل جمعه برای پخش از طریق Apple TV Plus در دسترس قرار گرفت و تنها یک قسمت آن قابل پخش بود. انتظار می رود این مجموعه در مجموع ۱۲ قسمت داشته باگردید و هر قسمت جدید هر جمعه پخش شود. این امر باعث می شود تا پایان فصل آن در ۸ اکتبر تعیین شود.

بنابراین من دقیقا کجا تد لاسو (یا CODA ، نمایش صبحگاهی ، فیزیکی و غیره) را تماشا می کنم؟

بر خلاف Netflix و سایر سرویس های پخش اشتراک ، Apple TV Plus برنامه اختصاصی خود را ندارد. برنامه نویسی Apple TV Plus در داخل برنامه تلویزیونی اپل قرار دارد که به طور کلی به عنوان مرکز تماشای برنامه های دیگر اشتراک های ویدیویی و اجاره یا خرید فیلم و نمایش la carte عمل می کند. این ممکن است کمی گیج کننده باگردید ، اما برنامه تلویزیونی دارای زبانه ای است که فقط به نسخه های اصلی Apple TV Plus اختصاص داده گردیده است ، بنابراین می توانید آنها را در یک مکان بدون انواع برنامه های دیگر که باید جداگانه برای آنها هزینه کنید ، پیدا کنید.

برنامه تلویزیونی اپل (و در نتیجه ، Apple TV Plus) برای:

 • دستگاه های اپلی که می توانند ویدیو از جمله iPhone ، iPad ، جعبه های پخش تلویزیون Apple ، iPod Touch و Macs
 • Roku
 • را پخش کنند Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Google TV
 • Xbox
 • PlayStation
 • تلویزیون های هوشمند سامسونگ
 • تلویزیون های هوشمند LG
 • تلویزیون های هوشمند Vizio
 • تلویزیون های هوشمند سونی

Apple TV Plus نیز برای تماشای وب در آدرس tv.apple.com در دسترس است.

با این حال ، اگر می خواهید با تلفن Android یا هر دستگاه تلفن همراه به غیر از iPhone یا iPad تماشا کنید ، باید در یک وب تماشا کنید مرورگر برنامه تلویزیون اپل در هیچ دستگاه موبایلی به جز دستگاه هایی که خود شرکت تولید می کند در دسترس نیست.

Apple TV Plus چقدر هزینه دارد؟

هزینه اپل تی وی پلاس ۵ دلار در ماه یا ۵۰ دلار برای اشتراک سالانه است به در مقایسه ، دیزنی پلاس ماهی ۸ دلار دارد ، دارای کتابخانه ای از فیلم ها و نمایش هایی است که سیب ها را کوتاه می کند. و Netflix ، بزرگترین سرویس پخش اشتراک در جهان ، محبوب ترین برنامه خود را با ۱۳ دلار در ماه در ایالات متحده تعیین می کند. این ردیف دیگر با قیمت ۹ دلار و ۱۶ دلار در ماه ارائه می شود.

استعدادهای اپل تی وی پلاس با مدیرعامل تیم کوک در لابی تماشاخانه استیو جابز گرد هم می آیند.


آرت استرایبر/اپل

اپل همچنین شامل Apple TV Plus با برنامه تخفیف دانشجویی Apple Music می شود ، که هم اکنون هر دو سرویس پخش را در قرارداد ۵ دلار در ماه بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می دهد. [۱۹۶۵۹۰۰۶] Apple TV Plus همچنین به عنوان بخشی از مجموعه خدمات تخفیفی به نام Apple One در دسترس است. از زمانی که اپل شروع به تبدیل خدمات مشترک به عنوان یک استراتژی بزرگتر کرده بود ، انتظار می رفت قیمت اپل وان از ۱۵ تا ۳۰ دلار در ماه برای ترکیبات مختلف اشتراک ها متغیر باگردید. Apple TV Plus در همه سطوح Apple One گنجانده گردیده است. بسته به سطح ، بسته های اپل وان ممکن است شامل Apple Music ، Apple Arcade ، Apple News Plus ، سرویس ذخیره سازی iCloud و سرویس تمرینات هدایت گردیده آینده Apple Fitness Plus باگردید. ( دیزنی پلاس با بسته بندی آن خدمات با هر دو Hulu و ESPN Plus چیزی مشابه ارائه داده بود.)

آیا Apple TV Plus یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

Apple TV Plus دارای استاندارد آزمایشی هفت روزه برای هر مشترک جدید است.

از اول ژوئیه ، Apple TV Plus یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه رایگان را برای افرادی که iPhone ، iPad ، Apple TV ، iPod Touch یا Mac خریداری می کنند ، ارائه می دهد.

آزمایش رایگان رایگان برای هر دو مدل جدید و بازسازی گردیده ، از جمله دستگاههای برنامه ارتقاء iPhone ، اعمال می شود و محدود به هیچ کانال فروش خاصی نیست ، بنابراین هم برای خریدهای فروشگاه Apple و هم برای فروشندگان اعمال می شود. این در همه کشورهایی که Apple TV Plus در آن فعالیت می کند در دسترس است.

زمانی که اپل تی وی پلاس برای اولین بار در نوامبر ۲۰۱۹ راه اندازی گردید ، این شرکت یک دوره آزمایشی رایگان یک ساله را برای هرکسی که یک ابزار واجد شرایط اپل خریداری کرد ، ارائه کرد. حتی اگر Apple TV Plus یکی از ارزان ترین سرویس های اشتراک اشتراک در نوع خود باگردید ، تبلیغات سخاوتمندانه کتابخانه سبک وزن آن را جبران کرد. اپل تی وی پلاس تنها با نه عنوان اصلی و بدون فهرست نمایش های قدیمی عرضه گردید.

سپس در حالی که Apple TV Plus به آرامی برای گسترش فهرست برنامه های اصلی خود تلاش می کرد ، اپل آزمایشات رایگان یکساله خود را چندین بار پس از انقضای خود تمدید کرد. بسیاری از مشترکان هرگز تا زمانی که این سرویس تا ۱ ژوئیه وجود داشته است ، هزینه ای پرداخت نکرده اند. یک تحلیلگر تخمین زده است که ۶۲ درصد از حساب های Apple TV Plus با نوعی تبلیغات بارگیری رایگان می شوند.

اما این ماه تغییر کرد. اپل از اول جولای هر شخصی را که بیش از یک سال در یک دوره آزمایشی رایگان بوده است ، شارژ کرد و هر مشترک جدیدی که بخواهد با خرید یک ابزار گرافیکی اپل ، قفل یک دوره آزمایشی رایگان طولانی مدت را باز کند ، اکنون فقط سه ماه رایگان دارد ، نه یک سال کامل.

آزمایشات رایگان طولانی مدت استاندارد صنعت بود ، اما در حال تبدیل گردیدن به نادرتر است. سرویس هایی مانند Netflix ، Disney Plus ، HBO Max و Peacock همه آزمایشات رایگان رایگان خود را برای اعضای جدید به تدریج کنار گذاشته اند. و دوره رایگان یکساله اپل برای صاحبان ابزارها به طور معمول طولانی بود. اگرچه این تاکتیک برای Apple Music خوب کار کرد. اپل سرویس موسیقی خود را با یک دوره آزمایشی رایگان طولانی مدت و شش ماهه راه اندازی کرد و Apple Music به سرعت دومین سرویس محبوب موسیقی جهان توسط مشترکین پس از Spotify گردید.

چگونه می توانم Apple TV Plus را لغو کنم؟

ساده ترین راه برای شما برای لغو Apple TV Plus ، صرف نظر از نحوه ثبت نام یا دستگاهی که استفاده می کنید ، این است که با Apple ID حساب خود در تلویزیون وارد شوید. .apple.com. روی نماد حساب کوچک دایره ای شکل در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده یا ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید. سپس به قسمت اشتراک ها رفته و در نهایت روی پیوند مدیریت ضربه بزنید. از آنجا ، می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

چگونه می توانم زمان باقیمانده در دوره آزمایشی رایگان خود را بررسی کنم؟

شما می توانید زمان باقی مانده از دوره آزمایشی رایگان خود را در همان صفحه تنظیمات که در بالا توضیح داده گردیده ، در بخش اشتراک ها ، بررسی کنید. CNET همچنین مقاله ای دارد که روش های دیگر یافتن تاریخ انقضای دوره آزمایشی رایگان شما را در iPhone یا جعبه پخش کننده تلویزیون Apple TV شما توضیح می دهد.

چه نمایش ها و فیلم های بزرگ دیگری در راه است؟

علاوه بر بازگشت تد لاسو در ۲۳ جولای ، اپل تعدادی از نسخه های بزرگ دیگر را نیز در تابستان امسال و فراتر از آن در برنامه دارد:

 • ۲۷ اوت – ببینید ، فصل دوم. See یک فانتزی با بازی جیسون موموآ است که در جامعه پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد و در آن همه کور هستند ، به جز دو فرزندخوانده موموآ.
 • ۱۷ سپتامبر – نمایش صبح ، فصل دوم. جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در نقش اصلی سریال تلویزیونی پلاس به عنوان مجریان برنامه خبری صبحگاهی که با پیامدهای تجاوزهای جنسی یکی از بزرگترین ستاره های آن دست و پنجه نرم می کند ، بازی می کنند.
 • ۲۴ سپتامبر-بنیاد ، مجموعه ای علمی تخیلی اقتباس از رمان های پرفروش ایزاک آسیموف.
 • ۲۲ اکتبر-تهاجم ، یک سری علمی تخیلی که حمله بیگانگان را از دیدگاه های مختلف در سراسر جهان دنبال می کند.
 • ۱۲ نوامبر – سری کوچک کن ، مجموعه ای محدود با بازی پل راد ، ویل فرل و کاترین هان در مورد روانپزشک به ستاره ها و بیمار قدیمی او ، با الهام از رویدادهای واقعی.

چه نمایشها و فیلمهای دیگری دارد؟

نمایشهای اپل طیف وسیعی از درام ، کمدی ، مستند – حتی معاملات نامشخص با یک ستاره بزرگ ضمیمه گردیده را اجرا می کند. همچنین برای به دست آوردن نام های برتر هالیوود هزینه های هنگفتی صرف می شود: اپرا وینفری ، استیون اسپیلبرگ و J.J. آبرامز و دیگر مهاجمان سنگین در کشتی هستند. اپل همچنین با آلفونسو کوارون برای اولین پروژه تلویزیونی کارگردان مشهور قرارداد انحصاری بست.

از آنجا که Apple TV Plus در برنامه تلویزیون اپل قرار دارد ، می توانید قبل از ثبت نام ، گزینه مورد نظر را بررسی کنید. همچنین می توانید کاتالوگ را از طریق خدمات شخص ثالث مانند Reelgood مرور کنید.

سایت مطبوعاتی اپل همچنین تمام عناوین اصلی Apple TV Plus را جمع آوری می کند ، از جمله برخی از آنها که اعلام گردیده اند اما هنوز منتشر نگردیده اند.

اپل قصد داشت پیش از پخش فیلم هایش در اپل تی وی پلاس ، نمایش های سینمایی به آنها بدهد ، اما همه گیری ویروس کرونا در حال حاضر تقریباً همه نمایش های سینمایی را متوقف کرده است.

Apple TV Plus چگونه با Netflix ، Disney Plus و سایر خدمات تصویری اشتراک مقایسه می کند؟

Apple TV Plus یک سرویس استریم مشترک است که می تواند مجموعه ها و فیلم های اصلی شرکت را منحصراً تماشا کند. مانند Netflix ، تبلیغات ندارد.

برخلاف Netflix ، این کتابخانه کتابخانه های بزرگ از نمایش ها یا فیلم های مجاز ندارد ، و همچنین فصل های کامل نمایش های خود را یکجا و در یک گروه پرخور (در بیشتر قسمت ها) منتشر نمی کند. اکثر سریال های Apple TV Plus یک مجموعه کوچک از قسمت ها ، اغلب سه قسمت ، و هر هفته یک قسمت جدید به نمایش در می آید. هرچند فصل های کامل برخی سریال ها به طور همزمان کاهش می یابد.

Apple TV Plus در بیش از ۱۰۰ کشور جهان در دسترس است و همچنین بخشی از ویژگی اشتراک گذاری خانواده اپل است که به شما امکان می دهد حداکثر پنج نفر از اعضای خانواده خود را برای به اشتراک گذاشتن یک برنامه اضافه کنید. نسخه های اصلی اپل در ۴K ، HDR و Dolby Vision در دسترس هستند و طبق این صفحه پشتیبانی اپل ، اکثر عناوین همچنین صدای Dolby Atmos را ارائه می دهند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

اپل از تلویزیون اپل ۴K جدید با A12 Bionic رونمایی می کند تراشه۴:۴۱

چگونه می توانم ثبت نام کنم؟

Apple TV Plus با Apple ID مرتبط است ، همان ورود به سیستم شما برای iCloud یا بارگیری برنامه ها از فروشگاه App آن. اگر قبلاً Apple ID ندارید ، می توانید در اینجا آن را ایجاد کنید.

اگر قبلاً برنامه تلویزیون اپل را در iPhone ، iPad یا Apple TV دارید ، فقط باید برنامه را باز کرده و به هر مکانی بروید که اپل به طور برجسته برنامه های اصلی خود را تبلیغ می کند. به عنوان مثال ، در iPhone های تازه خریداری گردیده ، این برنامه از قبل می داند که یک ابزار جدید خریداری کرده اید تا واجد شرایط معامله شوید. این که آیا Apple TV Plus را با یک سال رایگان یا فقط یک دوره آزمایشی استاندارد یک هفته ای شروع می کنید ، نمایش ها در برنامه پس از چند ضربه شروع به پخش می کنند.

همچنین می توانید ثبت نام کرده و با مرورگر وب به صورت آنلاین در سایت Apple TV Plus تماشا کنید.

چه دستگاه هایی می توانند اپل تی وی پلاس را پخش کنند؟

برنامه های اپل در همه دستگاه های آن با برنامه Apple TV موجود است.

 03-reese-witherspoon-jennifer-anniston-for-apple-tv-plus-at-apple-event

ریس ویترسپون (سمت چپ) و جنیفر آنیستون در رویداد اپل در ماه مارس ، نام مجموعه تلویزیونی Apple TV Plus خود ، The Morning Show را فاش کردند.


کلودیا کروز/CNET

علاوه بر این ، Apple TV Plus در دستگاه های برخی از رقبا در دسترس است. برنامه تلویزیونی اپل در Roku و Fire TV ، دو مورد از رایج ترین دستگاههای پخش کننده در ایالات متحده ، و برای تلویزیون های هوشمند سامسونگ و ال جی در دسترس است. می توانید آن را در تلویزیون های هوشمند سونی و ویزیو از طریق AirPlay تماشا کنید ، و برنامه تلویزیونی باید برای آن تلویزیون های هوشمند در دسترس باگردید.

اپل در پاییز پشتیبانی از Apple TV Plus را به کنسول های بازی گسترش داد. در ماه اکتبر ، سونی اعلام کرد که پلی استیشن ۵ خود هنگام راه اندازی از Apple TV Plus پشتیبانی می کند. چند هفته بعد ، مایکروسافت گفت Apple TV Plus در Xbox One ، Xbox Series X و Xbox Series S پشتیبانی می شود.

مشترکین همچنین می توانند Apple TV Plus را در وب در tv.apple.com تماشا کنند.

اما برنامه Apple TV در هیچ دستگاه تلفن همراه به جز iPhone یا iPads موجود نیست. این بدان معناست که مشترکین Apple TV Plus با تلفن های غیر اپل-یعنی جمعیت عظیمی از افرادی که دارای تلفن های اندرویدی هستند-باید به جای استفاده از یک برنامه ، از طریق وب به تلفن های همراه خود دسترسی پیدا کنند.

اپل یک غول گجت است. چرا می خواهد Netflix شود؟

اپل قصد دارد ویدئوی اصلی را هدف قرار دهد زیرا می تواند برای مردم خرید آیفون و سایر وسایل بیشتر فریبنده باگردید. نمی توانید اهمیت iPhone را برای اپل مبالغه کنید. این تلفن ، یکی از محبوب ترین تلفن های جهان ، هنوز بیش از نیمی از فروش خود را به خود اختصاص داده است و در راهپیمایی اپل برای تبدیل گردیدن به اولین شرکت آمریکایی به ارزش ۱ تریلیون دلار بسیار مهم بود.

اپل به سرعت سوء قصد خود را در مشاغل مشترک با Apple Music ایجاد کرد. اما محتوای موجود در Apple Music در اصل مانند سایر سرویس های موسیقی است. همه آنها ده ها میلیون آهنگ دارند. اپل موزیک تا حد زیادی به دلیل حضورش بر روی iPhone ، که قبلاً در جیب میلیون ها نفر بود ، موفق بوده است. کار در جهت دیگر تقریباً موفقیت آمیز نبوده و به عنوان یک فریبنده برای خرید جدیدترین ابزار اپل عمل کرده است.

ویدئوی اصلی از ستارگان و سازندگان بزرگ که نمی توانید آنها را در جای دیگری تماشا کنید ، با این حال ، می تواند متفاوت باگردید.

اپل به وضوح تصور می کند که خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت