سرپرست نرم افزار اپل می گوید برنامه اسکن آیفون ها برای تصاویر کودک آزاری “اشتباه” است

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 p1002916-3

اپل هفته گذشته از برنامه های خود برای مبارزه با تصاویر کودک آزاری رونمایی کرد.


پاتریک هلند/CNET

اپل قصد دارد برخی از عکس ها را بر روی iPhone ، iPads و رایانه های Mac برای مشاهده تصاویری از کودک آزاری اسکن کند. این اقدام طرفداران حریم خصوصی و محققان امنیتی را ناراحت کرده است ، آنها نگران هستند که جدیدترین فناوری این شرکت به ابزاری برای نظارت و سانسور سیاسی تبدیل شود. اپل می گوید این نگرانی ها بی جا بوده و بر اساس درک نادرست از فناوری توسعه یافته است. برنامه های آن اپل تمام عکس های تلفن را اسکن نمی کند ، به عنوان مثال ، فقط عکس هایی که به سیستم همگام سازی iCloud Photo Library متصل گردیده اند. و در واقع اسکن عکس ها نیز نخواهد بود ، بلکه نسخه ای از کد آنها را در پایگاه داده ای از تصاویر موجود در مورد سوء استفاده از کودکان بررسی می کند. ، مکینتاش ، خدمات و نرم افزار.

“واقعاً واضح است که بسیاری از پیام ها از نظر نحوه درک همه چیز به طرز بدی درهم آمیخته گردیده اند.” فدریقی در مصاحبه خود گفت. “ما آرزو می کنیم که این امر برای همه کمی واضح تر نشان داده شود زیرا ما نسبت به کاری که انجام می دهیم بسیار مثبت و قوی هستیم.”

بیشتر بخوانید: اپل ، آیفون ، عکس ها و ایمنی کودکان: چه اتفاق می افتد و آیا باید نگران باشید؟

سالهاست که اپل خود را به عنوان سنگر حریم خصوصی و امنیت می فروگردید. این شرکت می گوید چون بیشتر پول خود را از طریق فروش دستگاه ها به ما می رساند و نه با فروش تبلیغات ، می تواند از حریم خصوصی محافظت کند که رقبایی مانند گوگل از آن برخوردار نخواهند بود. اپل حتی به طور غیر مستقیم در ارائه [تبلیغات و تبلیغات] رقبا را فراخواند.

اما همه اینها زیر سوال رفت وقتی اپل یک سیستم جدید را طراحی کرد که برای مبارزه با تصاویر کودک آزاری طراحی گردیده بود

. این سیستم برای انجام اسکن عکس ها در حالی که در دستگاه های اپل ذخیره می شوند ، ساخته گردیده است و آنها را در پایگاه داده ای از تصاویر شناخته گردیده از سوء استفاده از کودکان که توسط مرکز ملی کودکان مفقود گردیده و استثمار گردیده نگهداری می شود ، آزمایش می کند. دیگر شرکت ها ، مانند فیس بوک ، توییتر ، مایکروسافت و یوتیوب گوگل ، سالهاست که تصاویر و فیلم ها را پس از بارگذاری در اینترنت اسکن می کنند. اپل استدلال کرد که سیستم آن با انجام اسکن بر روی دستگاه های خود و با رعایت حریم خصوصی از کاربران محافظت می کند.

فدریگی گفت که سیستم اپل از سوء استفاده از طریق “سطوح متعدد حسابرسی” محافظت می شود و او معتقد است که این ابزار حریم خصوصی را پیش می برد. حفاظت به جای کاهش آنها. به گفته وی ، به دلیل اینکه ابزارهای اسکن در تلفن افراد ذخیره می شوند و نه در سرورهای آن ، محققان امنیتی و سایر متخصصان فناوری می توانند نحوه استفاده از آن را پیگیری کنند و آیا برای انجام کاری بیش از آنچه که قبلاً انجام داده است دستکاری گردیده است یا خیر. [۱۹۶۵۹۰۱۱] “اگر به خدمات ابری دیگر نگاه کنید ، آنها در حال اسکن عکس ها با نگاه کردن به هر عکس در ابر و تجزیه و تحلیل آن هستند ؛ ما می خواستیم بتوانیم چنین عکس هایی را در ابر بدون نگاه کردن به عکس افراد مشاهده کنیم.” به “این کار تجزیه و تحلیل این نیست که” آیا از فرزند خود در حمام عکس داشتید؟ ” یا ، در مورد آن ، “آیا شما عکس برخی از پورنوگرافی های دیگر را داشتید؟” این به معنای واقعی کلمه فقط با اثر انگشت دقیق تصاویر شناخته گردیده پورنوگرافی کودکان مطابقت دارد. “

او همچنین استدلال کرد که ویژگی اسکن از برنامه های دیگر اپل برای هگردیدار دادن به کودکان در مورد ارسال یا دریافت تصاویر واضح در برنامه Messages جدا است. برای SMS یا iMessage. در این مورد ، اپل گفت ، تمرکز بر آموزش والدین و فرزندان است و این تصاویر را بر اساس پایگاه داده تصاویر کودک آزاری اسکن نمی کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت