فروش سالگرد Best Buy: 54٪ تخفیف برای کوله های Sphero ، تخفیف در تجهیزات تمرین و موارد دیگر

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 best-buy-logo-laptop-3484

Angela Lang/CNET

اگر آخر هفته به Best Buy سر بزنید ، به مناسبت سالگرد شرکت ، تعداد زیادی چیز در فروش پیدا خواهید کرد. این یک رویداد بزرگ برای Best Buy در سطح شرکتی است و به فروش سرگرم کننده برای همه در خانه ترجمه می شود. ما به تمام فروشهای موجود در وب سایت نگاهی انداخته ایم و مواردی را که به نظر ما بهترین هستند برجسته کرده ایم ، اما اگر به فروش نگاهی بیاندازید ، تجهیزات ورزشی زیادی خواهید یافت ، تخفیف بازی و لپ تاپ.

Sphero

دوست نداشتن روبات های Sphero سخت است. آنها زیبا ، سرگرم کننده و راهی عالی برای دیوانه کردن گربه هستند. یکی از جذاب ترین بخش های خط تولید Sphero ، محصولات آموزشی برنامه نویسی است که اصول اولیه برنامه نویسی را در اختیار هر فردی قرار می دهد. و مانند بقیه خطوط خود ، Activity Kit برای کمک به این امر روشن و رنگارنگ است و راهی محکم برای ایجاد چالش هایی برای برنامه ریزی شما برای خروج از راه است. این مبلغ فقط ۳۷ دلار است که برای همه عالی است.

NordicTrack

این دستگاه قایقرانی هنگامی که از آن استفاده نمی کنید مرتباً ذخیره می شود ، اما هنگام راه اندازی ۲۵ سطح مقاومت را برای شما فراهم می کند. صفحه نمایش روی صفحه نمایش دارای تمام اطلاعات آمادگی جسمانی مورد نیاز شما است ، در حالی که ریل فولادی تا ۲۵۰ پوند را بدون هیچ مشکلی تحمل می کند. این یک گزینه جامد با قیمت کامل است ، اما این تخفیف گردیدید خرید آسان آن را آسان می کند.

SanDisk

آیا نیاز دارید کامپیوتر خود را با دیسک بوت سریعتر ارتقا دهید؟ این SSD 500 گیگابایتی برای نگه داشتن سیستم عامل اصلی و برنامه های مهم برای اطمینان از بوت گردیدن سریع سیستم شما بسیار مناسب است ، یا حتی اگر نگران پر گردیدن آن هستید و به اندازه کافی شجاع هستید که بتوانید آن را شکنید ، کمی حافظه اضافی به PlayStation 5 خود اضافه کنید. کنسول جدید براق باز می شود هر چیزی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید ، به سختی می توان از این معامله گذشت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت