بهترین معاملات تحویل گوشت در حال حاضر

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این روزها برخی از بهترین برش های گوشت را می توان در اینترنت یافت. این امر به ویژه اگر در بازار محلی خود کمی انتخاب قصابی کم حجم دارید ، صادق است. اگر شما به یک اندازه گوشتخوار و شکارچی معامله هستید (مانند من) ، ما بهترین معاملات آنلاین گوشت را جمع آوری کرده ایم که به معنی حتی بیشتر برش های خوشمزه گوشت گاو ، مرغ و خوک برای

درصورتی که قصد دارید خدمات تحویل گوشت آنلاین را امتحان کنید یا برای اشتراک ماهانه گوشت ثبت نام کنید ، ما بهترین مکانهای سفارش گوشت را در سال ۲۰۲۱ . این قصابی های الکترونیکی مناسب ، غذاهای با علف ، تغذیه پایدار و ویژه مانند گوشت گاو واگیو ، گوشت خوک برکشایر ، مرغ ارگانیک و گوسفند را تنها با چند کلیک ماوس به شما تحویل می دهند و در سفر شما به مغازه صرفه جویی می شود. بسیاری از آنها انتخاب بیشتری نسبت به قصاب های آجر و ملات دارند ، بنابراین شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید ، اغلب با قیمت رقابتی. برای سهولت بیشتر ، برای یک اشتراک مکرر ثبت نام کنید یا آن را به سفارش یکبار نگه دارید و ببینید چگونه آن را دوست دارید.

همانطور که در حال تبدیل گردیدن به روزهای سگ در فصل کباب هستیم ، همه بازیکنان محبوب را برای رقابت پیدا خواهید کرد. توجه شما با فروش زیاد بسته های گوشتی و بسته های ویژه. از جعبه های همبرگر و سگ گرفته تا سیروی سه سر ، دنده ها ، کباب ها و حتی گوشت گاو Wagyu رایگان ، ما بهترین تخفیفات تحویل گوشت را برای کباب در حیاط خلوت خود ایجاد کردیم. و از آنجا که گوشت باید به سرعت (به دلایل واضح) ارسال شود ، بیشتر سفارشات ظرف دو یا سه روز می رسد ، اما برای اطمینان از تحویل به موقع با هر فروشنده تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: بهترین ابزار کبابی برای خرید تابستان امسال

جاده پورتر

معامله: Porter Road دارای برش های بسیار خوبی از گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ است و باعث می شود بسیاری از آنها در طول این فروش سهام به قیمت ارزان خریداری شوند. مثلاً یک ساقه گوشت خوک ۱٫۵ پوندی را با ۱۵ دلار یا ۳ پوند Osso Bucco به قیمت ۲۶ دلار بگیرید.

فروش کامل را اینجا ببینید.

درباره Porter Road: مستقر در نشویل ، جاده پورتر انواع برش های گوشت گاو ، گوشت خوک ، بره و مرغ را ارائه می دهد که از کنتاکی و تنسی تهیه گردیده است. گوشت گاو آن مرتعی ، علفی و دانه دار است ، اما این شرکت از هورمون ها و آنتی بیوتیک های اضافی استفاده نمی کند و حیوانات آزادانه در گردش و چرای خود آزاد هستند. می توانید یک سفارش واحد بدهید یا یک اشتراک را انتخاب کنید و هر زمان که می خواهید از آن اضافه یا کم کنید.

ButcherBox

معامله: این یکی از بهترین معاملات گوشت زنده است که پیدا کرده ایم اما فقط برای مشتریان جدید است. برای تحویل ButcherBox ثبت نام کنید و دو دم خرچنگ ۵ اونسی و دو استیک ribeye 10 اونسی در جعبه خود دریافت کنید. یادآوری اینکه ButcherBox یک سرویس اشتراک است ، اما همیشه می توانید در هر زمان مکث یا لغو کنید.

درباره ButcherBox: ButcherBox یک سرویس اشتراک گوشت است که مرغ ارگانیک ، گوشت خوک بدون جعبه ، غذاهای دریایی صید گردیده وحشی و گوشت گاو استرالیایی آن را ارائه می دهد که همه ۱۰۰٪ از علف تغذیه گردیده و مرتع پرورش می دهند. (گفته می شود گوشت گاو تغذیه گردیده با علف دارای آنتی اکسیدان ها ، ویتامین ها و اسیدهای چرب سالم است ، زیرا اغلب از نظر محیطی سازگار است زیرا در مرتع پرورش داده نمی شود و طعم گوشت گاو خالص تری دارد.) گوشت گاو استرالیایی یکی از بهترین و بیشترین در جهان تنظیم گردیده است قیمت جعبه ها از ۱۲۹ دلار در ماه برای ۸ تا ۱۱ پوند گوشت شروع می شود و از آنجا بالا می رود.

معامله : جمعه های تابستانی راستلی است و به اندازه چهار فیله ماهی قزل آلا جزیره فارو ، ۴ پوند نوار خوک یا ۴ پوند گوشت گاو چرخ کرده هنگام خرید ۱۲۵ دلار یا بیشتر است. بعنوان یک قصابی کوچک در نیوجرسی که به جامعه محلی خود خدمت می کند ، اما همیشه بهترین گوشت ممکن را برتر می داند و عشق به غذای خوب باعث می شود. امروزه گوشت گاو ، مرغ و غذاهای دریایی در سراسر ایالات متحده از مزارع که به طور مسئولانه گوشت بدون عوارض آنتی بیوتیک ، استروئیدها و هورمون ها تولید می کنند ، ارسال می کند. و منبع غذاهای دریایی صید گردیده و پایدار مانند ماهی آزاد ماهی جزیره فارو است.

D'artagnan

معامله: برای سفارشات تا ۱۵ آگوست خوب است ، فقط کد تبلیغاتی GRILL20 را در هنگام خرید رها کنید و ۲۰ درصد تخفیف های کبابی انتخاب گردیده دریافت خواهید کرد. آنها شامل شانه خوک ، دنده های بره ، دنده های خوک Berkshire و جوجه های انسانی دارای گواهینامه Green Circle هستند.

این روز همچنین روز ملی فیگن مینیون است ، اما من مطمئن هستم که این را می دانستید. فقط برای روز جمعه ، هنگام خرید سه یا بیشتر با کد تبلیغاتی BEEF در هنگام خرید ، ۳۰ درصد از این فیله های تغذیه گردیده با چمن استفاده کنید.

درباره D'Artagnan: D'Artagnan بیش از ۳۰ سال است که گوشت با کیفیت به رستوران ها و آشپزهای خانگی ارائه می دهد. این مجموعه دارای طیف گسترده ای از برش های نادر و کلاسیک قصابی ، انواع کلوچه ، مرغ و انبار است. اگر به دنبال قفسه ای از دنده های گوسفند یا گوشت گاو هستید که به سختی پیدا می شود ، D'Artagnan گزینه خوبی است. همچنین ۱۰۰٪ ضمانت رضایت را در هر خرید ارائه می دهد.

Crowd Cow

معامله: Crowd Cow چند معامله در حال انجام است ، اما انتخاب من یک قرارداد خرید یک نفره رایگان در قفسه های دنده های سنت لوئیس است. این ۱۴ پوند دنده برای ۳۲ دلار است. معامله فقط برای “اعضا” (مشترکین) است اما شما می توانید در هر زمان لغو ، مکث یا رد کردن جعبه ها کنید. با اتصال مصرف کنندگان به مجموعه ای دقیق از مزارع کوچک و دامداری مستقل در سراسر جهان. این پیشنهادات از گوشت گاو تغذیه گردیده با علف و واگیو ژاپنی و آمریکایی گرفته تا گوشت خوک ، مرغ و بره پرورش یافته آمریکایی متغیر است. حتی مجموعه ای از غذاهای دریایی پایدار برای هرکسی که مشتاق موج سواری و چمن است ، وجود دارد. شما می توانید بر اساس برش ، نوع گوشت یا حتی مزرعه جستجو کنید.

مقدس Grail Steak Co.

معامله: مقدس جام پادشاه Wagyu و سایر برش های فوق العاده بالا از گوشت گاو و گوشت خوک است و معاملات و تبلیغات کمی در حال انجام است. اگر واقعاً می خواهید تحت تأثیر قرار بگیرید ، این بسته ۱۲ پوندی گوشت گاو Wagyu را با قیمت ۱۹۹ دلار در معرض فروش قرار دهید و بهترین لغزنده های ناخوشایند را بسازید که مهمانان BBQ شما تا به حال داشته اند. Wagyu بسیار غنی است ، بنابراین بخشهای کوچکتر راه زیادی را پیش می برند. گوشت ، اجازه دهید شما را با Holy Steam Steak Co. آشنا کنیم. تازه وارد بازی تحویل گوشت با کیفیت بالا ، بهترین Wagyu آمریکایی تولید گردیده را با مجموعه ای عمیق از تولیدکنندگان برتر ژاپنی Wagyu درجه A5 در کره زمین به فروش می رساند. این شامل گوشت گاو فوق العاده نازک هوکایدو برفی و کوبی بیف محبوب است. در وب سایت ، می توانید مجموعه های گوشتی مانند Wagyu ژاپنی ، Wagyu آمریکایی ، USDA Prime Black Angus ، Akaushi ، پروازهای استیک و همبرگرهای Wagyu را الک کنید.

توصیه های بیشتر آشپزخانه

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت