فیس بوک مسنجر رمزگذاری سرتاسری را به تماس های صوتی و تصویری اضافه می کند

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 facebook-logo-cybersecurity

فیس بوک می گوید اگر رمزگذاری سرتاسری را فعال کنید نمی تواند به تماس های صوتی و تصویری شما گوش دهد.


گرافیک توسط Pixabay/تصویرسازی توسط CNET

فیس بوک روز جمعه اعلام کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا در سرویس پیام رسانی خود پیام های رمزگذاری را به تماس های صوتی و تصویری اضافه کنند.

فعال کردن این ویژگی به این معنی است که هرکسی خارج از فرستنده و گیرنده از جمله فیس بوک نمی تواند به تماس های صوتی و تصویری شما گوش دهد. فیس بوک در حال حاضر به پیام رسان این امکان را می دهد که پیام های متنی خود را به صورت پی در پی رمزگذاری کند. تحویل در روزهای هفته.

این شرکت گفت که طی یک سال گذشته تعداد زیادی از کاربران به تماس های صوتی و تصویری روی آورده اند. بیش از ۱۵۰ میلیون تماس تصویری در مسنجر در روز انجام می شود. در سراسر سیستم عامل خود با این حال ، این طرحها نگرانی های حامیان ایمنی کودکان را برانگیخته است که رمزگذاری می تواند مانع از سوءاستفاده از کودکان برای مجریان قانون شود.

فیس بوک گفت اگر کاربران همچنان می توانند پیامهای رمزگذاری گردیده را به شرکت گزارش دهند. آنها قوانین خود را نقض می کنند این شبکه اجتماعی همچنین در حال به روزرسانی ویژگی ای است که پیام ها را ناپدید می کند تا کاربران بتوانند مدت زمانی را انتخاب کنند که بین ۵ ثانیه تا ۲۴ ساعت متغیر است ، آنها می خواهند پیام های آنها در چت های خود باقی بماند.

این شبکه اجتماعی در حال آزمایش رمزگذاری سرتاسر برای چت های گروهی و تماس ها بر روی مسنجر و در پیام های مستقیم در اینستاگرام ، سرویس اشتراک عکس و ویدئو فیس بوک نیز می باگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت