ویدئو آمازون پرایم: ۳۰ مورد از بهترین برنامه های تلویزیونی که امشب باید تماشا کنید

2021-08-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 15-modern-love-season-two-coverphoto-videosixteenbynine3000

فصل ۲ عشق مدرن این هفته وارد می شود.


Amazon Prime Video

این هفته در Amazon Prime Video فصل دوم مجموعه گلچین rom-com Modern Love بود. در این فصل داستان های عاشقانه از عاشقانه گرفته تا آنهایی که شامل عشق به خود می شوند ( لوکی ، گوش کنید) ، با بازی نام های بزرگی مانند کیت هرینگتون ، مینی درایور ، گرت هدلوند و آنا پاکین. فصل جدید جمعه فرا رسید.

مجموعه ای مجموعه تلویزیونی در اوت آگوست Amazon Prime Video پخش گردید. انتخاب های من عبارتند از The Bridge ، Here We Go Again و Bannan. اکنون می توانید فصل های اول آن مجموعه ها را تماشا کنید. پل یک نوآر نوردیک ستایش گردیده است ، پس از بررسی جسد زنی که در مرز بین دانمارک و سوئد کشف گردید و دو سازمان پلیس را مجبور به همکاری کرد.

ورود منحصر به فرد هفته گذشته اولین فصل از S.O.Z بود. سربازان یا زامبی ها. این مجموعه هشت قسمتی داستان یک بازیگر نارکو را روایت می کند که به همراه پسرش از یک زندان با امنیت بالا در مکزیک فرار می کند ، اما جهان را غرق در زامبی های جهش یافته مرگبار می یابد. مایه تاسف است.

برای مشاهده گزینه های بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی آمازون را برای مواردی که احتمالاً از دست داده اید پایین بیاورید. بیشتر : ۲۰ بهترین فیلم برای تماشای فیلم Amazon Prime | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

بهترین سری اصلی Amazon Prime Video

علمی تخیلی

قصه های حلقه (۲۰۲۰—)

 http: // www. cnet.com/on's19659014^http://www.cnet.com//1019659015] آمازون </span></p>
<p> نه فقط یک نمایش دیگر در مورد یک شهر کوچک که در آن اتفاقات عجیب و غریب رخ می دهد ، Tales from the Loop بسیار بیشتری در زیر سطح دارد. این مجموعه برگرفته از یک کتاب هنری روایی از هنرمند سوئدی سیمون استولنهاگ است و به نظر می رسد خیره کننده است ، همانطور که می توان با قاب های متقارن دقیق بود. نور و فضا با حس نقاشی تزئین گردیده است. شهرنشینان به هم پیوسته دارای تفاوت های مشابهی هستند ، داستان های آنها در مورد تنهایی ، پیری ، تأثیر فناوری و موارد دیگر از طریق ایده های علمی تخیلی است. </p>
</p></div>
<div class=

The Feed (2019)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت