نتفلیکس: ۴۰ فیلم برتر امشب که باید تماشا شوند

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 02-1-15-1-00000000-r

بکت ، با بازی جان دیوید واشنگتن و آلیشیا ویکاندر ، این هفته وارد می شود.


Netflix

این هفته در Netflix شاهد ورود غرفه بوسیدن ۳ بود. سومین و آخرین قسمت از سری فیلم های کمدی عاشقانه نوجوان Elle را دنبال می کند ، زیرا او آخرین سطل سطل را برای آخرین تابستان خود برنامه ریزی می کند. قبل از دانشگاه فیلم چهارشنبه اکران گردید.

همچنین روز چهارشنبه Misha and the Wolves ، یک مستند درباره میشا دفونسکا بود ، که خاطره ای درباره هولوکاست نوشت که منجر به درگیری با ناشر او و تحقیق در مورد اسرار پنهان گردید.

پنجشنبه Monster Hunter: Legends of the Guild آمد. این فیلم متحرک یک ساعته ، آیدن را شکار می کند که از روستای خود در برابر نابودی اژدها محافظت می کند. این فیلم بر اساس بازی رایانه ای Monster Hunter ساخته گردیده است. روز جمعه بکت ، هیجان انگیز ۲۰۲۱ با بازی جان دیوید واشنگتن و آلیشیا ویکاندر آمد. این فیلم یک گردشگر آمریکایی را در تعطیلات در یونان دنبال می کند ، که پس از یک تصادف رانندگی غم انگیز ، هدف تعقیب و گریز قرار می گیرد. در اینجا گزینه های من در دسترس است: Catch Me If You Can (2002) ، The Edge of Seventeen (2016) ، Ferris Bueller's Day Off (1986) ، Inception (2010) ، The Lincoln Lawyer (2011) و The Machinist (2004) ).

ورودهای هفته گذشته شامل مستند Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord ، درام Swarm (2020) و فیلم متحرک خانوادگی Vivo (2021) است. انگار که این کافی نبود ، برای یافتن بهترین نسخه های اصلی Netflix ، از جمله فیلم هایی که Netflix حق توزیع در ایالات متحده را دارد ، پایین بروید.

بیشتر بخوانید : ۵۰ بهترین برنامه تلویزیونی برای تماشا در Netflix | Fear Street تمام قسمت های Netflix: آن قسمت پایانی و پس از اعتبار توضیح داد

بهترین فیلم های اصلی Netflix

درام

The Dig (2021)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این درام بریتانیایی بسیار گنجینه ای دفن گردیده با بازیگران برجسته ای در Carey Mulligan ، Ralph Fiennes ، Lily James و Johnny Flynn حفاری می کند. این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی حول سال ۱۹۳۹ در Sutton Hoo ساخته گردیده است ، و مجموعه ای بی ارزش از آثار هنری آنگلوساکسون را که در یک کشتی دفن پنهان گردیده اند به دست آورده است. عاشقانه ، فکری و تأثیرگذار ، The Dig یک جارو کامل ظرافت است.

Mank (2020)

 http://www.cnet.com/

محاکمه شیکاگو ۷ (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

یک درام آرون سورکین بر اساس یک داستان واقعی؟ محاکمه شیکاگو ۷ پس از محاکمه واقعی گروهی از معترضان ضد ویتنام که به اتهام توطئه برای تحریک شورش ها متهم گردیده اند ، شجره نامه خود را حفظ می کند. محاکمه شیکاگو ۷ با بازیگران گروهی فوق العاده ، از جمله جوزف گوردون لویت ، ادی ردمین ، ساشا بارون کوهن و یحیی عبدالمتین دوم ، هم موضعی است و هم پر از انرژی تئاتری جذاب.

داستان ازدواج (۲۰۱۹) [۱۹۶۵۹۰۳۳] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

یک فیلم درباره طلاق شاید بهترین تجربه تماشا به نظر نرسد ، اما داستان ازدواج نوح بامباخ سفری است که می خواهید انجام دهید اسکارلت جوهانسون و آدام درایور دو نقش برجسته در دوران حرفه ای خود را در نقش نیکول و چارلی ارائه می دهند ، زوجی که مراحل قانونی پیچیده احساسی و لجستیکی را آغاز می کنند که باعث ایجاد مشارکت در جدایی می شود. رنگ آمیزی گردیده با پیچیدگی احساسی که شامل لحظات بسیار خنده دار همراه با لحظات دردناک است ، در بهترین حالت خوشحال کننده است.

دو پاپ (۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت