پنل CDC به توصیه سومین تزریق COVID برای برخی از افراد دارای نقص ایمنی رای می دهد

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیری ویروس کرونا ، از وب سایت های WHO و CDC دیدن کنید.

یک پانل مشورتی به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده روز جمعه رای داد و توصیه کرد برخی از افراد دارای نقص ایمنی ، دوز سوم واکسن Pfizer یا Moderna COVID-19 دوتایی را دریافت کنند. [۱۹۶۵۹۰۰۳] این رای گیری یک روز پس از آن صورت می گیرد که سازمان غذا و داروی ایالات متحده به افراد دارای شرایط نقص ایمنی خاص اجازه می دهد واکسن mRNA سوم (۱۹۴۵۹۰۰۶) را حداقل ۲۸ روز پس از دوز دوم دریافت کنند. واکسن جانسون و جانسون تک گنجانده نگردیده است.

واشنگتن پست گزارش داد که کسانی که از طرف مرکز کنترل بیماری ها برای دریافت دوز اضافی واکسن Pfizer یا Moderna توصیه می شوند شامل بیماران پیوند اعضا و افرادی هستند که تحت درمان تومور یا سرطان خون قرار دارند. سومین دوز فایزر برای افراد ۱۲ سال به بالا ، Moderna برای افراد ۱۸ سال به بالا اعمال می شود.

این مرکز توصیه های بالینی خاصی را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران خود در روز جمعه منتشر می کند ، این هیئت گفت ، هرگونه ابهام در مورد افرادی که می توانند دریافت کنند را برطرف می کند. شلیک سوم

FDA روز پنجشنبه اعلام کرد که داده ها نشان می دهد شلیک سوم می تواند به محافظت از بیماران مبتلا به شرایط نقص ایمنی “متوسط ​​یا گردیدید” ، از جمله کسانی که “دریافت کننده پیوند عضو جامد هستند” یا افرادی که دارای شرایطی هستند که تشخیص داده می شود ، کمک کند. سطح معادل نقص ایمنی “.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت