هولو: ۳۹ برنامه تلویزیونی برتر برای تماشای امشب

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 رزرو-سگ-جدید-fx-سریال کمدی

سگ رزرو


FX

این هفته یک نمایش فوق العاده جدید با همه حساب ها به Hulu رسید . Reservation Dogs ، یک سری کمدی جدید توسط تایکا وایتیتی – کارگردان Thor: Ragnarok ، Hunt for the Wilderpeople و بیشتر – روز دوشنبه به نمایش درآمد. داستان چهار نوجوان بومی در روستاهای اوکلاهما را دنبال می کند که مرتکب جنایت می شوند و در نهایت با آن مبارزه می کنند. راه اندازی مجدد Fantasy Island به سواحل ما رسید ، یک فانتزی اسرارآمیز در مورد یک اقامتگاه که در آن مهمانان هزینه زیبایی برای دیدن رویاهای خود به واقعیت می پردازند. نه ، همیشه بر اساس برنامه پیش نمی رود.

جمعه را با یک ورود عالی دیگر ، هفته را به پایان برسانید: فصل ۸ بروکلین نهم-نود. این فصل پایانی کمدی طنز تحسین گردیده است که شامل ۱۰ قسمت است ، بنابراین آن را از دست ندهید.

هفته گذشته مستندهای جنایی The Devil You Know و فصل چهارم کامل مجموعه انیمیشن بچه ها ماداگاسکار: کمی وحشی از دستاوردهای هفته گذشته است. به یاد داشته باشید که پنجشنبه ها می توانید قسمت های جدیدی از داستان های ترسناک آمریکایی را مشاهده کنید ، که خلاصه ای از داستان ترسناک آمریکایی است. برای اطلاعات بیشتر ، به پایین بروید و سایر بهترین نمایش های اصلی Hulu را مطالعه کنید. امیدوارم یک گوهر شگفت انگیز پیدا کنید.

بیشتر : ۱۰ فیلم برتر را بخوانید تماشای در Hulu | هر آنچه برای ثبت نام در Hulu باید بدانید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Hulu

کمدی

سگ های رزرو (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت