توییتر بار دیگر برنامه تأیید را برای بهبود روند برنامه متوقف کرد

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 003-twitter-app-logo-on-phone-2021

اگر منتظر نشان آبی در توییتر بوده اید ، ممکن است مجبور باشید کمی بیشتر صبر کنید.


سارا تیو/CNET

توییتر روز جمعه اعلام کرد که بار دیگر برنامه تأیید خود را متوقف کرده است. این شرکت برنامه های عمومی برای تأیید را در مه پس از چهار سال تعطیلی به دلیل ارزیابی مجدد روند درخواست خود ، مجدداً باز کرد. اکنون به نظر می رسد که این شرکت در حال حاضر با موانع بیشتری روبرو گردیده است.

“ما به طور موقت در حال گسترش دسترسی به درخواست برای تأیید اعتبار هستیم تا بتوانیم روند درخواست و بررسی را بهبود ببخشیم.” ، این شرکت در توییتی گفت. “برای کسانی که منتظر بوده اند ، می دانیم که ممکن است ناامید کننده باگردید. ما می خواهیم همه چیز را درست کنیم و از صبر شما قدردانی می کنیم.”

برای کسانی که منتظر بوده اند ، می دانیم که این ممکن است ناامید کننده باگردید. ما می خواهیم اوضاع را به درستی انجام دهیم و از صبر شما قدردانی می کنیم.

– توییتر تأیید گردیده (@تایید گردیده) ۱۳ آگوست ۲۰۲۱

یک هفته پس از راه اندازی مجدد برنامه های تأیید ، توییتر اعلام کرد که درخواست های زیادی از آن سیل کرده است که برای پذیرش برنامه های جدید متوقف گردیده است . این شرکت چند روز بعد درخواست ها را مجدداً باز کرد.

ماه گذشته ، توییتر گفت که به اشتباه “تعداد کمی” از حساب های جعلی را قبل از تعلیق دائمی کاربران و حذف نشان های آبی آنها ، به اشتباه تایید کرده است. این شرکت این خطا را ناشی از شکاف در آموزش و روش ها می داند که می گوید در تلاش است آن را بهبود بخگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت