بهترین فیلم های دیزنی پلاس برای تماشای این آخر هفته

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 thor-ragnarok-poster-cast

Thor: Ragnarok.


Marvel

با بسته بندی چند کتابخانه از دیزنی ، پیکسار ، مارول و جنگ ستارگان ، دیزنی پلاس کاملاً روی هم چیده گردیده است . این سرویس اخیراً بیشتر مورد توجه برنامه های پرخور مانند The Mandalorian و Loki قرار گرفته است ، اما لیست فیلم های آن بدون شک قابل توجه تر است. این امر به ویژه در مورد افزودنی های جدید مانند Black Widow و Jungle Cruise صادق است.

اگر تازه وارد سرویس گردیده اید ، احتمالاً مستقیماً به سراغ مورد علاقه های قدیمی خود می روید. اما وقتی تماشای خاطرات دوران کودکی را به پایان برسانید ، متوجه خواهید گردید که چقدر چیزها را می توانید در دیزنی پلاس غربال کنید. این لیست در اینجا برای کمک است. در اینجا برخی از فیلم های مورد علاقه ما برای تماشای دیزنی پلاس در دسترس هستند.

ما آن را به راحتی به دسته هایی تقسیم کرده ایم – زیرا در غیر این صورت فقط هرج و مرج خواهد بود.

بهترین فیلم های دیزنی در دیزنی پلاس

این درست است که با بهترین فیلم های دیزنی در دیزنی پلاس شروع کنیم! هگردیدار ، ما هیچ یک از بازسازی های زنده را اضافه نکردیم زیرا تقریباً همه آنها وحشتناک هستند. لطفا ناراحت نشوید – اما همچنین ، می دانید که واقعیت دارد.

کروز جنگل


دیزنی

مانند Black Widow ، Jungle Cruise همزمان با ورود به سینما از سرویس پخش دیزنی نیز بازدید می کند. به این ترتیب ، برای مشاهده آن باید ۳۰ دلار بالای هزینه اشتراک خود بپردازید – قیمت زیاد برای تماشای انفرادی ، اما برای جلسه خانوادگی بسیار زیاد است. این خبر خوبی است ، زیرا این فیلم واقعا برنده یک فیلم خانوادگی است ، به لطف ارزش های تولیدی که از یک فیلم پرفروش دیزنی انتظار می رفت ، اما همچنین شیمی بین The Rock و امیلی بلانت.

“این فیلم به عنوان یک خاطره انگیز تابستانی به یاد می ماند که خانواده ها می توانند سالهای بعد در بعد از ظهر شنبه تماشا کنند.” شان کین از CNET نوشت.

رایا و آخرین اژدها


دیزنی

در اینجا کمی تعصب در مورد تمایل وجود دارد ، اما رایا و آخرین اژدها برای اولین بار در ژوئن ۲۰۲۱ (خارج از دیوار پرداخت) در دسترس خواهد بود و این یک جشن واقعی برای چشم ها است (و

رایا و آخرین اژدها احساس می کند بسیار آشنا است. این فیلم تأثیرات خود را روی آستین خود می گذارد و از Studio Ghibli ، Avatar ، حتی The Legend of Zelda: Breath of the Wild وام می گیرد. اما این جهان زنده و تنفسی را ایجاد می کند که وجود در آن شادی آور است. قطعاً آن را رها کنید.

علاءالدین


دیزنی

شما می توانید موافقت کنید یا مخالف باشید ، اما من معتقدم علاءالدین بهترین آهنگ آهنگ را در بین فیلم های متحرک دیزنی دارد که تا به حال تهیه کرده است. یک دنیای کاملاً جدید ، شاهزاده علی ، دوست مثل من ، شبهای عربی – بنگر پس از بنگر.

این را با یک اجرای کامل و کاملاً طلایی از رابین ویلیامز ترکیب کنید و برای من-احتمالاً بهترین فیلم متحرک دیزنی تا به حال داشته باشید.

Beauty and the Beast


دیزنی

بسیاری از موضوعات آن ضعیف گردیده اند-بل اسیر گردیده و افراد کم حرف مجبور می شوند عاشق جانور شوند؟ اما ، به جز مسائل مشکل ساز ، به کنار ، Beauty and the Beast یک اثر هنری واقعی است. شماره افتتاحیه ، Belle ، همچنان یکی از بهترین شماره های افتتاحیه تاریخ است.

Frozen


Walt Disney Pictures

در سال های اخیر واکنش کوچکی به Frozen گردیده است – عمدتاً ، گمان می کنم ، از والدینی که با تقاضای الساس کوچک مجبور به تماشای تکرار گردیده اند – اما تأثیر فرهنگی این فیلم و آهنگ های آن غیرقابل انکار است. درست مانند علاءالدین ، ​​این مجموعه ای از بنگرها است که با داستانی زیبا در مورد قدرت عشق خواهرانه به هم پیوند خورده اند. Majestic.

Hercules

Imagen de Hércules (1997)


Walt Disney Pictures

هرکول به اندازه برخی از فیلمهای دوران طلایی دیزنی در دهه ۱۹۹۰ مورد علاقه قرار نمی گیرد ، اما ما آن را اضافه می کنیم زیرا حاکم است ، خوب؟

در مگ ، هرکول یکی از بهترین شخصیت های زن کشیده دیزنی را دارد به همچنین شامل Fates و Go The Distance است ، یک آهنگ کاملاً تمام وقت دیزنی. هرکول حکم می کند ، این را بپذیرید.

شیرشاه

 57386-disney1

دیزنی

شیرشاه ، اگرچه کمی بیش از حد ارزیابی گردید ، اما احتمالاً نقطه اوج فرهنگی نفوذ دیزنی در دهه ۱۹۹۰ بود. هنوز هم امروز طنین انداز است. برخلاف برخی از فیلم های دیزنی ، فیلمی است که از نظر مقیاس واقعا حماسی است. با یک بازنگری مجدد خود را درمان کنید.

موآنا


دیزنی

شما می توانید استدلال کنید که موآنا بهترین فیلم متحرک دیزنی است تا کنون و من تمایل دارم این بحث را بشنوم. مطمئناً این فیلم مورد علاقه من در بین فیلم های CGI دیزنی است و مطمئناً بهترین فیلم آن از زمان شیر شیر است. آهنگ های درخشان ، یک قوس شخصیت کامل برای قهرمان اصلی خود است. همه چیز در مورد موآنا کاملاً خوب است. اگر به دلایلی موانا را کنار گذاشتید ، اکنون وقت آن است که آن اشتباه را اصلاح کنید.

مولان

 تصویر

دیزنی

بازسازی توخالی و وحشتناک خدا را فراموش کنید. مولان اصلی بهترین مولان است ، در مایل و مایل. این فیلم بیشتر دلپذیر است و ادی مورفی بیشتر.

بهترین فیلم های پیکسار در دیزنی پلاس

به نظر می رسد مرز بین فیلم های پیکسار و دیزنی روز به روز تارتر می شود. در هر صورت ، در اینجا فیلم های مورد علاقه پیکسار ما در دیزنی پلاس است.

لوکا


پیکسار

جدیدترین پیکسار ، لوکا ، نوع جدیدی از فیلم برای غول انیمیشن است. این فیلم شبیه یک فیلم کوچکتر با ارزش تولید کمی پایین تر است ، اما هیچ یک از این موارد مهم نیست زیرا لوکا کاملاً فرمانروایی می کند.

روایت داستان دو کودک هیولای دریایی که در خشکی به انسان تبدیل می شوند ، این یک داستان هوشمندانه از تحمل ، دوستی و انتظار بهترینها از خودتان است. برای بزرگسالان و کودکان باید تماشا کرد.

The Incredibles


Pixar Animation Studios

آیا پیکسار تا به حال فیلم بهتری از The Incredibles ساخته است؟

شماره.

Inside Out

 05gray-still-jumbo

درست زمانی که فکر می کردید پیکسار رو به زوال است ، Inside Out ، یکی از متفکرترین آن ، را منتشر می کند. فیلم های قدرتمند

من فکر نمی کنم تا به حال فیلمی را تماشا کرده باشم که به موضوع بهداشت روانی کودکان در مورد این همه ظرافت پرداخته باگردید. اگر بچه دارید و حتی اگر ندارید ، باید این فیلم را تماشا کنید.

به بعد

به بعد


دیزنی/پیکسار

Onward برای برادران منجمد است. شما نمی توانید نظر من را تغییر دهید.

متأسفانه نادیده گرفته می شود ، زیرا در اوایل مارس ۲۰۲۰ ، درست قبل از شروع همه گیری ، آزاد گردید ، Onward یکی از بهترین های پیکسار است. با بازی تام هالند ، کریس پرت و جولیا لوئیس دریفوس ، بسیار دلچسب ، هوشمند … عجیب است. شما باید این یکی را تماشا کنید.

Toy Story 2


Pixar Animation Studios

ببینید ، ما نمی توانیم همه فیلم های داستان اسباب بازی را در این لیست قرار دهیم ، اما نمی توانیم نه داستان اسباب بازی ۲ را در آن قرار دهیم.

بدون شک بهترین فیلم است. برای من ، بین داستان اسباب بازی ۲ و داستان اسباب بازی ۳ … که در لیست بعدی قرار دارد!

داستان اسباب بازی ۳


دیزنی

آیا هیچ فیلم پیکسار قبلاً یا بعد از آن یک مشت معده احساسی مانند داستان اسباب بازی ۳ داشته است؟ این فقط یک فیلم درباره خداحافظی با اسباب بازی های شما نیست ، یک فیلم درباره خداحافظی از دوره است. این به اندازه هر فیلمی که پیکسار تولید کرده است ، تاثیرگذار است.

فقط یک پایان عالی برای حق رای دادن. نه ، ما در مورد داستان اسباب بازی ۴ صحبت نخواهیم کرد.

Up

 h-up-19753-7e04bba2

دیزنی

این فیلم کامل نیست و بازی پایانی آن لکنت زبان دارد ، اما Up یکی از جالب ترین و بلند پروازانه ترین فیلم های انیمیشنی است که تا به حال ساخته گردیده است. برای آن مونتاژ را به تنهایی تماشا کنید (اگر آن را دیده اید ، می دانید کدام یک – و اگر آن را ندیده اید ، می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنم.)

همچنین آن را برای سگ داگ تماشا کنید.

بهترین فیلم های مارول

تعداد زیادی فیلم مارول در دیزنی پلاس وجود دارد و یک تکمیل کننده همه آنها را تماشا می کند . هر کس آنقدر زمان ندارد ، بنابراین اینها کسانی هستند که ما بیشتر دوست داریم.

نگهبانان کهکشان


مارول

عجیب است ، خنده دار است و MCU را به جهاتی می برد که انتظارش را ندارید – اما Guardians of the Galaxy فقط یک نوع برگشت خوب و هوشمندانه است. این بازی دارای احساسات بزرگ ایندیانا جونز و Romancing the Stone است و باید به آن احترام بگذارید. این ساعت همچنین یک ساعت فوق العاده برای افرادی است که هیچ تلنگر MCU دیگری را ندیده اند ، زیرا داستانی عمدتا مستقل دارد.

بیوه سیاه


دیزنی

Black Widow به دلیل همه گیری COVID-19 به فراموشی سپرده گردید ، اما اکنون قابل مشاهده در دیزنی پلاس است. برای مشاهده آن باید هزینه اضافی پرداخت کنید ، اما ارزشش را دارد. Rich Trenholm از CNET می گوید: “کارگردان کیت شورتلند اقدام جاسوسی به جاسوسی را به سطح چشمگیری می رساند” ، حتی بدون وجود هیچ ابرقدرتی در بازی ، هر مشت مشت یا تعقیب و گریز پا به سرعت شماره گیری می شود به اندازه مسخره ای سرگرم کننده. “

یا می توانید تا ۶ اکتبر منتظر بمانید ، زمانی که صحبت از خدمات رایگان آلا رایا و آخرین اژدها می شود.

انتقام جویان: پایان بازی


دیزنی

با توجه به وزن روایی که باید تحمل می کرد و گره هایی که باید باز می گردید ، Avengers: Endgame یک معجزه جزئی است. من شک ندارم که ما دوباره شاهد چیزی از این مقیاس خواهیم بود.

نه تنها این ، Endgame در نوع خود یک فیلم سرگرم کننده است. یک دستاورد باورنکردنی – و تماشایی – همه در نظر گرفته گردیده است.

پلنگ سیاه


دسینی

بهترین فیلم در دنیای سینمایی مارول تا به امروز؟ اون بالاست اما فراتر از کیفیت آن ، پلنگ سیاه احساس اهمیت می کرد. این سنگ هنوز به عنوان یک سنگ محک فرهنگی باقی می ماند و تأثیر آن همچنان طنین انداز است ، به ویژه با درگذشت نابهنگام بازیگر اصلی چادویک بوسمن . Killmonger همچنین یکی از بهترین شروران فرنچایز تاریخ است.

مرد آهنی


دیزنی

بدون مرد آهنی ، هیچ دنیای سینمایی مارول وجود ندارد ، بنابراین احترام لعنتی خود را نشان دهید!

اما مرد آهنی بیش از اثبات مفهوم است ، این فقط یک فیلم فوق العاده و فوق العاده فوق العاده است. شل ، جالب است و به معنای واقعی کلمه با انرژی ارتعاش می کند. سنش فوق العاده است.

Thor: Ragnarok


Marvel

بیایید صادق باشیم ، این بهترین است. این خنده دار ترین و جذاب ترین فیلم در کل MCU است ، به لطف مرد برجسته کریس همسورث و به ویژه کارگردان تایکا واتیتی. نویسنده: راگناروک وارد گردید و کتاب را به طور کامل بازنویسی کرد که یک فیلم ابرقهرمانی چه می تواند باگردید. لطفاً بیشتر شبیه این. من تصمیم گرفته ام که بهترین ها را از هر سه گانه و یکی دیگر انتخاب کنم.

Rogue One یک مورد موردی است که به خوبی در پر کردن شکاف ها تولید گردیده است. Rogue One که بین قسمت ۳ و اولین فیلم Star Wars A New Hope (فیلم جدید جنگ ستارگان) قرار دارد ، یک نوع متفاوت از فیلم جنگ ستارگان است. این عمدتا فاقد Jedis و جادوی فضایی است ، تمرکز بر شخصیت های بسیار انسانی که کارهای بسیار انسانی انجام می دهند. می کگردید ، و مطمئناً می تواند حدود ۲۰ دقیقه کوتاه تر باگردید ، اما این یک مثال عالی از این است که فیلم های جنگ ستارگان خارج از قالب سه گانه می توانستند تبدیل شوند.

The Empire Strikes Back به دلایلی به عنوان بهترین فیلم جنگ ستارگان در نظر گرفته می شود. این شامل یودا ، دارث ویدر است و عملاً ایده دنباله “ریز” را اختراع کرد. فراتر و فراتر از آن ، The Empire Strikes Back دارای درامی واقعی است که با برخی از خاطره انگیزترین لحظات تاریخ جنگ ستارگان مشخص گردیده است.

Revenge of the Sith


                        </span></figcaption></figure>
<p> اگر قرار است یک فیلم از این سه گانه را تماشا کنید ، شاید انتقام سیت نیز باگردید. با خدمات طرفداران و بیش از چند لحظه جادویی ، Revenge of the Sith ممکن است شما را شگفت زده کند که <em> چقدر </em> بد نیست. </p>
<h2> آخرین جدای </h2>
<figure class=

دیزنی

بله! این بهترین فیلم جنگ ستارگان The Last Jedi است! عمل نهایی این فیلم بسیار خاص است. در اینجا اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است: انحراف ضد قهرمان لوک اسکای واکر ، تفسیر متا درباره جنگ ستارگان به عنوان یک حق رای. فقط یک فیلم شجاعانه و جالب از ابتدا تا انتها.

مستندها

این بخش برای جلب توجه شما به این واقعیت وجود دارد که Free Solo در دیزنی پلاس قابل مشاهده است.

انفرادی رایگان


دیزنی

Free Solo یکی از بهترین مستندهایی است که تاکنون ساخته گردیده است. با روایت داستان الکس هانولد ، اولین مردی که El Capitan را بصورت انفرادی آزاد کرد ، این یک مطالعه شخصیت ظریف از مردی است که غیرممکن را تقریباً پیش پا افتاده جلوه می دهد. داستانی برنده اسکار که به طور کامل به معنای واقعی کلمه-در نمای نزدیک یکی از وحشی ترین دستاوردهای بشریت به اوج خود می رسد.

هاوارد


دیزنی

پس از اتمام کار با Free Solo ، حتماً هاوارد را ببینید ، که بر داستان دلخراش هاوارد اشمن متمرکز است. بخش مهمی از تجدید حیات دیزنی با فیلم هایی مانند پری دریایی کوچک و زیبایی و جانور ، داستان اشمن کاملاً بهترین مستند دیزنی درباره خودش است. تماشای هر طرفدار دیزنی

بهترین فیلم های ستاره در دیزنی پلاس

نه ، این یک اشتباه تایپی نیست. منظور من جنگ ستارگان نیست ، منظورم ستاره است. متأسفانه ، این موارد فقط برای مشترکین دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده در دسترس است.

استار فهرست پشت فیلم ها و نمایش های بالغ تر در دیزنی پلاس است و کاملاً مملو از فیلم های باورنکردنی است. سخت است بدانید از کجا شروع کنید. من فقط چند مورد از موارد مورد علاقه شخصی خود را انتخاب می کنم ، اما ارزش این را دارد که در آن غوطه ور شوید و ببینید چه حسی دارید که دوباره تماشا کنید.

Alien

 alien-main

۲۰th Century Fox

چرا با بهترین فیلم ترسناک علمی تخیلی که تا به حال ساخته گردیده است شروع نکنید.

وقتی Alien را دوباره تماشا می کنم (که من به طور منظم انجام می دهم) من از بازی افتتاحیه اش می ترسم. چقدر صبور است ، چقدر متعهد به ساخت جهان خود ، دیالوگ های ناگهانی ، اجراها است. یک فیلم کامل و بدون سن.

توجه: بیگانگان نیز در دیزنی پلاس قرار دارند. من اصل را ترجیح می دهم ، اما بیگانگان نیز خارق العاده هستند و شما باید آن را تماشا کنید.

Conan the Barbarian

 conanbarbarian-1280x720

Universal Pictures

فیلمی عجیب ، تاریخ دار اما به طرز دیوانه کننده ای جذاب که شبیه هیچ چیزی نیست که قبل یا بعد از آن به نمایش درآمده باگردید. کانن بربر خود را جدی می گیرد و تقریباً آنقدر خوب است که بتواند از شر آن خلاص شود. همچنین دارای نمره ای از ریحان پولدوریس است که به خوبی هر موسیقی متن دیگری که می توانید نام ببرید.

این را در درخت وای فکر کنید …

Die Hard


۲۰th Century Fox

دی هارد به آن مکان عجیب کهکشان مغز رفته است ، جایی که تقریباً خنک است نه

آن را دیگر بخاطر بحث خسته کننده بی پایان “فیلم سخت کریسمس بمیر” (۱۹۶۵۹۰۱۴). Die Hard ممکن است یک فیلم کریسمس باگردید یا نباگردید ، اما واقعاً یک فیلم فوق العاده است. انکار آن سخت است. فیلمی آنقدر قدرتمند که به معنای واقعی کلمه به ژانر خودش تبدیل گردید. (سرعت = مرگ در اتوبوس ، نیروی هوایی = مرگ سخت در هواپیما ، و غیره) Die Hard بدون شک یکی از بزرگترین فیلم های اکشن است که به فیلم متعهد گردیده است.

Predator

 predator-main-223 [19659156] predator-main-223

فاکس قرن بیستم

باورش سخت است ، اما جان مک تیرنان پشت در پشت Predator و Die Hard را کارگردانی کرد.

از نظر من بهترین فیلم های اکشن شماره ۱ و شماره ۲ که تا به حال ساخته گردیده اند … به عقب -بازگشت. کاملا باورنکردنی. برای من ، Predator بهتر از این دو است. این فوق العاده لاغر است ، مفهوم باور نکردنی بالایی دارد و کاملاً اجرا می شود. هر صحنه ای عمل را پیش می برد ، هر شخصیتی به یاد ماندنی است. این برنامه همچنین دارای برخی از اجراهای ظریف و ساده است.

گرفته گردیده به نوعی تبدیل به یک میم گردیده ، تقلیدی تقریباً از خودش ، اما فیلم اصلی؟ انبار مطلق انبار. این فیلمی است که لیام نیسون بازیگر تحسین گردیده را به خود اختصاص داد و او را به یک قهرمان اکشن بعید تبدیل کرد. همچنین نقشه ای برای ظاهر فیلم های اکشن در دهه گذشته نوشت. هیچ جان ویکی بدون Taken وجود ندارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت