موضوع کلید اسکلت خانه هوشمند تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 matter-logo-gradient

لوگوی ماده نمایانگر دستگاه های تولیدکنندگان مختلف است که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.


اتحاد استانداردهای اتصال

یکپارچه سازی خانه هوشمند – یا حداقل وعده آن – باید منتظر بماند. اتحادیه استانداردهای اتصال (niee Zigbee Alliance) در پست وبلاگ خود در روز جمعه گفت که استاندارد ماده آینده ، که قبلاً به عنوان پروژه CHIP شناخته می گردید ، حداقل تا سال ۲۰۲۲ آماده نخواهد بود. ].

تأخیر در انتشار کیت توسعه نرم افزار Matter است ، که مجموعه ای از ابزارها و برنامه هایی است که توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های خاص استفاده می کنند. در مورد استاندارد ماده ، این شامل برنامه های تلفن همراه می شود که به شما امکان می دهد دستگاه های خانگی هوشمند مانند لامپ های هوشمند ، خروجی ها و دوربین های زنگ در را کنترل کنید.

 http://www.cnet.com/

مانند کلید اسکلت دیجیتالی ، ماده می تواند به طور بالقوه به دستگاه های تولیدکنندگان رقیب مانند اپل ، گوگل و آمازون اجازه دهد تا به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند . این می تواند مصرف کنندگان را از سرخوردگی درمورد سازگاری یک دستگاه خانه هوشمند خاص با دستیار صوتی و اکوسیستم انتخابی آنها ، اعم از Siri در Apple HomeKit ، Google Assistant در Nest یا Alexa در Amazon Echo ، نجات دهد.

در نهایت ، اگرچه چشم انداز دستگاه های سازگار با ماده بعنوان یک امکان برای فصل خرید تعطیلات زمستانی مورد تمسخر قرار گرفتند ، جدول زمانی به روز گردیده یک شکست بزرگ نیست. SDK تنها اولین قدم است تا استاندارد در محصولات خانه هوشمند ادغام شود و مدت زمان آن به عهده هر سازنده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت