Free Guy در HBO Max (یا Netflix) نیست ، متاسفم. احترام هم نیست

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hbo-max-logo-phone-2791

در حال حاضر ، HBO Max فیلم های جدیدی را از کمپانی برادران وارنر در همان روز اکران خود در سینماها پخش می کند.


آنجلا لنگ/CNET

HBO Max به دلیل پخش فیلم های جدید هنگامی که به سینماها آمد ، به دلیل تعداد بی سابقه فیلم هایی که بدون هزینه اضافی در همان روز که در سینماهای آمریکا اکران گردیدند ، پخش گردید ، مشهور گردید. اما بزرگترین نسخه های آخر هفته – Free Guy ، در مورد یک متصدی بانک که می فهمد او شخصیتی در یک بازی ویدیویی است و Respect ، یک فیلم بیوگرافی درباره آرتا فرانکلین – فوراً برای پخش در HBO Max ، Netflix یا هر کجا در دسترس نیست. برای آن موضوع (اما Free Guy در نهایت در HBO Max فرود می آید ،)

به این دلیل است که HBO Max در همان روز فقط فیلم های برادران وارنر را پخش می کند و Free Guy و Respect هر دو توزیع می شوند توسط دیگر شرکتها آخرین مورد ، The Suicide Squad ، آخر هفته گذشته روی HBO Max فرود آمد و تا ۵ سپتامبر پخش خود را ادامه می دهد. این آخرین آخر هفته برای پخش Space Jam: A New Legacy در HBO Max است.

HBO Max سال گذشته وقتی اعلام کرد که فیلمهای جدیدی از سینمای استودیو برادران وارنر را به صورت تئاتری منتشر می کند ، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی همان روزی که در سال ۲۰۲۱ روی پرده بزرگ آمد. این فیلم شامل گروه خودکشی و Space Jam بود: A New Legacy ، و همچنین اکران های بعدی Dune و The Matrix 4. اما این بدان معناست که فیلم های هر استودیوی دیگر چنین نخواهد بود. به سینما می رود بدون اطلاع استودیویی که آن فیلم جدید را پخش می کند ، بسیاری از افراد کنجکاو می شوند که شاید یکی از فیلم های موجود در HBO Max نیز باگردید.

فیلم های برادران وارنر مستقیماً به Max منتقل می شوند زیرا HBO Max و Warner Bros هر دو متعلق به WarnerMedia AT & T هستند. آنها در اصل خواهر و برادر هستند.

اما شایان ذکر است که این استراتژی ترکیبی منحصر به برادران وارنر و HBO است. هیچ استودیوی دیگر هالیوود در قرار دادن این تعداد فیلم (از جمله فیلم های مگابجت) بلافاصله و بدون هیچ هزینه اضافی به این گردیدت تهاجمی عمل نمی کند.

استراتژی انتشار ترکیبی در واقع بسیار تهاجمی است ، به طوری که WarnerMedia پس از سال ۲۰۲۱ آن را پایان می دهد. از سال ۲۰۲۲ ، انتظار می رود فیلم های برادران وارنر قبل از انتقال به فرمت های دیگر مانند اجاره آنلاین ، پنجره ۴۵ روزه را به طور انحصاری در سینماها داشته باشند. و HBO Max با این حال ، آن پنجره تئاتر بسیار کوتاه تر از قبل از همه گیری خواهد بود.

آیا Free Guy در HBO Max یا Netflix است؟

شماره. از آنجا که Free Guy توسط استودیوهای ۲۰th Century ، بخشی از دیزنی توزیع می شود ، اکنون نه برای Max و نه برای Netflix مقصد نیست یا به زودی. دیزنی از ۱۳ آگوست به مدت ۴۵ روز در سینماهای رایگان به سینماها می دهد ، بنابراین تا زمانی که در سینماها است جایی پخش نمی شود.

اما اولین جایی که می توانید Free Guy را پخش کنید احتمالاً HBO Max است ، نه فقط برای ماه ها. صدور مجوز فیلم پیچیده است و HBO سال ها پیش حق پخش اولین فیلم برای پخش فیلم های قرن بیستم را قفل کرد. HBO Max اولین سرویس جریانی است که به دلیل وجود مجوز از قبل موجود ، Free Guy را دریافت می کند ، حتی اگر دیزنی صاحب سرویس های پخش دیزنی پلاس و هولو است ، و ممکن است یکی یا هر دو آنها حتی دیرتر از HBO جریان رایگان Guy را پخش کنند.

با این حال ، انتظار نمی رود HBO Max پخش برنامه Free Guy را تقریباً شش تا نه ماه پس از اکران روی پرده آغاز کند. این بدان معناست که پخش آن تا سال آینده در دسترس نخواهد بود.

آیا احترام در جریان است؟

خیر ، احترام توسط United Artists Releasing در ایالات متحده توزیع می شود و این شرکت در ابتدا به آن تئاتر اختصاصی نیز می دهد.

در مورد دیگر فیلم های در حال حاضر چطور؟ آیا شوالیه سبز جریان دارد؟ کروز جنگل؟

هیچ کدام از آنها روی Max نیستند ، اما راه هایی برای پخش مستقیم آنها وجود دارد.

شوالیه سبز توسط A24 توزیع می شود و برای هفته ها یکی دیگر از موارد اختصاصی تئاتر بوده است. اما پنج شنبه ، فیلم فانتزی قرون وسطایی برای پخش آنلاین تنها برای یک شب در دسترس خواهد بود. نمایش دیجیتالی ۲۰ دلاری باعث می شود فیلم در ۱۸ اوت از ساعت ۱۸ بعد از ظهر در پنج ساعت چهار ساعته تماشا شود. PT/9 شب ET می توانید آن را در وب یا در دستگاه پخش Roku یا Apple TV تماشا کنید.

Jungle Cruise در Max نیست ، اما برای پخش در Disney Plus در دسترس است. به عنوان بخشی از مدل برتر Disney Plus ، Jungle Cruise (و به همین دلیل Black Widow) برای اعضای Disney Plus در صورت پرداخت هزینه اضافی ۳۰ دلار در بالا در دسترس است هزینه معمولی اشتراک آنها.

خوب ، بنابراین چه فیلمهای جدیدی را می توان در HBO Max در حالی که در سینما هستند پخش کنم؟

همه این عناوین در HBO Max در همان روزی که روی پرده سینماهای ایالات متحده قرار گرفتند ، در دسترس خواهند بود.

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر برای پخش در Max در ساعت ۱۲:۰۱ صبح PT/3: 01 بامداد ET در روز اکران در دسترس قرار می گیرند. اما زمان ورود سایر فیلم ها بسته به زمان اولین نمایش های سینمایی در سینماها ممکن است متفاوت باگردید. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 در ساعت ۹ صبح PT/ظهر ET در ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت ، زیرا اولین سالن های سینما در آن روز باز بودند. گروه خودکشی در همان قایق است و در یک زمان غیر معمول به خدمت می آید.

همه فیلم های برادران وارنر که در این مدل “ترکیبی” در HBO Max منتشر گردیده اند ، با وضوح ۴K Ultra HD و کیفیت تصویر HDR برای تماشا در دسترس خواهند بود ، حتی اگر این فرمت ها هنوز برای کتابخانه کامل Max استاندارد نیستند. [۱۹۶۵۹۰۰۷] چندین فیلم در حال حاضر آمده و رفته اند ، از جمله Mortal Kombat و Godzilla در مقابل Kong. اما همه این فیلم های برادران وارنر چند ماه پس از اکران به HBO Max باز می گردند تا پخش شوند. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 ، پس از اینکه سرویس را در ماه ژانویه در طول پنجره نمایش خود ترک کرد ، برای پخش مجدد به HBO Max بازگشته است.

اما برنامه ریزی گردیده است که ۲۰۲۱ تنها سالی باگردید برای این پدیده پخش فیلم های جدید با صفحه بزرگ در HBO Max به محض اکران آنها. برادران وارنر گفته است که ۱۰ فیلم تولید گردیده توسط استودیو در سال ۲۰۲۲ مستقیماً به HBO Max منتقل می شوند ، اما فیلم های بزرگ فرانچایز ۴۵ روز را در سینماها به طور انحصاری و بدون هیچ گونه استریم در طول این مدت از سال آینده خواهند داشت.

 http: // www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تسخیر MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – اما نه …۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت